Англия - Висша Лига (2012 - 2013)
14:45
Тотнъм
Челси
В събота 14:45 Тотнъм ще посрещне Челси в първия мач на осмия кръг в Висшата лига на Англия. Очаква се този двубой да е доста интересен, изпълнен с интрига до самия край. Тотнъм не се намират в най-добрата си форма от началото на сезона, но все пак успяха да спечелят някои важни за тях мачове. Момчетата на Вилаш - Боаш ще започнат този мач на 5-то място и ако успеят да го спечелят те ще са изключително близо до лидера Челси. От друга страна пък отбора на Ди Матео е в страхотна форма от началото на сезона като успя да събере деветнайсе точки за седем мача, от които шест победи и един равен. Отбора на Челси съумява да отбелязва доста голове в един мач с което е и един от най-резултатните отбори в Англия. Двата отбора нямат особени проблеми с контузени футболисти, за гостите наказан е Джон Тери и това може да се окаже голяма загуба за отбора. Все пак смятам че Фернандо Торес ще се развихри тази вечер и ще станем свидетели на голово шоу!
2 @ 2.75 x 10 # S7oykov
Още инфо за мача Тотнъм - Челси
Инфо за типстъра S7oykovза октомври 2012
| Баланс: | -12.50 (87.50) |
| Познаваемост: | 25% |
| Среден коефициент: | 2.48 |
| Общо прогнози: | 4 |
| Познати прогнози: | 1 |
| Сгрешени прогнози: | 3 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 19.10.2012 16:16. Възможни са промени към настоящия момент!
| vihur | +106.30 |
| Xermi | +62.80 |
| Manilov | +50.40 |
| dbzldimov | +48.90 |
| monopol | +46.80 |
| mom4o1993 | +37.10 |
| sidnikam | +29.40 |
| bobura | +24.10 |
| FILIP77 | +12.64 |
| Razor | +11.00 |