Висша Лига - Бурунди
| Процент | 30% |
|---|---|
| Мачове | 240 |
| Изиграни | 72 |
| Оставащи | 168 |
| Мачове | 72 |
|---|---|
| Домакини | 46% |
| Равни | 29% |
| Гости | 25% |
| Голове | 168 |
|---|---|
| Средно | 2.33 |
| Домакини | 1.31 |
| Гости | 1.03 |
| Голове | 168 |
|---|---|
| Гол/Гол | 50% |
| Домакини | 75% |
| Гости | 65% |
| Гол | Под | Над |
|---|---|---|
| 1.5 | 29% | 71% |
| 2.5 | 58% | 42% |
| 3.5 | 82% | 18% |
Най-често срещани резултати и голови разлики
| Рез. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12 | 16.67% |
| 2 - 1 | 10 | 13.89% |
| 1 - 0 | 9 | 12.50% |
| 0 - 0 | 7 | 9.72% |
| 2 - 0 | 6 | 8.33% |
| 0 - 1 | 5 | 6.94% |
| 3 - 1 | 4 | 5.56% |
| 1 - 2 | 4 | 5.56% |
| 0 - 2 | 3 | 4.17% |
| 2 - 2 | 2 | 2.78% |
| 0 - 3 | 2 | 2.78% |
| 3 - 0 | 1 | 1.39% |
| 3 - 2 | 1 | 1.39% |
| 5 - 0 | 1 | 1.39% |
| 7 - 0 | 1 | 1.39% |
| 0 - 5 | 1 | 1.39% |
| 1 - 3 | 1 | 1.39% |
| 1 - 4 | 1 | 1.39% |
| 1 - 5 | 1 | 1.39% |
| Гол | М | Пр |
|---|---|---|
| 2 | 21 | 29.17% |
| 3 | 17 | 23.61% |
| 1 | 14 | 19.44% |
| 0 | 7 | 9.72% |
| 4 | 7 | 9.72% |
| 5 | 4 | 5.56% |
| 6 | 1 | 1.39% |
| 7 | 1 | 1.39% |
| Чтн | 36 | 50.00% |
| Нчт | 36 | 50.00% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 0 | 21 | 29.17% |
| +1 | 20 | 27.78% |
| +2 | 10 | 13.89% |
| -1 | 9 | 12.50% |
| -2 | 4 | 5.56% |
| -3 | 3 | 4.17% |
| +3 | 1 | 1.39% |
| +5 | 1 | 1.39% |
| +7 | 1 | 1.39% |
| -4 | 1 | 1.39% |
| -5 | 1 | 1.39% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 | 29 | 40.28% |
| 0 | 21 | 29.17% |
| 2 | 14 | 19.44% |
| 3 | 4 | 5.56% |
| 5 | 2 | 2.78% |
| 4 | 1 | 1.39% |
| 7 | 1 | 1.39% |