Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Програмата Украйна Премиер Лига Първа Лига

Първа Лига - Украйна

Кръг 10 1 X 2
22.09.2019 Ингулец Петрово - МФК Николаев 1.55 3.74 4.92
Кръг 11 1 X 2
28.09.2019 Авангард Краматорск - Металург Запорожие - - -
28.09.2019 Волин Луцк - Агробизнес - - -
28.09.2019 Горняк-Спорт - Рух Лвов - - -
28.09.2019 МФК Николаев - Балкани Заря - - -
28.09.2019 Оболон-Бровар Киев - Кремин Кременчуг - - -
28.09.2019 Прикарпатие - Металист 1925 - - -
28.09.2019 ФК Минай - Черкащина - - -
28.09.2019 Черноморец Одеса - Ингулец Петрово - - -
Кръг 12 1 X 2
05.10.2019 Агробизнес - Прикарпатие - - -
05.10.2019 Балкани Заря - Черноморец Одеса - - -
05.10.2019 Горняк-Спорт - ФК Минай - - -
05.10.2019 Ингулец Петрово - Оболон-Бровар Киев - - -
05.10.2019 Металист 1925 - МФК Николаев - - -
05.10.2019 Металург Запорожие - Волин Луцк - - -
05.10.2019 Рух Лвов - Кремин Кременчуг - - -
05.10.2019 Черкащина - Авангард Краматорск - - -
Кръг 13 1 X 2
12.10.2019 Авангард Краматорск - Горняк-Спорт - - -
12.10.2019 Волин Луцк - Черкащина - - -
12.10.2019 Кремин Кременчуг - Ингулец Петрово - - -
12.10.2019 МФК Николаев - Агробизнес - - -
12.10.2019 Оболон-Бровар Киев - Балкани Заря - - -
12.10.2019 Прикарпатие - Металург Запорожие - - -
12.10.2019 ФК Минай - Рух Лвов - - -
12.10.2019 Черноморец Одеса - Металист 1925 - - -
Кръг 14 1 X 2
19.10.2019 Агробизнес - Черноморец Одеса - - -
19.10.2019 Балкани Заря - Кремин Кременчуг - - -
19.10.2019 Горняк-Спорт - Волин Луцк - - -
19.10.2019 Металист 1925 - Оболон-Бровар Киев - - -
19.10.2019 Металург Запорожие - МФК Николаев - - -
19.10.2019 Рух Лвов - Ингулец Петрово - - -
19.10.2019 ФК Минай - Авангард Краматорск - - -
19.10.2019 Черкащина - Прикарпатие - - -
Кръг 15 1 X 2
26.10.2019 Авангард Краматорск - Рух Лвов - - -
26.10.2019 Волин Луцк - ФК Минай - - -
26.10.2019 Ингулец Петрово - Балкани Заря - - -
26.10.2019 Кремин Кременчуг - Металист 1925 - - -
26.10.2019 МФК Николаев - Черкащина - - -
26.10.2019 Оболон-Бровар Киев - Агробизнес - - -
26.10.2019 Прикарпатие - Горняк-Спорт - - -
26.10.2019 Черноморец Одеса - Металург Запорожие - - -
Кръг 16 1 X 2
02.11.2019 Волин Луцк - Авангард Краматорск - - -
02.11.2019 Ингулец Петрово - Металист 1925 - - -
02.11.2019 Кремин Кременчуг - Агробизнес - - -
02.11.2019 Металург Запорожие - Оболон-Бровар Киев - - -
02.11.2019 МФК Николаев - Горняк-Спорт - - -
02.11.2019 Прикарпатие - ФК Минай - - -
02.11.2019 Рух Лвов - Балкани Заря - - -
02.11.2019 Черноморец Одеса - Черкащина - - -
Кръг 17 1 X 2
09.11.2019 Авангард Краматорск - Прикарпатие - - -
09.11.2019 Агробизнес - Ингулец Петрово - - -
09.11.2019 Волин Луцк - Рух Лвов - - -
09.11.2019 Горняк-Спорт - Черноморец Одеса - - -
09.11.2019 Металист 1925 - Балкани Заря - - -
09.11.2019 Металург Запорожие - Кремин Кременчуг - - -
09.11.2019 ФК Минай - МФК Николаев - - -
09.11.2019 Черкащина - Оболон-Бровар Киев - - -
Кръг 18 1 X 2
16.11.2019 Балкани Заря - Агробизнес - - -
16.11.2019 Ингулец Петрово - Металург Запорожие - - -
16.11.2019 Кремин Кременчуг - Черкащина - - -
16.11.2019 МФК Николаев - Авангард Краматорск - - -
16.11.2019 Оболон-Бровар Киев - Горняк-Спорт - - -
16.11.2019 Прикарпатие - Волин Луцк - - -
16.11.2019 Рух Лвов - Металист 1925 - - -
16.11.2019 Черноморец Одеса - ФК Минай - - -
Кръг 19 1 X 2
23.11.2019 Авангард Краматорск - Черноморец Одеса - - -
23.11.2019 Агробизнес - Металист 1925 - - -
23.11.2019 Волин Луцк - МФК Николаев - - -
23.11.2019 Горняк-Спорт - Кремин Кременчуг - - -
23.11.2019 Металург Запорожие - Балкани Заря - - -
23.11.2019 Прикарпатие - Рух Лвов - - -
23.11.2019 ФК Минай - Оболон-Бровар Киев - - -
23.11.2019 Черкащина - Ингулец Петрово - - -
Кръг 20 1 X 2
22.03.2020 Балкани Заря - Черкащина - - -
22.03.2020 Ингулец Петрово - Горняк-Спорт - - -
22.03.2020 Кремин Кременчуг - ФК Минай - - -
22.03.2020 Металист 1925 - Металург Запорожие - - -
22.03.2020 МФК Николаев - Прикарпатие - - -
22.03.2020 Оболон-Бровар Киев - Авангард Краматорск - - -
22.03.2020 Рух Лвов - Агробизнес - - -
22.03.2020 Черноморец Одеса - Волин Луцк - - -
Кръг 21 1 X 2
28.03.2020 Авангард Краматорск - Кремин Кременчуг - - -
28.03.2020 Волин Луцк - Оболон-Бровар Киев - - -
28.03.2020 Горняк-Спорт - Балкани Заря - - -
28.03.2020 Металург Запорожие - Агробизнес - - -
28.03.2020 МФК Николаев - Рух Лвов - - -
28.03.2020 Прикарпатие - Черноморец Одеса - - -
28.03.2020 ФК Минай - Ингулец Петрово - - -
28.03.2020 Черкащина - Металист 1925 - - -
Кръг 22 1 X 2
04.04.2020 Агробизнес - Черкащина - - -
04.04.2020 Балкани Заря - ФК Минай - - -
04.04.2020 Ингулец Петрово - Авангард Краматорск - - -
04.04.2020 Кремин Кременчуг - Волин Луцк - - -
04.04.2020 Металист 1925 - Горняк-Спорт - - -
04.04.2020 Оболон-Бровар Киев - Прикарпатие - - -
04.04.2020 Рух Лвов - Металург Запорожие - - -
04.04.2020 Черноморец Одеса - МФК Николаев - - -
Кръг 23 1 X 2
12.04.2020 Авангард Краматорск - Балкани Заря - - -
12.04.2020 Волин Луцк - Ингулец Петрово - - -
12.04.2020 Горняк-Спорт - Агробизнес - - -
12.04.2020 Металург Запорожие - Черкащина - - -
12.04.2020 МФК Николаев - Оболон-Бровар Киев - - -
12.04.2020 Прикарпатие - Кремин Кременчуг - - -
12.04.2020 ФК Минай - Металист 1925 - - -
12.04.2020 Черноморец Одеса - Рух Лвов - - -
Кръг 24 1 X 2
17.04.2020 Агробизнес - ФК Минай - - -
17.04.2020 Балкани Заря - Волин Луцк - - -
17.04.2020 Ингулец Петрово - Прикарпатие - - -
17.04.2020 Кремин Кременчуг - МФК Николаев - - -
17.04.2020 Металист 1925 - Авангард Краматорск - - -
17.04.2020 Металург Запорожие - Горняк-Спорт - - -
17.04.2020 Оболон-Бровар Киев - Черноморец Одеса - - -
17.04.2020 Рух Лвов - Черкащина - - -
Кръг 25 1 X 2
25.04.2020 Авангард Краматорск - Агробизнес - - -
25.04.2020 Волин Луцк - Металист 1925 - - -
25.04.2020 Горняк-Спорт - Черкащина - - -
25.04.2020 МФК Николаев - Ингулец Петрово - - -
25.04.2020 Оболон-Бровар Киев - Рух Лвов - - -
25.04.2020 Прикарпатие - Балкани Заря - - -
25.04.2020 ФК Минай - Металург Запорожие - - -
25.04.2020 Черноморец Одеса - Кремин Кременчуг - - -
Кръг 26 1 X 2
02.05.2020 Агробизнес - Волин Луцк - - -
02.05.2020 Балкани Заря - МФК Николаев - - -
02.05.2020 Ингулец Петрово - Черноморец Одеса - - -
02.05.2020 Кремин Кременчуг - Оболон-Бровар Киев - - -
02.05.2020 Металист 1925 - Прикарпатие - - -
02.05.2020 Металург Запорожие - Авангард Краматорск - - -
02.05.2020 Рух Лвов - Горняк-Спорт - - -
02.05.2020 Черкащина - ФК Минай - - -
Кръг 27 1 X 2
06.05.2020 Авангард Краматорск - Черкащина - - -
06.05.2020 Волин Луцк - Металург Запорожие - - -
06.05.2020 Кремин Кременчуг - Рух Лвов - - -
06.05.2020 МФК Николаев - Металист 1925 - - -
06.05.2020 Оболон-Бровар Киев - Ингулец Петрово - - -
06.05.2020 Прикарпатие - Агробизнес - - -
06.05.2020 ФК Минай - Горняк-Спорт - - -
06.05.2020 Черноморец Одеса - Балкани Заря - - -
Кръг 28 1 X 2
10.05.2020 Агробизнес - МФК Николаев - - -
10.05.2020 Балкани Заря - Оболон-Бровар Киев - - -
10.05.2020 Горняк-Спорт - Авангард Краматорск - - -
10.05.2020 Ингулец Петрово - Кремин Кременчуг - - -
10.05.2020 Металист 1925 - Черноморец Одеса - - -
10.05.2020 Металург Запорожие - Прикарпатие - - -
10.05.2020 Рух Лвов - ФК Минай - - -
10.05.2020 Черкащина - Волин Луцк - - -
Кръг 29 1 X 2
16.05.2020 Авангард Краматорск - ФК Минай - - -
16.05.2020 Волин Луцк - Горняк-Спорт - - -
16.05.2020 Ингулец Петрово - Рух Лвов - - -
16.05.2020 Кремин Кременчуг - Балкани Заря - - -
16.05.2020 МФК Николаев - Металург Запорожие - - -
16.05.2020 Оболон-Бровар Киев - Металист 1925 - - -
16.05.2020 Прикарпатие - Черкащина - - -
16.05.2020 Черноморец Одеса - Агробизнес - - -
Кръг 30 1 X 2
23.05.2020 Агробизнес - Оболон-Бровар Киев - - -
23.05.2020 Балкани Заря - Ингулец Петрово - - -
23.05.2020 Горняк-Спорт - Прикарпатие - - -
23.05.2020 Металист 1925 - Кремин Кременчуг - - -
23.05.2020 Металург Запорожие - Черноморец Одеса - - -
23.05.2020 Рух Лвов - Авангард Краматорск - - -
23.05.2020 ФК Минай - Волин Луцк - - -
23.05.2020 Черкащина - МФК Николаев - - -
Кръг 10 1 X 2
20.09.2019 Агробизнес 2 - 1 Авангард Краматорск 2.28 3.31 2.82
20.09.2019 Металург Запорожие 0 - 2 ФК Минай 4.77 3.83 1.60
21.09.2019 Черкащина 1 - 2 Горняк-Спорт 2.46 3.37 2.33
21.09.2019 Кремин Кременчуг 2 - 4 Черноморец Одеса 3.35 3.83 1.81
21.09.2019 Балкани Заря 2 - 0 Прикарпатие 2.21 3.36 2.77
21.09.2019 Рух Лвов 0 - 1 Оболон-Бровар Киев 1.91 3.37 3.43
21.09.2019 Металист 1925 2 - 0 Волин Луцк 2.30 3.22 2.71
Кръг 9 1 X 2
14.09.2019 Черкащина 1 - 6 Рух Лвов 5.56 3.52 1.52
14.09.2019 Горняк-Спорт 1 - 0 Металург Запорожие 1.74 3.69 3.74
14.09.2019 Авангард Краматорск 0 - 1 Металист 1925 - - -
14.09.2019 МФК Николаев 6 - 2 Кремин Кременчуг 1.69 3.57 4.23
14.09.2019 Прикарпатие 0 - 1 Ингулец Петрово - - -
14.09.2019 ФК Минай 2 - 1 Агробизнес - - -
14.09.2019 Черноморец Одеса 0 - 1 Оболон-Бровар Киев 2.11 3.14 3.06
15.09.2019 Волин Луцк 2 - 2 Балкани Заря 1.22 5.24 10.40
Кръг 8 1 X 2
08.09.2019 Балкани Заря 0 - 2 Авангард Краматорск 2.62 3.43 2.27
08.09.2019 Черкащина 0 - 3 Металург Запорожие - - -
08.09.2019 Агробизнес 4 - 0 Горняк-Спорт - - -
08.09.2019 Кремин Кременчуг 3 - 4 Прикарпатие 2.32 3.21 2.68
08.09.2019 Ингулец Петрово 0 - 0 Волин Луцк 2.42 3.29 2.53
08.09.2019 Рух Лвов 2 - 0 Черноморец Одеса 2.21 3.28 2.81
09.09.2019 Металист 1925 2 - 3 ФК Минай 1.55 3.78 4.94
09.09.2019 Оболон-Бровар Киев 2 - 0 МФК Николаев 1.64 3.67 4.35
Кръг 7 1 X 2
04.09.2019 Горняк-Спорт 1 - 2 Металист 1925 3.62 3.36 1.85
04.09.2019 Авангард Краматорск 2 - 1 Ингулец Петрово 3.44 3.31 1.93
04.09.2019 ФК Минай 2 - 1 Балкани Заря 1.83 3.28 3.85
04.09.2019 Черкащина 1 - 2 Агробизнес 2.89 2.87 2.38
04.09.2019 Металург Запорожие 0 - 1 Рух Лвов 6.66 4.06 1.42
04.09.2019 Прикарпатие 0 - 2 Оболон-Бровар Киев 2.69 3.07 2.47
04.09.2019 Волин Луцк 3 - 0 Кремин Кременчуг 1.39 4.16 6.67
04.09.2019 МФК Николаев 0 - 0 Черноморец Одеса 2.41 3.02 2.81
Кръг 6 1 X 2
30.08.2019 Черноморец Одеса 3 - 2 Прикарпатие 1.95 3.32 3.32
31.08.2019 Балкани Заря 0 - 0 Горняк-Спорт 1.60 3.68 4.71
31.08.2019 Кремин Кременчуг 1 - 1 Авангард Краматорск 3.49 3.31 1.88
31.08.2019 Рух Лвов 4 - 1 МФК Николаев 1.61 3.62 4.82
31.08.2019 Агробизнес 2 - 0 Металург Запорожие 1.60 3.68 4.62
31.08.2019 Ингулец Петрово 1 - 1 ФК Минай 1.40 4.29 6.11
31.08.2019 Оболон-Бровар Киев 0 - 0 Волин Луцк 2.76 3.26 2.24
31.08.2019 Металист 1925 3 - 0 Черкащина 1.51 3.76 5.56
Кръг 5 1 X 2
22.08.2019 Черкащина 3 - 0 Балкани Заря 2.70 3.20 2.56
23.08.2019 Горняк-Спорт 1 - 1 Ингулец Петрово 3.54 3.33 1.90
23.08.2019 Агробизнес 1 - 0 Рух Лвов 2.91 3.31 2.24
23.08.2019 ФК Минай 3 - 1 Кремин Кременчуг 2.15 3.35 2.84
23.08.2019 Металург Запорожие 1 - 4 Металист 1925 - - -
23.08.2019 Прикарпатие 1 - 1 МФК Николаев 2.20 3.24 2.85
24.08.2019 Авангард Краматорск 1 - 1 Оболон-Бровар Киев 1.99 3.27 3.24
24.08.2019 Волин Луцк 3 - 2 Черноморец Одеса 2.39 3.32 2.49
Кръг 4 1 X 2
16.08.2019 Кремин Кременчуг 1 - 2 Горняк-Спорт 1.67 3.56 4.16
16.08.2019 Металист 1925 0 - 1 Агробизнес 1.53 4.11 5.02
17.08.2019 Балкани Заря 4 - 0 Металург Запорожие 1.84 3.39 3.68
17.08.2019 МФК Николаев 3 - 2 Волин Луцк 2.54 3.30 2.41
17.08.2019 Оболон-Бровар Киев 4 - 3 ФК Минай 1.60 3.68 4.74
17.08.2019 Ингулец Петрово 1 - 0 Черкащина 1.23 4.66 10.31
17.08.2019 Рух Лвов 2 - 1 Прикарпатие 2.11 3.41 2.87
17.08.2019 Черноморец Одеса 0 - 1 Авангард Краматорск 1.68 3.66 3.97
Кръг 3 1 X 2
10.08.2019 Авангард Краматорск 3 - 1 МФК Николаев - - -
10.08.2019 Горняк-Спорт 0 - 1 Оболон-Бровар Киев 2.58 3.46 2.23
10.08.2019 ФК Минай 1 - 0 Черноморец Одеса 3.94 3.72 1.66
10.08.2019 Агробизнес 3 - 0 Балкани Заря 2.92 3.50 2.01
10.08.2019 Металист 1925 1 - 1 Рух Лвов 1.84 3.33 3.86
10.08.2019 Металург Запорожие 0 - 2 Ингулец Петрово 3.87 3.22 1.79
10.08.2019 Черкащина 2 - 2 Кремин Кременчуг 2.47 3.35 2.37
10.08.2019 Волин Луцк 3 - 2 Прикарпатие - - -
Кръг 2 1 X 2
02.08.2019 Прикарпатие 3 - 0 Авангард Краматорск - - -
03.08.2019 Балкани Заря 0 - 0 Металист 1925 2.44 3.16 2.52
03.08.2019 Кремин Кременчуг 1 - 0 Металург Запорожие 2.09 3.26 2.95
03.08.2019 МФК Николаев 1 - 1 ФК Минай 1.50 4.46 4.10
03.08.2019 Ингулец Петрово 2 - 0 Агробизнес 1.40 4.47 5.42
03.08.2019 Черноморец Одеса 3 - 1 Горняк-Спорт 1.40 4.40 5.24
03.08.2019 Оболон-Бровар Киев 2 - 2 Черкащина 1.34 4.43 6.68
04.08.2019 Рух Лвов 1 - 1 Волин Луцк - - -
Кръг 1 1 X 2
27.07.2019 Авангард Краматорск 3 - 2 Волин Луцк 1.89 3.40 3.47
27.07.2019 Балкани Заря 0 - 1 Рух Лвов 2.31 3.25 2.70
27.07.2019 Черкащина 1 - 3 Черноморец Одеса 2.89 3.35 2.10
27.07.2019 Агробизнес 2 - 2 Кремин Кременчуг 1.90 3.28 3.55
27.07.2019 Горняк-Спорт 1 - 3 МФК Николаев 2.57 3.02 2.55
27.07.2019 Металист 1925 1 - 0 Ингулец Петрово 1.68 3.42 4.47
27.07.2019 Оболон-Бровар Киев 3 - 3 Металург Запорожие 1.68 3.62 4.98
27.07.2019 ФК Минай 0 - 3 Прикарпатие 2.26 3.18 2.81
Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане