Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Програмата Малта Премиер Лига

Премиер Лига - Малта

Кръг 7 1 X 2
18.10.2019 Моста ФК - Санта Лучия ФК - - -
18.10.2019 Сенглеа Атлетик - Слима Уондърърс - - -
19.10.2019 Сиренс - Флориана - - -
19.10.2019 Биркиркара - Гзира Юнайтед - - -
20.10.2019 Гудя Юнайтед - Валета - - -
20.10.2019 Таршин Рейнбоус - Балзан Ютс - - -
21.10.2019 Хибърниънс - Хамрун Спартанс - - -
Кръг 8 1 X 2
25.10.2019 Флориана - Сенглеа Атлетик - - -
25.10.2019 Слима Уондърърс - Моста ФК - - -
26.10.2019 Гзира Юнайтед - Гудя Юнайтед - - -
26.10.2019 Валета - Таршин Рейнбоус - - -
27.10.2019 Балзан Ютс - Сиренс - - -
27.10.2019 Хамрун Спартанс - Биркиркара - - -
28.10.2019 Санта Лучия ФК - Хибърниънс - - -
Кръг 9 1 X 2
01.11.2019 Таршин Рейнбоус - Гзира Юнайтед - - -
01.11.2019 Хамрун Спартанс - Санта Лучия ФК - - -
02.11.2019 Сенглеа Атлетик - Балзан Ютс - - -
02.11.2019 Моста ФК - Флориана - - -
03.11.2019 Сиренс - Валета - - -
03.11.2019 Хибърниънс - Слима Уондърърс - - -
04.11.2019 Биркиркара - Гудя Юнайтед - - -
Кръг 10 1 X 2
08.11.2019 Балзан Ютс - Моста ФК - - -
08.11.2019 Валета - Сенглеа Атлетик - - -
08.11.2019 Слима Уондърърс - Хамрун Спартанс - - -
09.11.2019 Гудя Юнайтед - Таршин Рейнбоус - - -
09.11.2019 Санта Лучия ФК - Биркиркара - - -
10.11.2019 Гзира Юнайтед - Сиренс - - -
10.11.2019 Флориана - Хибърниънс - - -
Кръг 11 1 X 2
22.11.2019 Хамрун Спартанс - Флориана - - -
23.11.2019 Санта Лучия ФК - Слима Уондърърс - - -
23.11.2019 Сиренс - Гудя Юнайтед - - -
24.11.2019 Моста ФК - Валета - - -
24.11.2019 Хибърниънс - Балзан Ютс - - -
25.11.2019 Биркиркара - Таршин Рейнбоус - - -
25.11.2019 Сенглеа Атлетик - Гзира Юнайтед - - -
Кръг 12 1 X 2
06.12.2019 Балзан Ютс - Хамрун Спартанс - - -
07.12.2019 Гзира Юнайтед - Моста ФК - - -
07.12.2019 Флориана - Санта Лучия ФК - - -
07.12.2019 Слима Уондърърс - Биркиркара - - -
07.12.2019 Гудя Юнайтед - Сенглеа Атлетик - - -
08.12.2019 Таршин Рейнбоус - Сиренс - - -
08.12.2019 Валета - Хибърниънс - - -
Кръг 13 1 X 2
13.12.2019 Биркиркара - Сиренс - - -
13.12.2019 Санта Лучия ФК - Балзан Ютс - - -
13.12.2019 Хибърниънс - Гзира Юнайтед - - -
14.12.2019 Моста ФК - Гудя Юнайтед - - -
14.12.2019 Сенглеа Атлетик - Таршин Рейнбоус - - -
15.12.2019 Слима Уондърърс - Флориана - - -
15.12.2019 Хамрун Спартанс - Валета - - -
Кръг 14 1 X 2
10.01.2020 Моста ФК - Таршин Рейнбоус - - -
10.01.2020 Санта Лучия ФК - Валета - - -
10.01.2020 Сенглеа Атлетик - Сиренс - - -
10.01.2020 Слима Уондърърс - Балзан Ютс - - -
10.01.2020 Флориана - Биркиркара - - -
10.01.2020 Хамрун Спартанс - Гзира Юнайтед - - -
10.01.2020 Хибърниънс - Гудя Юнайтед - - -
Кръг 15 1 X 2
17.01.2020 Балзан Ютс - Флориана - - -
17.01.2020 Биркиркара - Сенглеа Атлетик - - -
17.01.2020 Валета - Слима Уондърърс - - -
17.01.2020 Гзира Юнайтед - Санта Лучия ФК - - -
17.01.2020 Гудя Юнайтед - Хамрун Спартанс - - -
17.01.2020 Сиренс - Моста ФК - - -
17.01.2020 Таршин Рейнбоус - Хибърниънс - - -
Кръг 16 1 X 2
31.01.2020 Балзан Ютс - Биркиркара - - -
31.01.2020 Моста ФК - Сенглеа Атлетик - - -
31.01.2020 Санта Лучия ФК - Гудя Юнайтед - - -
31.01.2020 Слима Уондърърс - Гзира Юнайтед - - -
31.01.2020 Флориана - Валета - - -
31.01.2020 Хамрун Спартанс - Таршин Рейнбоус - - -
31.01.2020 Хибърниънс - Сиренс - - -
Кръг 17 1 X 2
07.02.2020 Биркиркара - Моста ФК - - -
07.02.2020 Валета - Балзан Ютс - - -
07.02.2020 Гзира Юнайтед - Флориана - - -
07.02.2020 Гудя Юнайтед - Слима Уондърърс - - -
07.02.2020 Сенглеа Атлетик - Хибърниънс - - -
07.02.2020 Сиренс - Хамрун Спартанс - - -
07.02.2020 Таршин Рейнбоус - Санта Лучия ФК - - -
Кръг 18 1 X 2
14.02.2020 Балзан Ютс - Гзира Юнайтед - - -
14.02.2020 Валета - Биркиркара - - -
14.02.2020 Санта Лучия ФК - Сиренс - - -
14.02.2020 Слима Уондърърс - Таршин Рейнбоус - - -
14.02.2020 Флориана - Гудя Юнайтед - - -
14.02.2020 Хамрун Спартанс - Сенглеа Атлетик - - -
14.02.2020 Хибърниънс - Моста ФК - - -
Кръг 19 1 X 2
21.02.2020 Биркиркара - Хибърниънс - - -
21.02.2020 Гзира Юнайтед - Валета - - -
21.02.2020 Гудя Юнайтед - Балзан Ютс - - -
21.02.2020 Моста ФК - Хамрун Спартанс - - -
21.02.2020 Сенглеа Атлетик - Санта Лучия ФК - - -
21.02.2020 Сиренс - Слима Уондърърс - - -
21.02.2020 Таршин Рейнбоус - Флориана - - -
Кръг 20 1 X 2
06.03.2020 Балзан Ютс - Таршин Рейнбоус - - -
06.03.2020 Валета - Гудя Юнайтед - - -
06.03.2020 Гзира Юнайтед - Биркиркара - - -
06.03.2020 Санта Лучия ФК - Моста ФК - - -
06.03.2020 Слима Уондърърс - Сенглеа Атлетик - - -
06.03.2020 Флориана - Сиренс - - -
06.03.2020 Хамрун Спартанс - Хибърниънс - - -
Кръг 21 1 X 2
13.03.2020 Биркиркара - Хамрун Спартанс - - -
13.03.2020 Гудя Юнайтед - Гзира Юнайтед - - -
13.03.2020 Моста ФК - Слима Уондърърс - - -
13.03.2020 Сенглеа Атлетик - Флориана - - -
13.03.2020 Сиренс - Балзан Ютс - - -
13.03.2020 Таршин Рейнбоус - Валета - - -
13.03.2020 Хибърниънс - Санта Лучия ФК - - -
Кръг 22 1 X 2
20.03.2020 Балзан Ютс - Сенглеа Атлетик - - -
20.03.2020 Валета - Сиренс - - -
20.03.2020 Гзира Юнайтед - Таршин Рейнбоус - - -
20.03.2020 Гудя Юнайтед - Биркиркара - - -
20.03.2020 Санта Лучия ФК - Хамрун Спартанс - - -
20.03.2020 Слима Уондърърс - Хибърниънс - - -
20.03.2020 Флориана - Моста ФК - - -
Кръг 23 1 X 2
04.04.2020 Биркиркара - Санта Лучия ФК - - -
04.04.2020 Моста ФК - Балзан Ютс - - -
04.04.2020 Сенглеа Атлетик - Валета - - -
04.04.2020 Сиренс - Гзира Юнайтед - - -
04.04.2020 Таршин Рейнбоус - Гудя Юнайтед - - -
04.04.2020 Хамрун Спартанс - Слима Уондърърс - - -
04.04.2020 Хибърниънс - Флориана - - -
Кръг 24 1 X 2
11.04.2020 Балзан Ютс - Хибърниънс - - -
11.04.2020 Валета - Моста ФК - - -
11.04.2020 Гзира Юнайтед - Сенглеа Атлетик - - -
11.04.2020 Гудя Юнайтед - Сиренс - - -
11.04.2020 Слима Уондърърс - Санта Лучия ФК - - -
11.04.2020 Таршин Рейнбоус - Биркиркара - - -
11.04.2020 Флориана - Хамрун Спартанс - - -
Кръг 25 1 X 2
17.04.2020 Биркиркара - Слима Уондърърс - - -
17.04.2020 Моста ФК - Гзира Юнайтед - - -
17.04.2020 Санта Лучия ФК - Флориана - - -
17.04.2020 Сенглеа Атлетик - Гудя Юнайтед - - -
17.04.2020 Сиренс - Таршин Рейнбоус - - -
17.04.2020 Хамрун Спартанс - Балзан Ютс - - -
17.04.2020 Хибърниънс - Валета - - -
Кръг 26 1 X 2
24.04.2020 Балзан Ютс - Санта Лучия ФК - - -
24.04.2020 Валета - Хамрун Спартанс - - -
24.04.2020 Гзира Юнайтед - Хибърниънс - - -
24.04.2020 Гудя Юнайтед - Моста ФК - - -
24.04.2020 Сиренс - Биркиркара - - -
24.04.2020 Таршин Рейнбоус - Сенглеа Атлетик - - -
24.04.2020 Флориана - Слима Уондърърс - - -
Кръг 6 1 X 2
03.10.2019 Валета 1 - 3 Гзира Юнайтед 2.07 3.28 3.03
05.10.2019 Балзан Ютс 1 - 0 Гудя Юнайтед 1.77 3.53 3.73
05.10.2019 Санта Лучия ФК 0 - 0 Сенглеа Атлетик 2.25 3.51 2.54
05.10.2019 Хибърниънс 0 - 1 Биркиркара 2.08 3.18 3.09
05.10.2019 Слима Уондърърс 0 - 1 Сиренс 2.32 3.35 2.56
06.10.2019 Флориана 2 - 1 Таршин Рейнбоус 1.33 4.89 6.19
06.10.2019 Хамрун Спартанс 0 - 2 Моста ФК 1.56 3.91 4.66
Кръг 5 1 X 2
27.09.2019 Таршин Рейнбоус 1 - 2 Слима Уондърърс 5.19 3.93 1.49
28.09.2019 Биркиркара 2 - 2 Валета 3.71 3.70 1.72
28.09.2019 Гудя Юнайтед 0 - 2 Флориана 3.29 3.44 1.92
28.09.2019 Сенглеа Атлетик 1 - 3 Хамрун Спартанс 4.29 3.65 1.65
28.09.2019 Сиренс 3 - 1 Санта Лучия ФК 2.67 3.36 2.26
29.09.2019 Моста ФК 1 - 2 Хибърниънс 4.95 4.09 1.50
29.09.2019 Гзира Юнайтед 2 - 0 Балзан Ютс 2.22 3.19 2.82
Кръг 4 1 X 2
20.09.2019 Моста ФК 1 - 1 Биркиркара 3.78 3.62 1.75
21.09.2019 Хамрун Спартанс 4 - 0 Сиренс 2.47 3.41 2.33
21.09.2019 Хибърниънс 2 - 1 Сенглеа Атлетик 1.43 3.98 5.67
21.09.2019 Балзан Ютс 0 - 2 Валета 4.03 3.46 1.70
21.09.2019 Слима Уондърърс 1 - 1 Гудя Юнайтед 1.61 3.42 4.74
22.09.2019 Санта Лучия ФК 2 - 1 Таршин Рейнбоус 1.95 3.29 3.43
22.09.2019 Флориана 0 - 0 Гзира Юнайтед 2.97 3.16 2.12
Кръг 3 1 X 2
13.09.2019 Таршин Рейнбоус 2 - 3 Хамрун Спартанс 4.41 3.76 1.61
14.09.2019 Гзира Юнайтед 1 - 1 Слима Уондърърс 1.99 3.23 3.22
14.09.2019 Сиренс 2 - 1 Хибърниънс 5.50 3.95 1.45
14.09.2019 Биркиркара 3 - 3 Балзан Ютс 2.39 3.21 2.52
14.09.2019 Сенглеа Атлетик 2 - 1 Моста ФК 2.38 3.35 2.47
15.09.2019 Гудя Юнайтед 1 - 1 Санта Лучия ФК 2.78 3.44 2.11
15.09.2019 Валета 1 - 1 Флориана 1.48 3.87 5.49
Кръг 2 1 X 2
28.08.2019 Сенглеа Атлетик 1 - 0 Биркиркара 3.69 3.16 1.85
28.08.2019 Хибърниънс 4 - 1 Таршин Рейнбоус 1.17 6.00 11.53
29.08.2019 Флориана 1 - 0 Балзан Ютс 2.95 3.06 2.21
29.08.2019 Слима Уондърърс 1 - 3 Валета 4.51 3.62 1.61
30.08.2019 Санта Лучия ФК 0 - 0 Гзира Юнайтед 5.53 4.18 1.44
30.08.2019 Моста ФК 3 - 4 Сиренс 1.73 3.41 4.06
30.08.2019 Хамрун Спартанс 2 - 2 Гудя Юнайтед 1.44 4.35 4.92
Кръг 1 1 X 2
23.08.2019 Гзира Юнайтед 0 - 0 Хамрун Спартанс - - -
23.08.2019 Сиренс 1 - 1 Сенглеа Атлетик - - -
23.08.2019 Биркиркара 0 - 1 Флориана - - -
23.08.2019 Валета 2 - 3 Санта Лучия ФК - - -
24.08.2019 Таршин Рейнбоус 0 - 4 Моста ФК 5.17 3.91 1.51
24.08.2019 Гудя Юнайтед 1 - 1 Хибърниънс 8.80 5.25 1.23
24.08.2019 Балзан Ютс 2 - 1 Слима Уондърърс 2.20 3.20 2.83
Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане