Шотландия - Първа Лига (2017 - 2018)
17:00
Арброут
Алоа Атлетик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.79 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.25 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арброут, а гостите от Алоа. Разстоянието между двата града е 89.3 км. Мачът ще се играе на стадион Гейфийлд Парк, който има капацитет от 5 900 места, от които седящи 876. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Гейфийлд Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арброут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2018 | Първа Лига | Арброут | 1 - 0 | Албион Роувърс | 1.57 | 4.00 | 4.76 |
| 27.01.2018 | Първа Лига | Еърдриониънс | 0 - 0 | Арброут | 2.91 | 3.45 | 2.17 |
| 20.01.2018 | Купа на Шотландия | Еър Юнайтед | 4 - 1 | Арброут | 1.73 | 3.78 | 4.05 |
| 13.01.2018 | Първа Лига | Арброут | 2 - 1 | Куинс парк ФК | 1.61 | 3.73 | 4.92 |
| 06.01.2018 | Първа Лига | Еър Юнайтед | 1 - 2 | Арброут | 1.64 | 3.86 | 4.46 |
| 02.01.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 0 - 1 | Арброут | 4.80 | 4.01 | 1.58 |
| 30.12.2017 | Първа Лига | Арброут | 1 - 1 | Ийст Файф | 1.80 | 3.75 | 3.70 |
| 23.12.2017 | Първа Лига | Арброут | 1 - 2 | Рейт Роувърс | 2.83 | 3.32 | 2.27 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Арброут | 1 - 2 | Странрар | 1.77 | 3.76 | 3.80 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Арброут | 2 - 1 | Форфар Атлетик | 1.41 | 4.56 | 5.94 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Алоа Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Форфар Атлетик | 1.58 | 3.84 | 5.03 |
| 03.02.2018 | Първа Лига | Еър Юнайтед | 1 - 2 | Алоа Атлетик | 1.59 | 3.88 | 4.75 |
| 27.01.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 0 - 0 | Рейт Роувърс | 2.97 | 3.36 | 2.17 |
| 20.01.2018 | Купа на Шотландия | Алоа Атлетик | 0 - 2 | Дънди Юнайтед | 4.66 | 3.85 | 1.63 |
| 13.01.2018 | Първа Лига | Ийст Файф | 2 - 1 | Алоа Атлетик | 2.54 | 3.27 | 2.51 |
| 06.01.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 3 - 1 | Албион Роувърс | 1.97 | 3.58 | 3.27 |
| 02.01.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 2 - 2 | Куинс парк ФК | 1.73 | 3.55 | 4.31 |
| 23.12.2017 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Странрар | 2.12 | 3.35 | 3.09 |
| 09.12.2017 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 0 - 2 | Алоа Атлетик | 3.63 | 3.55 | 1.87 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 1 | Алоа Атлетик | 1.83 | 3.49 | 3.86 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2017 | Първа Лига | Арброут | 1 - 1 | Алоа Атлетик | 1.78 | 3.63 | 3.86 |
| 18.07.2017 | Купа на Лигата | Алоа Атлетик | 1 - 1 | Арброут | 1.71 | 3.72 | 4.08 |
| 26.07.2014 | Чалъндж Къп | Арброут | 1 - 4 | Алоа Атлетик | 4.28 | 3.75 | 1.63 |
| 04.05.2013 | Първа Лига | Арброут | 0 - 1 | Алоа Атлетик | 1.96 | 3.47 | 3.31 |
| 27.02.2013 | Първа Лига | Арброут | 1 - 2 | Алоа Атлетик | 2.47 | 3.30 | 2.54 |
| 23.02.2013 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 0 - 1 | Арброут | 1.71 | 3.58 | 4.26 |
| 25.08.2012 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 2 - 3 | Арброут | 2.45 | 3.32 | 2.55 |
| 27.03.2010 | Първа Лига | Арброут | 0 - 0 | Алоа Атлетик | 3.00 | 3.50 | 2.00 |
| 30.01.2010 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Арброут | 1.55 | 3.85 | 5.16 |
| 02.12.2009 | Първа Лига | Арброут | 2 - 2 | Алоа Атлетик | 2.64 | 3.39 | 2.34 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Арброут имат изиграни 6 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 17.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рейт Роувърс | 25 | +30 | 56 |
| 2 | Еър Юнайтед | 24 | +32 | 48 |
| 3 | Алоа Атлетик | 23 | +8 | 38 |
| 4 | Арброут | 22 | +12 | 37 |
| 5 | Странрар | 24 | -2 | 35 |
| 6 | Ийст Файф | 25 | -8 | 30 |
| 7 | Еърдриониънс | 24 | -9 | 29 |
| 8 | Албион Роувърс | 23 | -11 | 22 |
| 9 | Куинс парк ФК | 25 | -25 | 21 |
| 10 | Форфар Атлетик | 25 | -27 | 21 |
Хронология в първенството
| Арброут | |
| Алоа Атлетик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Арброут | Арброут | Алоа Атлетик | Алоа Атлетик | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Рейт Роувърс | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Еър Юнайтед | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Алоа Атлетик | 1 - 1 | 1 - 1 | - | - | - | ||
| 4 | Арброут | - | - | - | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 5 | Странрар | 1 - 2 | 2 - 6 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Ийст Файф | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Еърдриониънс | 7 - 1 | 0 - 0 | 7 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Албион Роувърс | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 9 | Куинс парк ФК | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 10 | Форфар Атлетик | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Арброут | Алоа Атлетик | |
| Позиция | 4 | 3 |
| Точки | 37 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 17 | 14 |
Форма в шампионата
| Арброут | Алоа Атлетик | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
4 7 |
11
5 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 5 |
4
2 5 |
Голове в шампионата
| Арброут | Алоа Атлетик | |
|
Вкарани
Получени |
42
30 |
35
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
20 |
16
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.79 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.25 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
