Англия - Купа на Лигата (2012 - 2013)
21:45
Суиндън
Астън Вила
Суиндън посреща Астън Вила за Кепитъл Уан Къп днес. Този турнир, както и ФА Къп, е интересен, защото в него всичко може да се случи - отбори от долните дивизии спокойно премахват отбори от горните, защото никой не знае кое е приоритет - дали първенството, дали някой европейски турнир. Миналата година Ливърпул взе тази купа за 8ми път, което е и рекорд за тази купа. А тя дава и право на спечелилият я отбор за квалификации в Лига Европа. Затова нито тя, нито ФА Къп са за подценяване. А и точно там могат по-малките и средни отбори да блеснат. Точно по този начин Бирмингам макар че вече втора година е в Чемпиъншип играеше миналата година в Европа. Астън Вила засега са трагични в шампионата, но тук се представиха повече от добре и дори премахнаха Манчестър Сити. Суиндън се справиха с Бърнли, но Бърнли е изключително странен отбор - тях човек винаги може да ги търси на голове, защото те имат както най-доброто нападение, така и най-слабата защита и за 13 техни мача са паднали 57 гола. Според мен представянето на Суиндън в този турнир ще приключи днес.
2 @ 2.20 x 5 # Manilov
Още инфо за мача Суиндън - Астън Вила
Инфо за типстъра Manilovза октомври 2012
| Баланс: | +50.40 (150.40) |
| Познаваемост: | 61% |
| Среден коефициент: | 2.13 |
| Общо прогнози: | 18 |
| Познати прогнози: | 11 |
| Сгрешени прогнози: | 7 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 30.10.2012 10:17. Възможни са промени към настоящия момент!
| vihur | +106.30 |
| Xermi | +62.80 |
| Manilov | +50.40 |
| dbzldimov | +48.90 |
| monopol | +46.80 |
| mom4o1993 | +37.10 |
| sidnikam | +29.40 |
| bobura | +24.10 |
| FILIP77 | +12.64 |
| Razor | +11.00 |