Испания - Примера Дивисион (2012 - 2013)
18:50
Майорка
Барселона
Крайно време е Барса да започнат да вкарват. И понеже тигъра е раздразнен си мисля, че именно срещу тима на Майорка, Барса ще вкарва колкото се може повече. След загубата в сряда от Селтик за мач в шампионската лига се мисля че по някакъв начин трябва да се измие срама от челото на считания за най-велик клуб в света в момента. Това поразклатено самочувствие се връща по един единствен начин с победи и то с много вкарани голове. В късният следобед в майорка си мисля че ще има едно истинско голово фиаско, като победител в мача ще бъде нямащия право на грешка тим на Барса. Мадридчани от Атлетико дишат във врата им. Реал е отбор, който може да победи всеки и по всяко време и не трябва да се подценява. Именно поради тази причина си мисля, че Барса ще се раздадат до край и ще извлекат максимално голове от положенията си: ). Моята прогноза е над 3.5 гола в мача, като един от тях ще е във вратата на Виктор Валдес.
+3.5 @ 2.00 x 10 # Gangman
Още инфо за мача Майорка - Барселона
Инфо за типстъра Gangmanза ноември 2012
| Баланс: | -21.90 (78.10) |
| Познаваемост: | 43% |
| Среден коефициент: | 2.30 |
| Общо прогнози: | 28 |
| Познати прогнози: | 12 |
| Сгрешени прогнози: | 16 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 11.11.2012 10:49. Възможни са промени към настоящия момент!
| valdes | +209.00 |
| Xermi | +111.00 |
| dira4yt | +103.40 |
| dimrock | +54.90 |
| Vracunkata | +43.70 |
| A40_mainata | +31.90 |
| svet9595 | +28.30 |
| SkyDraGoN | +21.50 |
| scarface_mtb | +21.00 |
| Levski1914 | +17.80 |