Добър вечер другари. Днес ставаме свидетели на поредния спектакъл с мачове от Шампионска Лига. Двубоят е от група Е на турнира, и мачът ще се играе на стадион Стад Луи 2, който има капацитет от 18 523 места. Монако са в страхотна форма, като смазаха Лориен, Нанси И ЦСКА Москва с над 3 гола, дори Нанси отнесе 6. Гостите са доста колебливи, загубиха с 0-1 от Леверкузен на Уай Хар Леин. А последният двубои го взеха с огромна мъка, докато падаха 1-2 от Уест Хям до 89мин, след това беше дадена дузпа и играчът се разписа, а минута по-късно отбелязаха победния гол. И това ме навява че Монако лесно ще си вземат мачът като имаме предвид слабата форма на шпорите. Според мен 2-0 или 3-0. Успех! ! !
1 @ 2.60 x 10 # ybb
Още инфо за мача Монако - Тотнъм
Инфо за типстъра ybbза ноември 2016
| Баланс: | -69.60 (30.40) |
| Познаваемост: | 30% |
| Среден коефициент: | 3.03 |
| Общо прогнози: | 27 |
| Познати прогнози: | 8 |
| Сгрешени прогнози: | 19 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 21.11.2016 19:58. Възможни са промени към настоящия момент!
| oberti | +213.85 |
| effenberg | +166.40 |
| totnam.1970 | +161.50 |
| BULTERIER | +160.16 |
| Ktips | +135.00 |
| ZOTO | +128.40 |
| geri | +115.00 |
| lazotipster | +102.60 |
| __Amazing__ | +98.50 |
| unimposible86 | +95.40 |
