Примера Дивисион - Уругвай
| Процент | 87% |
|---|---|
| Мачове | 120 |
| Изиграни | 104 |
| Оставащи | 16 |
| Мачове | 104 |
|---|---|
| Домакини | 43% |
| Равни | 25% |
| Гости | 32% |
| Голове | 245 |
|---|---|
| Средно | 2.36 |
| Домакини | 1.27 |
| Гости | 1.09 |
| Голове | 245 |
|---|---|
| Гол/Гол | 49% |
| Домакини | 74% |
| Гости | 66% |
| Гол | Под | Над |
|---|---|---|
| 1.5 | 32% | 68% |
| 2.5 | 59% | 41% |
| 3.5 | 77% | 23% |
Най-често срещани резултати и голови разлики
| Рез. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14 | 13.46% |
| 1 - 0 | 13 | 12.50% |
| 0 - 1 | 11 | 10.58% |
| 2 - 0 | 9 | 8.65% |
| 2 - 1 | 9 | 8.65% |
| 0 - 0 | 9 | 8.65% |
| 1 - 2 | 7 | 6.73% |
| 3 - 2 | 5 | 4.81% |
| 0 - 2 | 5 | 4.81% |
| 1 - 3 | 5 | 4.81% |
| 3 - 1 | 4 | 3.85% |
| 3 - 0 | 3 | 2.88% |
| 2 - 2 | 2 | 1.92% |
| 0 - 4 | 2 | 1.92% |
| 2 - 3 | 2 | 1.92% |
| 4 - 0 | 1 | 0.96% |
| 5 - 1 | 1 | 0.96% |
| 3 - 3 | 1 | 0.96% |
| 1 - 4 | 1 | 0.96% |
| Гол | М | Пр |
|---|---|---|
| 2 | 28 | 26.92% |
| 1 | 24 | 23.08% |
| 3 | 19 | 18.27% |
| 4 | 14 | 13.46% |
| 0 | 9 | 8.65% |
| 5 | 8 | 7.69% |
| 6 | 2 | 1.92% |
| Чтн | 53 | 50.96% |
| Нчт | 51 | 49.04% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| +1 | 27 | 25.96% |
| 0 | 26 | 25.00% |
| -1 | 20 | 19.23% |
| +2 | 13 | 12.50% |
| -2 | 10 | 9.62% |
| +3 | 3 | 2.88% |
| +4 | 2 | 1.92% |
| -4 | 2 | 1.92% |
| -3 | 1 | 0.96% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 | 47 | 45.19% |
| 0 | 26 | 25.00% |
| 2 | 23 | 22.12% |
| 3 | 4 | 3.85% |
| 4 | 4 | 3.85% |
Статистика за отборите
Ливърпул Монтевидео
Монтевидео Сити Торке
Насионал Монтевидео
Депортиво Малдонадо
Пенярол Монтевидео
Расинг Клуб Монтевидео
Прогресо Монтевидео
Хувентуд де Лас Пиедрас
Серо Монтевидео
Монтевидео Уондърърс
Бостън Ривър
Албион Монтевидео
Дефенсор Спортинг
Данубио Монтевидео
Серо Ларго Мело
Сентрал Еспаньол