Лига Насионал - Гватемала
| Процент | 81% |
|---|---|
| Мачове | 132 |
| Изиграни | 107 |
| Оставащи | 25 |
| Мачове | 107 |
|---|---|
| Домакини | 62% |
| Равни | 21% |
| Гости | 17% |
| Голове | 288 |
|---|---|
| Средно | 2.69 |
| Домакини | 1.72 |
| Гости | 0.97 |
| Голове | 288 |
|---|---|
| Гол/Гол | 54% |
| Домакини | 85% |
| Гости | 63% |
| Гол | Под | Над |
|---|---|---|
| 1.5 | 22% | 78% |
| 2.5 | 47% | 53% |
| 3.5 | 71% | 29% |
Най-често срещани резултати и голови разлики
| Рез. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 14 | 13.08% |
| 2 - 1 | 14 | 13.08% |
| 2 - 0 | 12 | 11.21% |
| 3 - 1 | 9 | 8.41% |
| 1 - 1 | 9 | 8.41% |
| 0 - 0 | 7 | 6.54% |
| 1 - 2 | 7 | 6.54% |
| 3 - 2 | 6 | 5.61% |
| 2 - 2 | 6 | 5.61% |
| 3 - 0 | 5 | 4.67% |
| 0 - 2 | 5 | 4.67% |
| 0 - 1 | 3 | 2.80% |
| 4 - 0 | 2 | 1.87% |
| 4 - 2 | 2 | 1.87% |
| 4 - 1 | 1 | 0.93% |
| 4 - 3 | 1 | 0.93% |
| 3 - 3 | 1 | 0.93% |
| 0 - 4 | 1 | 0.93% |
| 1 - 3 | 1 | 0.93% |
| 2 - 3 | 1 | 0.93% |
| Гол | М | Пр |
|---|---|---|
| 2 | 26 | 24.30% |
| 3 | 26 | 24.30% |
| 4 | 19 | 17.76% |
| 1 | 17 | 15.89% |
| 5 | 8 | 7.48% |
| 0 | 7 | 6.54% |
| 6 | 3 | 2.80% |
| 7 | 1 | 0.93% |
| Чтн | 55 | 51.40% |
| Нчт | 52 | 48.60% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| +1 | 35 | 32.71% |
| +2 | 23 | 21.50% |
| 0 | 23 | 21.50% |
| -1 | 11 | 10.28% |
| +3 | 6 | 5.61% |
| -2 | 6 | 5.61% |
| +4 | 2 | 1.87% |
| -4 | 1 | 0.93% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 | 46 | 42.99% |
| 2 | 29 | 27.10% |
| 0 | 23 | 21.50% |
| 3 | 6 | 5.61% |
| 4 | 3 | 2.80% |