Лига Примера - Никарагуа
| Процент | 88% |
|---|---|
| Мачове | 90 |
| Изиграни | 79 |
| Оставащи | 11 |
| Мачове | 79 |
|---|---|
| Домакини | 37% |
| Равни | 19% |
| Гости | 44% |
| Голове | 232 |
|---|---|
| Средно | 2.94 |
| Домакини | 1.38 |
| Гости | 1.56 |
| Голове | 232 |
|---|---|
| Гол/Гол | 56% |
| Домакини | 73% |
| Гости | 81% |
| Гол | Под | Над |
|---|---|---|
| 1.5 | 22% | 78% |
| 2.5 | 49% | 51% |
| 3.5 | 66% | 34% |
Най-често срещани резултати и голови разлики
| Рез. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 11 | 13.92% |
| 0 - 1 | 10 | 12.66% |
| 1 - 0 | 6 | 7.59% |
| 2 - 0 | 6 | 7.59% |
| 0 - 2 | 5 | 6.33% |
| 2 - 1 | 4 | 5.06% |
| 4 - 1 | 4 | 5.06% |
| 0 - 3 | 4 | 5.06% |
| 1 - 2 | 4 | 5.06% |
| 1 - 3 | 4 | 5.06% |
| 3 - 1 | 3 | 3.80% |
| 1 - 4 | 3 | 3.80% |
| 3 - 2 | 2 | 2.53% |
| 2 - 2 | 2 | 2.53% |
| 3 - 0 | 1 | 1.27% |
| 4 - 0 | 1 | 1.27% |
| 4 - 2 | 1 | 1.27% |
| 6 - 1 | 1 | 1.27% |
| 0 - 0 | 1 | 1.27% |
| 3 - 3 | 1 | 1.27% |
| 0 - 5 | 1 | 1.27% |
| 1 - 5 | 1 | 1.27% |
| 1 - 6 | 1 | 1.27% |
| 2 - 3 | 1 | 1.27% |
| 2 - 4 | 1 | 1.27% |
| Гол | М | Пр |
|---|---|---|
| 2 | 22 | 27.85% |
| 1 | 16 | 20.25% |
| 3 | 13 | 16.46% |
| 5 | 11 | 13.92% |
| 4 | 10 | 12.66% |
| 6 | 4 | 5.06% |
| 7 | 2 | 2.53% |
| 0 | 1 | 1.27% |
| Чтн | 37 | 46.84% |
| Нчт | 42 | 53.16% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| -1 | 15 | 18.99% |
| 0 | 15 | 18.99% |
| +1 | 12 | 15.19% |
| +2 | 10 | 12.66% |
| -2 | 10 | 12.66% |
| -3 | 7 | 8.86% |
| +3 | 5 | 6.33% |
| -5 | 2 | 2.53% |
| +4 | 1 | 1.27% |
| +5 | 1 | 1.27% |
| -4 | 1 | 1.27% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 | 27 | 34.18% |
| 2 | 20 | 25.32% |
| 0 | 15 | 18.99% |
| 3 | 12 | 15.19% |
| 5 | 3 | 3.80% |
| 4 | 2 | 2.53% |
Статистика за отборите