Висша Лига - Фарьорски острови
| Процент | 100% |
|---|---|
| Мачове | 135 |
| Изиграни | 135 |
| Оставащи | 0 |
| Мачове | 135 |
|---|---|
| Домакини | 39% |
| Равни | 27% |
| Гости | 33% |
| Голове | 380 |
|---|---|
| Средно | 2.81 |
| Домакини | 1.47 |
| Гости | 1.35 |
| Голове | 380 |
|---|---|
| Гол/Гол | 56% |
| Домакини | 76% |
| Гости | 70% |
| Гол | Под | Над |
|---|---|---|
| 1.5 | 24% | 76% |
| 2.5 | 46% | 54% |
| 3.5 | 71% | 29% |
Най-често срещани резултати и голови разлики
| Рез. | М | Пр |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 14 | 10.37% |
| 1 - 1 | 13 | 9.63% |
| 0 - 0 | 12 | 8.89% |
| 1 - 2 | 12 | 8.89% |
| 1 - 0 | 11 | 8.15% |
| 2 - 0 | 11 | 8.15% |
| 0 - 1 | 9 | 6.67% |
| 2 - 2 | 7 | 5.19% |
| 0 - 2 | 6 | 4.44% |
| 0 - 3 | 5 | 3.70% |
| 3 - 1 | 4 | 2.96% |
| 3 - 3 | 4 | 2.96% |
| 1 - 4 | 4 | 2.96% |
| 3 - 0 | 3 | 2.22% |
| 3 - 2 | 3 | 2.22% |
| 2 - 3 | 3 | 2.22% |
| 4 - 0 | 2 | 1.48% |
| 4 - 1 | 2 | 1.48% |
| 1 - 3 | 2 | 1.48% |
| 3 - 4 | 2 | 1.48% |
| 4 - 2 | 1 | 0.74% |
| 6 - 0 | 1 | 0.74% |
| 6 - 1 | 1 | 0.74% |
| 4 - 4 | 1 | 0.74% |
| 1 - 5 | 1 | 0.74% |
| 1 - 6 | 1 | 0.74% |
| Гол | М | Пр |
|---|---|---|
| 3 | 34 | 25.19% |
| 2 | 30 | 22.22% |
| 1 | 20 | 14.81% |
| 4 | 15 | 11.11% |
| 0 | 12 | 8.89% |
| 5 | 12 | 8.89% |
| 6 | 7 | 5.19% |
| 7 | 4 | 2.96% |
| 8 | 1 | 0.74% |
| Чтн | 65 | 48.15% |
| Нчт | 70 | 51.85% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 0 | 37 | 27.41% |
| +1 | 28 | 20.74% |
| -1 | 26 | 19.26% |
| +2 | 16 | 11.85% |
| -3 | 9 | 6.67% |
| -2 | 8 | 5.93% |
| +3 | 5 | 3.70% |
| +4 | 2 | 1.48% |
| +5 | 1 | 0.74% |
| +6 | 1 | 0.74% |
| -4 | 1 | 0.74% |
| -5 | 1 | 0.74% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 | 54 | 40.00% |
| 0 | 37 | 27.41% |
| 2 | 24 | 17.78% |
| 3 | 14 | 10.37% |
| 4 | 3 | 2.22% |
| 5 | 2 | 1.48% |
| 6 | 1 | 0.74% |
Статистика за отборите