2. Лига - Словакия

Статистика Словакия
Процент 50%
Мачове 240
Изиграни 120
Оставащи 120
Мачове 120
Домакини 48%
Равни 23%
Гости 29%
Голове 347
Средно 2.89
Домакини 1.62
Гости 1.27
Голове 347
Гол/Гол 58%
Домакини 79%
Гости 74%
Гол Под Над
1.5 20% 80%
2.5 41% 59%
3.5 68% 32%

Най-често срещани резултати и голови разлики

Рез. М Пр
2 - 1 17 14.17%
1 - 1 11 9.17%
0 - 1 10 8.33%
1 - 0 9 7.50%
2 - 0 9 7.50%
2 - 2 9 7.50%
1 - 2 8 6.67%
3 - 1 6 5.00%
0 - 0 5 4.17%
0 - 2 5 4.17%
3 - 0 4 3.33%
0 - 3 4 3.33%
3 - 2 3 2.50%
4 - 0 3 2.50%
4 - 2 3 2.50%
3 - 3 3 2.50%
2 - 3 3 2.50%
4 - 1 2 1.67%
1 - 4 2 1.67%
5 - 0 1 0.83%
0 - 5 1 0.83%
1 - 3 1 0.83%
2 - 5 1 0.83%
Гол М Пр
3 33 27.50%
2 25 20.83%
1 19 15.83%
4 19 15.83%
5 12 10.00%
6 6 5.00%
0 5 4.17%
7 1 0.83%
Чтн 55 45.83%
Нчт 65 54.17%
Разл. М Пр
+1 29 24.17%
0 28 23.33%
-1 21 17.50%
+2 18 15.00%
-3 7 5.83%
+3 6 5.00%
-2 6 5.00%
+4 3 2.50%
+5 1 0.83%
-5 1 0.83%
Разл. М Пр
1 50 41.67%
0 28 23.33%
2 24 20.00%
3 13 10.83%
4 3 2.50%
5 2 1.67%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра