Англия - Висша Лига (2012 - 2013)
19:30
Ливърпул
Фулъм
Днес събота 22.12.2012 от 19:30 часа българско време на Анфийлд излизат Ливърпул и Фулъм. Двата отбора са в долната част на класирането като вземат съответно 12-та и 13-та позиция във временното класиране. Ливърпул ще даде всичко за този мач, защото при евентуална победа отборът ще се изкачи с цели 4 места и ще се бори за влизане в 5 - цата. От своя страна Фулъм също не са отбор за подценяване начело с Димитър Бербатов. Все пак знаем, че Бербатов е непредсказуем футболист и не случайно стана гол майстор на висшата лига заедно с Карлос Тевез. Мисля, че отборите ще се раздават напълно, но само един ще победи в днешното дерби. Очаквам гол на Бербатов, а защо не и 2? Моята прогноза за този мач ще бъде 2, макар и с голям риск слагам доста точки в този мач с очакване да излезе. Коефициентът е голям, но няма особено значение, освен че ще се играе пред родната публика на Ливърпул. Приятно гледане. : )
2 @ 7.50 x 10 # niksana
Още инфо за мача Ливърпул - Фулъм
Инфо за типстъра niksanaза декември 2012
| Баланс: | -9.00 (91.00) |
| Познаваемост: | 38% |
| Среден коефициент: | 3.05 |
| Общо прогнози: | 8 |
| Познати прогнози: | 3 |
| Сгрешени прогнози: | 5 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 22.12.2012 11:46. Възможни са промени към настоящия момент!
| dbzldimov | +138.70 |
| milchopan | +86.50 |
| Chocata | +86.40 |
| valdes | +79.80 |
| vasio1 | +74.30 |
| dira4yt | +72.40 |
| martin_vd | +64.70 |
| stoqn | +59.70 |
| FILIP77 | +56.14 |
| Barcello Georgiev | +56.10 |