Англия - Висша Лига (2012 - 2013)
17:00
Манчестър Сити
Евертън
В тази среща ще заложа на равният резултат. И двата тима се познават отлично. Като погледнем статистиката на директните им двубой виждаме страховита закономерност в полза на тима на гостите. В директните мачове (последните десет) тима на Манчестър Сити има едва две победи срещу цели осем за Евертън, и нямат равен мач. Това показва, че тима на Евертън е препани камък за домакините и настящи шампиони на Англия. От своя страна гостите разполагат с доста добре окомплектован отбор, с отличен млад тренйор и футболисти с впечатляващи качества. Според мен въпреки фаворизирането им, домакините няма да успеят да победят Евертън. Фелайни и компания ще успеят да затруднят максимално Ман Сити и Джо Харт. Равният резултат в тази среща е най-добрият залог според мен, затова залагам на Х в тази среща. Въпреки голямото подценяване на Евертън от страна на букмейкърите смятам, че гостите ще направят един найстина добър мач и ще опровергаят свойте критици. Прогноза Х. Пожелавам ви успех!
X @ 4.00 x 10 # Xermi
Още инфо за мача Манчестър Сити - Евертън
Инфо за типстъра Xermiза декември 2012
| Баланс: | -74.30 (25.70) |
| Познаваемост: | 35% |
| Среден коефициент: | 2.86 |
| Общо прогнози: | 55 |
| Познати прогнози: | 19 |
| Сгрешени прогнози: | 36 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 01.12.2012 01:16. Възможни са промени към настоящия момент!
| dbzldimov | +138.70 |
| milchopan | +86.50 |
| Chocata | +86.40 |
| valdes | +79.80 |
| vasio1 | +74.30 |
| dira4yt | +72.40 |
| martin_vd | +64.70 |
| stoqn | +59.70 |
| FILIP77 | +56.14 |
| Barcello Georgiev | +56.10 |