Първа Лига - Полша
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Заглембие Любин | 34 | +37 | 77 |
2 | Термалика Нечеча | 34 | +34 | 73 |
3 | Висла Плоцк | 34 | +25 | 69 |
4 | Олимпия Груджьондз | 34 | +9 | 53 |
5 | Хойничанка Хойнице | 34 | +13 | 50 |
6 | Долцан Зомбки | 34 | +4 | 50 |
7 | Стомил Олщин | 34 | 0 | 49 |
8 | ГКС Катовице | 34 | +3 | 48 |
9 | Вигри Сувалки | 34 | -1 | 47 |
10 | Арка Гдиня | 34 | -1 | 43 |
11 | Хробри Глогов | 34 | -4 | 41 |
12 | Миедж Легница | 34 | -1 | 40 |
13 | Битовия Битов | 34 | -6 | 40 |
14 | Флота Швиноуйшче | 34 | -20 | 36 |
15 | Сандеця Нови Сонч | 34 | -15 | 35 |
16 | Погон Шедълце | 34 | -19 | 30 |
17 | ГКС Тихи | 34 | -25 | 28 |
18 | Видзев Лодз | 34 | -33 | 22 |
Промоция
Изпадане
Плейофи за Изпадане
Класиране само по домакинства
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Термалика Нечеча | 17 | +18 | 40 |
2 | Заглембие Любин | 17 | +17 | 37 |
3 | Хойничанка Хойнице | 17 | +18 | 32 |
4 | Вигри Сувалки | 17 | +10 | 32 |
5 | Олимпия Груджьондз | 17 | +6 | 29 |
6 | Висла Плоцк | 17 | +6 | 29 |
7 | Миедж Легница | 17 | +11 | 28 |
8 | ГКС Катовице | 17 | +3 | 28 |
9 | Долцан Зомбки | 17 | +5 | 27 |
10 | Флота Швиноуйшче | 17 | -1 | 26 |
11 | Арка Гдиня | 17 | +4 | 25 |
12 | Хробри Глогов | 17 | -1 | 25 |
13 | Стомил Олщин | 17 | -2 | 24 |
14 | Сандеця Нови Сонч | 17 | -2 | 22 |
15 | Битовия Битов | 17 | -3 | 22 |
16 | ГКС Тихи | 17 | -5 | 22 |
17 | Погон Шедълце | 17 | -4 | 17 |
18 | Видзев Лодз | 17 | -11 | 15 |
Класиране само по гостувания
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Заглембие Любин | 17 | +20 | 40 |
2 | Висла Плоцк | 17 | +19 | 40 |
3 | Термалика Нечеча | 17 | +16 | 33 |
4 | Стомил Олщин | 17 | +2 | 25 |
5 | Олимпия Груджьондз | 17 | +3 | 24 |
6 | Долцан Зомбки | 17 | -1 | 23 |
7 | ГКС Катовице | 17 | 0 | 20 |
8 | Битовия Битов | 17 | -3 | 18 |
9 | Арка Гдиня | 17 | -5 | 18 |
9 | Хойничанка Хойнице | 17 | -5 | 18 |
11 | Хробри Глогов | 17 | -3 | 16 |
12 | Вигри Сувалки | 17 | -11 | 15 |
13 | Сандеця Нови Сонч | 17 | -13 | 13 |
14 | Погон Шедълце | 17 | -15 | 13 |
15 | Миедж Легница | 17 | -12 | 12 |
16 | Флота Швиноуйшче | 17 | -19 | 10 |
17 | Видзев Лодз | 17 | -22 | 7 |
18 | ГКС Тихи | 17 | -20 | 6 |
Статистика за първенството
Най-много победи: 23Заглембие Любин
Най-малко победи: 4Видзев Лодз
Най-малко загуби: 3Заглембие Любин
Най-много загуби: 20Видзев Лодз
Най-много равенства: 14Долцан Зомбки
Най-малко равенства: 6ГКС Катовице
Най-добро нападение: 60 г. / 1.76 ср. Термалика Нечеча
Най-слабо нападение: 25 г. / 0.74 ср. Видзев Лодз
Най-добра защита: 20 г. / 0.59 ср. Заглембие Любин
Най-слаба защита: 58 г. / 1.71 ср. Видзев Лодз
Най-добра гол разлика: +37Заглембие Любин
Най-лоша гол разлика: -33Видзев Лодз