Лига Европа гр. I

Програмата Лига Европа
Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т Форма
1 КАА Гент 6 3 3 0 11 7 +4 12
2 Волфсбург 6 3 2 1 9 7 +2 11
3 Сент Етиен 6 0 4 2 6 8 -2 4
4 Александрия 6 0 3 3 6 10 -4 3

Изиграни мачове

Домакин - Гост КАА Гент Волфсбург Сент Етиен Александрия
КАА Гент КАА Гент - 2 - 2 3 - 2 2 - 1
Волфсбург Волфсбург 1 - 3 - 1 - 0 3 - 1
Сент Етиен Сент Етиен 0 - 0 1 - 1 - 1 - 1
Александрия Александрия 1 - 1 0 - 1 2 - 2 -

Програма на групата