Испания - Купа на Краля (2012 - 2013)
23:00
Лас Палмас
Бетис
Днес ще направя една изненадваща прогноза в този мач за купата на Краля, ако не се лъжа е осмина финал. Вчера Селта Виго хвърли бомбата като победи Реал Мадрид 2-1. Вкараха два безответни гола, Все пак пет минути преди края Роналдо успя да се разпише за 2-1. Да ви кажа малко за формата на турнира. Финалът се играе в една среща на неутрален терен. Победителя се изправя срещу Шампиона от Примера Дивисион в спор за Суперкупата на Испания, както и представя Испания в турнира за Купата на УЕФА в следващия сезон. И така разликата в класите е безспорна. И все пак домакините се представят блестящо в Сегунда. Има защо да са достигнали до тази фаза на турнира. Първо не вярвам, че ще прескочат 1/8 финалите, но също така не ми се вярва днес да загубят, не и в къщи. Статистиката от трите директни сблъсъка показва, че Лас Палмас никога не е губил у дома от Бетис, надявам се тази статистика да се затвърди.
X @ 3.40 x 10 # dira4yt
Още инфо за мача Лас Палмас - Бетис
Инфо за типстъра dira4ytза декември 2012
| Баланс: | +72.40 (172.40) |
| Познаваемост: | 42% |
| Среден коефициент: | 2.70 |
| Общо прогнози: | 51 |
| Познати прогнози: | 21 |
| Сгрешени прогнози: | 29 |
| Отложени мачове: | 1 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 13.12.2012 10:12. Възможни са промени към настоящия момент!
| dbzldimov | +138.70 |
| milchopan | +86.50 |
| Chocata | +86.40 |
| valdes | +79.80 |
| vasio1 | +74.30 |
| dira4yt | +72.40 |
| martin_vd | +64.70 |
| stoqn | +59.70 |
| FILIP77 | +56.14 |
| Barcello Georgiev | +56.10 |