Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Програмата Ирландия Висша Дивизия Първа Дивизия

Първа Дивизия - Ирландия

Кръг 1 1 X 2
21.02.2020 Голуей Юнайтед - Атлон Таун - - -
Кръг 2 1 X 2
28.02.2020 Атлон Таун - Кабинтили - - -
28.02.2020 Брей Уондърърс - Уексфорд - - -
28.02.2020 Дрогеда Юнайтед - Лонгфорд Таун - - -
28.02.2020 УК Дъблин - Коб Рамблърс - - -
29.02.2020 Шамрок Роувърс II - Голуей Юнайтед - - -
Кръг 3 1 X 2
06.03.2020 Дрогеда Юнайтед - УК Дъблин - - -
06.03.2020 Кабинтили - Шамрок Роувърс II - - -
06.03.2020 Уексфорд - Голуей Юнайтед - - -
07.03.2020 Коб Рамблърс - Атлон Таун - - -
07.03.2020 Лонгфорд Таун - Брей Уондърърс - - -
Кръг 4 1 X 2
13.03.2020 Атлон Таун - Уексфорд - - -
13.03.2020 Брей Уондърърс - Коб Рамблърс - - -
13.03.2020 Голуей Юнайтед - Кабинтили - - -
13.03.2020 УК Дъблин - Лонгфорд Таун - - -
14.03.2020 Шамрок Роувърс II - Дрогеда Юнайтед - - -
Кръг 5 1 X 2
20.03.2020 Дрогеда Юнайтед - Брей Уондърърс - - -
20.03.2020 Уексфорд - Кабинтили - - -
20.03.2020 УК Дъблин - Шамрок Роувърс II - - -
21.03.2020 Коб Рамблърс - Голуей Юнайтед - - -
21.03.2020 Лонгфорд Таун - Атлон Таун - - -
Кръг 6 1 X 2
27.03.2020 Атлон Таун - Дрогеда Юнайтед - - -
27.03.2020 Брей Уондърърс - УК Дъблин - - -
27.03.2020 Голуей Юнайтед - Лонгфорд Таун - - -
27.03.2020 Кабинтили - Коб Рамблърс - - -
28.03.2020 Шамрок Роувърс II - Уексфорд - - -
Кръг 7 1 X 2
03.04.2020 Брей Уондърърс - Шамрок Роувърс II - - -
03.04.2020 Дрогеда Юнайтед - Голуей Юнайтед - - -
03.04.2020 УК Дъблин - Атлон Таун - - -
04.04.2020 Коб Рамблърс - Уексфорд - - -
04.04.2020 Лонгфорд Таун - Кабинтили - - -
Кръг 8 1 X 2
10.04.2020 Атлон Таун - Шамрок Роувърс II - - -
10.04.2020 Голуей Юнайтед - Брей Уондърърс - - -
10.04.2020 Кабинтили - УК Дъблин - - -
10.04.2020 Уексфорд - Дрогеда Юнайтед - - -
11.04.2020 Коб Рамблърс - Лонгфорд Таун - - -
Кръг 9 1 X 2
17.04.2020 Брей Уондърърс - Атлон Таун - - -
17.04.2020 Дрогеда Юнайтед - Кабинтили - - -
17.04.2020 УК Дъблин - Голуей Юнайтед - - -
18.04.2020 Шамрок Роувърс II - Коб Рамблърс - - -
18.04.2020 Лонгфорд Таун - Уексфорд - - -
Кръг 10 1 X 2
24.04.2020 Атлон Таун - Голуей Юнайтед - - -
24.04.2020 Брей Уондърърс - Кабинтили - - -
24.04.2020 Дрогеда Юнайтед - Коб Рамблърс - - -
24.04.2020 УК Дъблин - Уексфорд - - -
25.04.2020 Шамрок Роувърс II - Лонгфорд Таун - - -
Кръг 11 1 X 2
01.05.2020 Голуей Юнайтед - Шамрок Роувърс II - - -
01.05.2020 Кабинтили - Атлон Таун - - -
01.05.2020 Уексфорд - Брей Уондърърс - - -
02.05.2020 Коб Рамблърс - УК Дъблин - - -
02.05.2020 Лонгфорд Таун - Дрогеда Юнайтед - - -
Кръг 12 1 X 2
08.05.2020 Атлон Таун - Коб Рамблърс - - -
08.05.2020 Брей Уондърърс - Лонгфорд Таун - - -
08.05.2020 Голуей Юнайтед - Уексфорд - - -
08.05.2020 УК Дъблин - Дрогеда Юнайтед - - -
09.05.2020 Шамрок Роувърс II - Кабинтили - - -
Кръг 13 1 X 2
15.05.2020 Дрогеда Юнайтед - Шамрок Роувърс II - - -
15.05.2020 Кабинтили - Голуей Юнайтед - - -
15.05.2020 Уексфорд - Атлон Таун - - -
16.05.2020 Коб Рамблърс - Брей Уондърърс - - -
16.05.2020 Лонгфорд Таун - УК Дъблин - - -
Кръг 14 1 X 2
22.05.2020 Атлон Таун - Лонгфорд Таун - - -
22.05.2020 Брей Уондърърс - Дрогеда Юнайтед - - -
22.05.2020 Голуей Юнайтед - Коб Рамблърс - - -
22.05.2020 Кабинтили - Уексфорд - - -
23.05.2020 Шамрок Роувърс II - УК Дъблин - - -
Кръг 15 1 X 2
11.05.2020 УК Дъблин - Брей Уондърърс - - -
29.05.2020 Дрогеда Юнайтед - Атлон Таун - - -
29.05.2020 Уексфорд - Шамрок Роувърс II - - -
30.05.2020 Коб Рамблърс - Кабинтили - - -
30.05.2020 Лонгфорд Таун - Голуей Юнайтед - - -
Кръг 16 1 X 2
05.06.2020 Атлон Таун - УК Дъблин - - -
05.06.2020 Голуей Юнайтед - Дрогеда Юнайтед - - -
05.06.2020 Кабинтили - Лонгфорд Таун - - -
05.06.2020 Уексфорд - Коб Рамблърс - - -
06.06.2020 Шамрок Роувърс II - Брей Уондърърс - - -
Кръг 17 1 X 2
12.06.2020 Брей Уондърърс - Голуей Юнайтед - - -
12.06.2020 Дрогеда Юнайтед - Уексфорд - - -
12.06.2020 Лонгфорд Таун - Коб Рамблърс - - -
12.06.2020 Шамрок Роувърс II - Атлон Таун - - -
13.07.2020 УК Дъблин - Кабинтили - - -
Кръг 18 1 X 2
26.06.2020 Атлон Таун - Брей Уондърърс - - -
26.06.2020 Голуей Юнайтед - УК Дъблин - - -
26.06.2020 Кабинтили - Дрогеда Юнайтед - - -
26.06.2020 Уексфорд - Лонгфорд Таун - - -
27.06.2020 Коб Рамблърс - Шамрок Роувърс II - - -
Кръг 19 1 X 2
03.07.2020 Голуей Юнайтед - Атлон Таун - - -
03.07.2020 Кабинтили - Брей Уондърърс - - -
03.07.2020 Уексфорд - УК Дъблин - - -
04.07.2020 Коб Рамблърс - Дрогеда Юнайтед - - -
04.07.2020 Лонгфорд Таун - Шамрок Роувърс II - - -
Кръг 20 1 X 2
10.07.2020 Атлон Таун - Кабинтили - - -
10.07.2020 Брей Уондърърс - Уексфорд - - -
10.07.2020 Дрогеда Юнайтед - Лонгфорд Таун - - -
10.07.2020 УК Дъблин - Коб Рамблърс - - -
11.07.2020 Шамрок Роувърс II - Голуей Юнайтед - - -
Кръг 21 1 X 2
17.07.2020 Дрогеда Юнайтед - УК Дъблин - - -
17.07.2020 Кабинтили - Шамрок Роувърс II - - -
17.07.2020 Уексфорд - Голуей Юнайтед - - -
18.07.2020 Коб Рамблърс - Атлон Таун - - -
18.07.2020 Лонгфорд Таун - Брей Уондърърс - - -
Кръг 22 1 X 2
24.07.2020 Атлон Таун - Уексфорд - - -
24.07.2020 Брей Уондърърс - Коб Рамблърс - - -
24.07.2020 Голуей Юнайтед - Кабинтили - - -
24.07.2020 УК Дъблин - Лонгфорд Таун - - -
25.07.2020 Шамрок Роувърс II - Дрогеда Юнайтед - - -
Кръг 23 1 X 2
31.07.2020 Дрогеда Юнайтед - Брей Уондърърс - - -
31.07.2020 Уексфорд - Кабинтили - - -
31.07.2020 УК Дъблин - Шамрок Роувърс II - - -
01.08.2020 Коб Рамблърс - Голуей Юнайтед - - -
01.08.2020 Лонгфорд Таун - Атлон Таун - - -
Кръг 24 1 X 2
14.08.2020 Атлон Таун - Дрогеда Юнайтед - - -
14.08.2020 Брей Уондърърс - УК Дъблин - - -
14.08.2020 Голуей Юнайтед - Лонгфорд Таун - - -
14.08.2020 Кабинтили - Коб Рамблърс - - -
15.08.2020 Шамрок Роувърс II - Уексфорд - - -
Кръг 25 1 X 2
28.08.2020 Брей Уондърърс - Шамрок Роувърс II - - -
28.08.2020 Дрогеда Юнайтед - Голуей Юнайтед - - -
28.08.2020 УК Дъблин - Атлон Таун - - -
29.08.2020 Коб Рамблърс - Уексфорд - - -
29.08.2020 Лонгфорд Таун - Кабинтили - - -
Кръг 26 1 X 2
11.09.2020 Атлон Таун - Шамрок Роувърс II - - -
11.09.2020 Голуей Юнайтед - Брей Уондърърс - - -
11.09.2020 Кабинтили - УК Дъблин - - -
11.09.2020 Уексфорд - Дрогеда Юнайтед - - -
12.09.2020 Коб Рамблърс - Лонгфорд Таун - - -
Кръг 27 1 X 2
19.09.2020 Брей Уондърърс - Атлон Таун - - -
19.09.2020 Дрогеда Юнайтед - Кабинтили - - -
19.09.2020 Лонгфорд Таун - Уексфорд - - -
19.09.2020 УК Дъблин - Голуей Юнайтед - - -
19.09.2020 Шамрок Роувърс II - Коб Рамблърс - - -
Кръг 1 1 X 2
21.02.2020 Кабинтили 4 - 2 Брей Уондърърс 2.84 3.25 2.34
21.02.2020 Уексфорд 1 - 1 УК Дъблин 3.22 3.33 2.07
22.02.2020 Коб Рамблърс 0 - 2 Дрогеда Юнайтед 4.14 3.83 1.71
22.02.2020 Лонгфорд Таун 2 - 0 Шамрок Роувърс II 1.33 4.58 8.67
Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане