Здравейте приятели от всички краища на страната. Утре са мачовете от ШЛ, така че сега ще заложа един за много от вас странен и нелогичен знак, но после ще се обоснова. Да започваме - Лестър срещу Клуб Брюж, да 99% мисля за 1, дори и за 1 с хадикап; . но аз ще пробвам знак Х. И веднага казвам защо, 1-во Лестър че са си осигурили място в елиминационната фаза, могат в този мач да излязат с 5-6 резерви. Според мен е вече лисиците да загърбят 2та останали мача от групите и да се съсредоточат върху Висшата Лига където се намират на ужасяващото 14 място. дори и Брюж да вземе този мач, трябва да се надяват на издънка на Копенхаген, които пък играят доста добре у дома. Така че за Брюж им остава само да си бранят честа и един Х е напълно възможен. Резултат 1-1. Успех! ! !
X @ 4.75 x 10 # ybb
Още инфо за мача Лестър - Клуб Брюж
Инфо за типстъра ybbза ноември 2016
| Баланс: | -69.60 (30.40) |
| Познаваемост: | 30% |
| Среден коефициент: | 3.03 |
| Общо прогнози: | 27 |
| Познати прогнози: | 8 |
| Сгрешени прогнози: | 19 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 21.11.2016 21:00. Възможни са промени към настоящия момент!
| oberti | +213.85 |
| effenberg | +166.40 |
| totnam.1970 | +161.50 |
| BULTERIER | +160.16 |
| Ktips | +135.00 |
| ZOTO | +128.40 |
| geri | +115.00 |
| lazotipster | +102.60 |
| __Amazing__ | +98.50 |
| unimposible86 | +95.40 |
