Англия - Купа на Лигата (2012 - 2013)
21:45
Суонзи
Мидълзбро
В мач за Кепитъл Уан Къп тимът на Суонзи приема гостуващият отбор на Мидълзбро. Според мен срещата ще е доста богата на голове. Домакините се намират в доста добра форма, която показаха и в последните няколко кръга на вишата лига. Тимът на Суонзи залага на атрактивният футбол, опитва да се надиграва със съперника, който и да е той, практикува офанзивен футбол и отбелязва доста голове, особено на собствен терен. Гостите от Мидълзбро също са качествен тим, с доста добри футболисти, който със сигурност няма да се предаде и да се даде без бой. Доста пъти съм ставал свидетел на доста изненадващи резултати в различните купи на Англия, когато отбор, да кажем от трета девизия побеждава или завършва наравно с тим от вишата лига например. Според мен домакините ще победят в тази среща, и то убедително още във тази среща, като изключат възможноста за преиграване. За мен тимът на Суонзи е по стойностният от двата тима. Прогноза Над 2,5 гола. Пожелавам ви успех!
+2.5 @ 1.80 x 10 # Xermi
Още инфо за мача Суонзи - Мидълзбро
Инфо за типстъра Xermiза декември 2012
| Баланс: | -74.30 (25.70) |
| Познаваемост: | 35% |
| Среден коефициент: | 2.86 |
| Общо прогнози: | 55 |
| Познати прогнози: | 19 |
| Сгрешени прогнози: | 36 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 12.12.2012 02:40. Възможни са промени към настоящия момент!
| dbzldimov | +138.70 |
| milchopan | +86.50 |
| Chocata | +86.40 |
| valdes | +79.80 |
| vasio1 | +74.30 |
| dira4yt | +72.40 |
| martin_vd | +64.70 |
| stoqn | +59.70 |
| FILIP77 | +56.14 |
| Barcello Georgiev | +56.10 |