Национален Шампионат - Алжир
| Процент | 24% |
|---|---|
| Мачове | 240 |
| Изиграни | 58 |
| Оставащи | 182 |
| Мачове | 58 |
|---|---|
| Домакини | 43% |
| Равни | 33% |
| Гости | 24% |
| Голове | 122 |
|---|---|
| Средно | 2.10 |
| Домакини | 1.28 |
| Гости | 0.83 |
| Голове | 122 |
|---|---|
| Гол/Гол | 34% |
| Домакини | 72% |
| Гости | 50% |
| Гол | Под | Над |
|---|---|---|
| 1.5 | 41% | 59% |
| 2.5 | 71% | 29% |
| 3.5 | 81% | 19% |
Най-често срещани резултати и голови разлики
| Рез. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 12 | 20.69% |
| 1 - 1 | 8 | 13.79% |
| 0 - 0 | 7 | 12.07% |
| 2 - 0 | 6 | 10.34% |
| 0 - 1 | 5 | 8.62% |
| 2 - 2 | 3 | 5.17% |
| 0 - 2 | 3 | 5.17% |
| 3 - 0 | 2 | 3.45% |
| 4 - 0 | 2 | 3.45% |
| 1 - 2 | 2 | 3.45% |
| 2 - 3 | 2 | 3.45% |
| 2 - 1 | 1 | 1.72% |
| 4 - 1 | 1 | 1.72% |
| 5 - 1 | 1 | 1.72% |
| 3 - 3 | 1 | 1.72% |
| 0 - 3 | 1 | 1.72% |
| 2 - 4 | 1 | 1.72% |
| Гол | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 | 17 | 29.31% |
| 2 | 17 | 29.31% |
| 0 | 7 | 12.07% |
| 3 | 6 | 10.34% |
| 4 | 5 | 8.62% |
| 5 | 3 | 5.17% |
| 6 | 3 | 5.17% |
| Чтн | 32 | 55.17% |
| Нчт | 26 | 44.83% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 0 | 19 | 32.76% |
| +1 | 13 | 22.41% |
| -1 | 9 | 15.52% |
| +2 | 6 | 10.34% |
| -2 | 4 | 6.90% |
| +3 | 3 | 5.17% |
| +4 | 3 | 5.17% |
| -3 | 1 | 1.72% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 | 22 | 37.93% |
| 0 | 19 | 32.76% |
| 2 | 10 | 17.24% |
| 3 | 4 | 6.90% |
| 4 | 3 | 5.17% |