Супер Лига - Малави
| Процент | 63% |
|---|---|
| Мачове | 240 |
| Изиграни | 151 |
| Оставащи | 89 |
| Мачове | 151 |
|---|---|
| Домакини | 48% |
| Равни | 30% |
| Гости | 22% |
| Голове | 298 |
|---|---|
| Средно | 1.97 |
| Домакини | 1.21 |
| Гости | 0.76 |
| Голове | 298 |
|---|---|
| Гол/Гол | 38% |
| Домакини | 74% |
| Гости | 52% |
| Гол | Под | Над |
|---|---|---|
| 1.5 | 41% | 59% |
| 2.5 | 69% | 31% |
| 3.5 | 87% | 13% |
Най-често срещани резултати и голови разлики
| Рез. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 31 | 20.53% |
| 1 - 1 | 23 | 15.23% |
| 0 - 0 | 19 | 12.58% |
| 2 - 0 | 13 | 8.61% |
| 0 - 1 | 12 | 7.95% |
| 2 - 1 | 10 | 6.62% |
| 1 - 2 | 9 | 5.96% |
| 3 - 0 | 8 | 5.30% |
| 0 - 2 | 6 | 3.97% |
| 3 - 2 | 5 | 3.31% |
| 4 - 1 | 4 | 2.65% |
| 2 - 2 | 3 | 1.99% |
| 1 - 3 | 3 | 1.99% |
| 4 - 0 | 1 | 0.66% |
| 5 - 0 | 1 | 0.66% |
| 0 - 3 | 1 | 0.66% |
| 0 - 4 | 1 | 0.66% |
| 1 - 4 | 1 | 0.66% |
| Гол | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 | 43 | 28.48% |
| 2 | 42 | 27.81% |
| 3 | 28 | 18.54% |
| 0 | 19 | 12.58% |
| 5 | 11 | 7.28% |
| 4 | 8 | 5.30% |
| Чтн | 69 | 45.70% |
| Нчт | 82 | 54.30% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| +1 | 46 | 30.46% |
| 0 | 45 | 29.80% |
| -1 | 21 | 13.91% |
| +2 | 13 | 8.61% |
| +3 | 12 | 7.95% |
| -2 | 9 | 5.96% |
| -3 | 2 | 1.32% |
| +4 | 1 | 0.66% |
| +5 | 1 | 0.66% |
| -4 | 1 | 0.66% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 | 67 | 44.37% |
| 0 | 45 | 29.80% |
| 2 | 22 | 14.57% |
| 3 | 14 | 9.27% |
| 4 | 2 | 1.32% |
| 5 | 1 | 0.66% |