Шампионска Лига гр. G
21:45
Селтик
(Шотландия)
Барселона
(Испания)
Селтик направи чудеса от храброст в първия мач на Ноу Камп срещу Барселона, но все пак “каталунците” излязоха победители от срещата. Сега мачът е на Паркхед и феновете на “детелините” със сигурност очакват добро представяне от любимците си. Барса на Тито Виланова има 3 победи от 3 мача в Шампионската лига и нов успех в Шотландия им гарантира място във фазата на елиминациите. През последните пет години, ако не и повече, Селтик изпитваше много затруднения при гостуванията си и често отборът допускаше повече от 2 гола във вратата си. Този сезон нещата изглеждат малко по-различни, като тимът на Нийл Ленън победи с 3:2 Спартак Москва в Русия, а след това дойде и въпросния първи двубой с Барселона. Барселона продължават да побеждават наред и ако всичко се развие по план не вярвам да имат кой знае какви проблеми при гостуването на Селтик. Продължава да се набива обаче на очи факта, че “каталунците” имат проблеми в отбрана. Прогноза 2
2 @ 1.30 x 10 # ivo30
Още инфо за мача Селтик - Барселона
Инфо за типстъра ivo30за ноември 2012
| Баланс: | +3.70 (103.70) |
| Познаваемост: | 50% |
| Среден коефициент: | 2.07 |
| Общо прогнози: | 32 |
| Познати прогнози: | 16 |
| Сгрешени прогнози: | 16 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 07.11.2012 11:11. Възможни са промени към настоящия момент!
| valdes | +209.00 |
| Xermi | +111.00 |
| dira4yt | +103.40 |
| dimrock | +54.90 |
| Vracunkata | +43.70 |
| A40_mainata | +31.90 |
| svet9595 | +28.30 |
| SkyDraGoN | +21.50 |
| scarface_mtb | +21.00 |
| Levski1914 | +17.80 |