Екстракласа - Полша
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Ягиелония Бялисток | 25 | +22 | 48 |
2 | Шльонск Вроцлав | 25 | +13 | 46 |
3 | Раков Ченстохова | 25 | +20 | 44 |
4 | Лех Познан | 25 | +8 | 44 |
5 | Легия Варшава | 25 | +8 | 41 |
6 | Погон Шчечин | 25 | +16 | 41 |
7 | Гурник Забже | 25 | +5 | 39 |
8 | Стал Мелец | 25 | 0 | 36 |
9 | Заглембие Любин | 25 | -8 | 34 |
10 | Видзев Лодз | 25 | -3 | 32 |
11 | Радомяк Радом | 25 | -9 | 31 |
12 | Краковия Краков | 25 | -1 | 28 |
13 | Пяст Гливице | 25 | -5 | 28 |
14 | Варта Познан | 25 | -7 | 27 |
15 | Корона Келце | 25 | -6 | 24 |
16 | Пуща Неполомице | 25 | -13 | 24 |
17 | Рух Хожов | 25 | -13 | 18 |
18 | ЛКС Лодз | 25 | -27 | 17 |
Шампионска Лига Квалификации
Лига на Конференциите Квалификации
Изпадане
Класиране само по домакинства
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Раков Ченстохова | 12 | +23 | 30 |
2 | Ягиелония Бялисток | 12 | +20 | 29 |
3 | Лех Познан | 13 | +14 | 27 |
4 | Легия Варшава | 13 | +11 | 25 |
5 | Стал Мелец | 12 | +9 | 24 |
6 | Гурник Забже | 12 | +6 | 24 |
7 | Шльонск Вроцлав | 13 | +7 | 22 |
8 | Видзев Лодз | 12 | 0 | 21 |
9 | Заглембие Любин | 13 | 0 | 20 |
10 | Пуща Неполомице | 12 | 0 | 18 |
11 | Погон Шчечин | 12 | +3 | 17 |
12 | Пяст Гливице | 12 | +2 | 17 |
13 | Корона Келце | 13 | +1 | 16 |
14 | Краковия Краков | 13 | +1 | 15 |
15 | Радомяк Радом | 13 | -4 | 14 |
16 | ЛКС Лодз | 13 | -10 | 14 |
17 | Рух Хожов | 13 | -3 | 12 |
18 | Варта Познан | 12 | -5 | 10 |
Класиране само по гостувания
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Погон Шчечин | 13 | +13 | 24 |
2 | Шльонск Вроцлав | 12 | +6 | 24 |
3 | Ягиелония Бялисток | 13 | +2 | 19 |
4 | Варта Познан | 13 | -2 | 17 |
5 | Радомяк Радом | 12 | -5 | 17 |
6 | Лех Познан | 12 | -6 | 17 |
7 | Легия Варшава | 12 | -3 | 16 |
8 | Гурник Забже | 13 | -1 | 15 |
9 | Раков Ченстохова | 13 | -3 | 14 |
10 | Заглембие Любин | 12 | -8 | 14 |
11 | Краковия Краков | 12 | -2 | 13 |
12 | Стал Мелец | 13 | -9 | 12 |
13 | Видзев Лодз | 13 | -3 | 11 |
14 | Пяст Гливице | 13 | -7 | 11 |
15 | Корона Келце | 12 | -7 | 8 |
16 | Рух Хожов | 12 | -10 | 6 |
17 | Пуща Неполомице | 13 | -13 | 6 |
18 | ЛКС Лодз | 12 | -17 | 3 |
Статистика за първенството
Най-много победи: 14Ягиелония Бялисток
Най-малко победи: 2Рух Хожов
Най-малко загуби: 5Ягиелония Бялисток Шльонск Вроцлав Раков Ченстохова Лех Познан
Най-много загуби: 16ЛКС Лодз
Най-много равенства: 13Краковия Краков Пяст Гливице
Най-малко равенства: 5Погон Шчечин Видзев Лодз ЛКС Лодз
Най-добро нападение: 56 г. / 2.24 ср. Ягиелония Бялисток
Най-слабо нападение: 21 г. / 0.84 ср. ЛКС Лодз
Най-добра защита: 21 г. / 0.84 ср. Шльонск Вроцлав
Най-слаба защита: 48 г. / 1.92 ср. ЛКС Лодз
Най-добра гол разлика: +22Ягиелония Бялисток
Най-лоша гол разлика: -27ЛКС Лодз