Класация към вторник, 21 юли, 2026
Най-малко получени голове
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Истиклол Душанбе | 3 | 11 | 0.27 |
| 2 | Нефтчи Фергана |
4 | 12 | 0.33 |
| 3 | Лос Андес | 8 | 20 | 0.40 |
| 4 | Силвър Страйкърс | 4 | 10 | 0.40 |
| 5 | Расинг Клуб Монтевидео | 2 | 5 | 0.40 |
| 5 | Серо Ларго Мело | 2 | 5 | 0.40 |
| 7 | Жувентуд RS | 8 | 18 | 0.44 |
| 8 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 13 | 26 | 0.50 |
| 9 | Аркадаг ФК | 7 | 14 | 0.50 |
| 9 | ТП Мазембе | 7 | 14 | 0.50 |
| 11 | Кавалри | 6 | 12 | 0.50 |
| 12 | Олуейс Реди Ла Пас | 5 | 10 | 0.50 |
| 13 | Пенярол Монтевидео | 3 | 6 | 0.50 |
| 14 | ПК-35 Хелзинки | 8 | 15 | 0.53 |
| 15 | Трактор Табриз | 12 | 22 | 0.55 |
| 16 | Тристан Суарес | 11 | 20 | 0.55 |
| 17 | Магреб Фес | 17 | 30 | 0.57 |
| 18 | Фордж | 7 | 12 | 0.58 |
| 19 | Сепахан Исфахан | 13 | 22 | 0.59 |
| 20 | Тампере Юнайтед | 9 | 15 | 0.60 |
| 21 | Екхая | 6 | 10 | 0.60 |
| 21 | Майти Уондърърс | 6 | 10 | 0.60 |
| 21 | Няса Биг Булетс | 6 | 10 | 0.60 |
| 24 | Сентрал Еспаньол | 3 | 5 | 0.60 |
| 25 | Кануън |
11 | 18 | 0.61 |
| 26 | Алмиранте Браун | 13 | 21 | 0.62 |
| 27 | Раджа Казабланка | 19 | 30 | 0.63 |
| 28 | Регар-ТадАЗ Турсунзаде | 7 | 11 | 0.64 |
| 29 | Карлстад Футбол | 9 | 14 | 0.64 |
| 29 | Сент Елоа Лупопо | 9 | 14 | 0.64 |
| 31 | Корк Сити | 15 | 23 | 0.65 |
| 32 | Феро Карил Оесте | 14 | 21 | 0.67 |
| 33 | Крисиума SC |
12 | 18 | 0.67 |
| 34 | Норкьопинг | 10 | 15 | 0.67 |
| 34 | Универсидад де Чили | 10 | 15 | 0.67 |
| 36 | Монтевидео Уондърърс | 4 | 6 | 0.67 |
| 37 | Кайрат Алмати | 13 | 19 | 0.68 |
| 38 | РФШ Рига | 16 | 23 | 0.70 |
| 39 | Барселона Гуаякил |
14 | 20 | 0.70 |
| 40 | Сан Мартин Тукуман | 15 | 21 | 0.71 |
| 41 | Арланда | 10 | 14 | 0.71 |
| 41 | Ислоч Минск | 10 | 14 | 0.71 |
| 41 | Кашиас RS | 10 | 14 | 0.71 |
| 41 | Лес Егле ду Конго | 10 | 14 | 0.71 |
| 41 | Санта Круз PE | 10 | 14 | 0.71 |
| 46 | Куяба MT | 13 | 18 | 0.72 |
| 46 | Ордабаси Шимкент | 13 | 18 | 0.72 |
| 46 | Палмейрас SP |
13 | 18 | 0.72 |
| 46 | Сеул |
13 | 18 | 0.72 |
| 50 | Естеглал Техеран | 16 | 22 | 0.73 |
Само по домакинства
Само по гостувания
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нефтчи Фергана |
0 | 5 | 0.00 |
| 2 | ПК-35 Хелзинки | 1 | 8 | 0.12 |
| 3 | Нашвил | 2 | 7 | 0.29 |
| 4 | Корк Сити | 4 | 11 | 0.36 |
| 5 | Хамарби ТФФ | 3 | 8 | 0.38 |
| 6 | Истиклол Душанбе | 2 | 5 | 0.40 |
| 6 | Майти Уондърърс | 2 | 5 | 0.40 |
| 6 | Силвър Страйкърс | 2 | 5 | 0.40 |
| 9 | Аркадаг ФК | 3 | 7 | 0.43 |
| 9 | Кавалри | 3 | 7 | 0.43 |
| 9 | Регар-ТадАЗ Турсунзаде | 3 | 7 | 0.43 |
| 12 | Лос Андес | 4 | 9 | 0.44 |
| 13 | Сепахан Исфахан | 5 | 11 | 0.45 |
| 13 | Темперлей | 5 | 11 | 0.45 |
| 15 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 6 | 13 | 0.46 |
| 16 | Магреб Фес | 7 | 15 | 0.47 |
| 17 | Сиудад де Боливар | 5 | 10 | 0.50 |
| 17 | Тристан Суарес | 5 | 10 | 0.50 |
| 19 | Тампере Юнайтед | 4 | 8 | 0.50 |
| 20 | Канон Яунде | 7 | 13 | 0.54 |
| 21 | Банга Гарджай | 6 | 11 | 0.55 |
| 21 | Естеглал Техеран | 6 | 11 | 0.55 |
| 21 | Трактор Табриз | 6 | 11 | 0.55 |
| 21 | Феро Карил Оесте | 6 | 11 | 0.55 |
| 21 | Шамс Азар Казвин | 6 | 11 | 0.55 |
| 26 | Кануън |
5 | 9 | 0.56 |
| 27 | Сиатъл Саундърс |
4 | 7 | 0.57 |
| 27 | ТП Мазембе | 4 | 7 | 0.57 |
| 27 | Трелеборг | 4 | 7 | 0.57 |
| 30 | Номе Калю | 6 | 10 | 0.60 |
| 30 | Чонбук Хюндай Моторс | 6 | 10 | 0.60 |
| 32 | Дъ Стронгест Ла Пас | 3 | 5 | 0.60 |
| 32 | Олуейс Реди Ла Пас | 3 | 5 | 0.60 |
| 32 | ЦСКА Памир Душанбе | 3 | 5 | 0.60 |
| 35 | Динамо Минск | 5 | 8 | 0.62 |
| 35 | Норкьопинг | 5 | 8 | 0.62 |
| 35 | Спорт Ресифе PE |
5 | 8 | 0.62 |
| 38 | РФШ Рига | 8 | 12 | 0.67 |
| 39 | Арланда | 4 | 6 | 0.67 |
| 39 | Буньодкор Ташкент |
4 | 6 | 0.67 |
| 39 | Торпедо-БелАЗ Жодино | 4 | 6 | 0.67 |
| 42 | Алмиранте Браун | 7 | 10 | 0.70 |
| 42 | Жалгирис Вилнюс | 7 | 10 | 0.70 |
| 44 | Алтин Асир Ашхабад | 5 | 7 | 0.71 |
| 44 | Карлстад Футбол | 5 | 7 | 0.71 |
| 44 | Лилестрьом | 5 | 7 | 0.71 |
| 44 | Навбахор Наманган | 5 | 7 | 0.71 |
| 44 | Нутоден | 5 | 7 | 0.71 |
| 44 | Хака | 5 | 7 | 0.71 |
| 50 | Гомел | 6 | 8 | 0.75 |
Топ факти за деня
» Клуби-04 Хелзинки като гост 4 равенства от 6 мача
» Килмес Буенос Айрес като домакин само 3 получени гола в 9 мача - 0.33 на мач
» Патронато Парана 10 равенства от 20 мача
» Сан Мигел като гост 7 равенства от 10 мача
» Сентрал Норте само 12 вкарани гола в 20 мача - 0.60 на мач
» Пахтакор Ташкент 8 победи от 12 мача
» Нефтчи Фергана 10 победи от 12 мача
» Дефенсор Спортинг 3 равенства от 5 мача
» Чонбук Хюндай Моторс като домакин няма равенство от 8 мача