Висша Лига - Казахстан
| Процент | 100% |
|---|---|
| Мачове | 240 |
| Изиграни | 240 |
| Оставащи | 0 |
| Мачове | 240 |
|---|---|
| Домакини | 46% |
| Равни | 28% |
| Гости | 27% |
| Голове | 616 |
|---|---|
| Средно | 2.57 |
| Домакини | 1.45 |
| Гости | 1.12 |
| Голове | 616 |
|---|---|
| Гол/Гол | 56% |
| Домакини | 81% |
| Гости | 68% |
| Гол | Под | Над |
|---|---|---|
| 1.5 | 26% | 74% |
| 2.5 | 50% | 50% |
| 3.5 | 73% | 27% |
Най-често срещани резултати и голови разлики
| Рез. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 31 | 12.92% |
| 1 - 1 | 31 | 12.92% |
| 2 - 1 | 27 | 11.25% |
| 2 - 0 | 18 | 7.50% |
| 1 - 2 | 18 | 7.50% |
| 0 - 0 | 17 | 7.08% |
| 2 - 2 | 17 | 7.08% |
| 0 - 1 | 15 | 6.25% |
| 3 - 1 | 10 | 4.17% |
| 3 - 0 | 7 | 2.92% |
| 0 - 2 | 7 | 2.92% |
| 3 - 2 | 6 | 2.50% |
| 1 - 3 | 6 | 2.50% |
| 2 - 3 | 6 | 2.50% |
| 4 - 1 | 5 | 2.08% |
| 0 - 3 | 5 | 2.08% |
| 1 - 4 | 4 | 1.67% |
| 4 - 0 | 3 | 1.25% |
| 5 - 0 | 2 | 0.83% |
| 2 - 4 | 2 | 0.83% |
| 4 - 2 | 1 | 0.42% |
| 3 - 3 | 1 | 0.42% |
| 0 - 4 | 1 | 0.42% |
| Гол | М | Пр |
|---|---|---|
| 3 | 57 | 23.75% |
| 2 | 56 | 23.33% |
| 1 | 46 | 19.17% |
| 4 | 37 | 15.42% |
| 5 | 23 | 9.58% |
| 0 | 17 | 7.08% |
| 6 | 4 | 1.67% |
| Чтн | 114 | 47.50% |
| Нчт | 126 | 52.50% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 0 | 66 | 27.50% |
| +1 | 64 | 26.67% |
| -1 | 39 | 16.25% |
| +2 | 29 | 12.08% |
| -2 | 15 | 6.25% |
| +3 | 12 | 5.00% |
| -3 | 9 | 3.75% |
| +4 | 3 | 1.25% |
| +5 | 2 | 0.83% |
| -4 | 1 | 0.42% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 | 103 | 42.92% |
| 0 | 66 | 27.50% |
| 2 | 44 | 18.33% |
| 3 | 21 | 8.75% |
| 4 | 4 | 1.67% |
| 5 | 2 | 0.83% |