Англия - Висша Лига (2012 - 2013)
17:00
Уест Бромич
Куинс Парк Рейнджърс
За мнозина Уест Бромич е отбор тип "фойерверк", тотаджийска работа, ту бие, ту пада и идеята е да се намърда някъде в средата на таблицата, да се кротне, да презимува там и да остане във Висша лига. Абе това да не ви е Миньор Перник. Този начин на мислене е абсолютно погрешен, той може да важи за българското първенство, но не и за английското. И ако досегашното представяне на Уест Бромич е навеждало на тази мисъл, то този сезон изглежда нещата ще са по-различни. Самият факт, че Рой Ходжсън се е захванал с този отбор ясно показва намеренията на собственика на клуба. Лично на мен Куинс Парк ми бяха много симпатични като бяха в Чемпиъншип. И моето лично мнение е, че тая година точно натам са се запътили. Честно казано, чак след като написах това хвърлих едно око на таблицата и видях, че Куинс са баш на дъното. Но не това е основната причина, да пиша 1-ца. Просто Уест Бромич са по-добрите и толкоз.
1 @ 1.83 x 10 # Manilov
Още инфо за мача Уест Бромич - Куинс Парк Рейнджърс
Инфо за типстъра Manilovза октомври 2012
| Баланс: | +50.40 (150.40) |
| Познаваемост: | 61% |
| Среден коефициент: | 2.13 |
| Общо прогнози: | 18 |
| Познати прогнози: | 11 |
| Сгрешени прогнози: | 7 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 06.10.2012 10:04. Възможни са промени към настоящия момент!
| vihur | +106.30 |
| Xermi | +62.80 |
| Manilov | +50.40 |
| dbzldimov | +48.90 |
| monopol | +46.80 |
| mom4o1993 | +37.10 |
| sidnikam | +29.40 |
| bobura | +24.10 |
| FILIP77 | +12.64 |
| Razor | +11.00 |