Лига Европа гр. E

Програмата Лига Европа
Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т Форма
1 Селтик 6 4 1 1 10 6 +4 13
2 Клуж 6 4 0 2 6 4 +2 12
3 Лацио 6 2 0 4 6 9 -3 6
4 Рен 6 1 1 4 5 8 -3 4

Изиграни мачове

Домакин - Гост Селтик Клуж Лацио Рен
Селтик Селтик - 2 - 0 2 - 1 3 - 1
Клуж Клуж 2 - 0 - 2 - 1 1 - 0
Лацио Лацио 1 - 2 1 - 0 - 2 - 1
Рен Рен 1 - 1 0 - 1 2 - 0 -

Програма на групата