Шотландия - Чемпиъншип (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.00 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.30 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арброут, а гостите от Дънфърмлин.
Разстоянието между двата града е 76.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Гейфийлд Парк,
който има капацитет от
5 900 места, от които седящи 876.
Размерите на терена са 105 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Гейфийлд Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арброут - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
1 - 0 |
Ливингстън |
3.28 |
3.39 |
2.00 |
| 22.08.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
1 - 2 |
Арброут |
3.34 |
3.20 |
2.05 |
| 08.08.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
0 - 0 |
Инвърнес КТ |
2.91 |
3.23 |
2.25 |
| 01.08.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
2 - 0 |
Арброут |
2.34 |
3.03 |
2.92 |
| 25.07.2026 |
Купа на Лигата |
Арброут |
1 - 0 |
Стърлинг Албиън |
1.51 |
4.13 |
5.07 |
| 21.07.2026 |
Купа на Лигата |
Арброут |
0 - 2 |
Монтроуз |
1.57 |
4.11 |
4.71 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Дънди Юнайтед |
3 - 0 |
Арброут |
1.57 |
3.94 |
4.93 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Спартанс |
1 - 2 |
Арброут |
3.96 |
4.00 |
1.69 |
| 08.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Арброут |
0 - 0 |
Дънфърмлин |
2.01 |
3.51 |
3.34 |
| 05.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Дънфърмлин |
1 - 0 |
Арброут |
2.16 |
3.32 |
3.13 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Дънфърмлин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
1 - 0 |
Рейт Роувърс |
2.49 |
3.29 |
2.54 |
| 22.08.2026 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
2 - 0 |
Дънфърмлин |
1.75 |
3.55 |
4.08 |
| 15.08.2026 |
Купа на Лигата |
Дънфърмлин |
1 - 2 |
Рос Каунти |
2.13 |
3.28 |
3.11 |
| 08.08.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
1 - 1 |
Еър Юнайтед |
2.02 |
3.20 |
3.42 |
| 01.08.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
0 - 0 |
Дънфърмлин |
2.44 |
3.14 |
2.70 |
| 26.07.2026 |
Купа на Лигата |
Сейнт Мирън |
0 - 1 |
Дънфърмлин |
1.87 |
3.70 |
3.38 |
| 21.07.2026 |
Купа на Лигата |
Дънфърмлин |
5 - 0 |
Коув Рейнджърс |
1.27 |
5.25 |
8.78 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Дънфърмлин |
4 - 1 |
Дъмбартън |
1.18 |
6.31 |
11.81 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Ийст Килбрайд |
3 - 0 |
Дънфърмлин |
4.19 |
4.03 |
1.65 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Клайд |
1 - 2 |
Дънфърмлин |
4.39 |
3.78 |
1.62 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Арброут |
0 - 0 |
Дънфърмлин |
2.01 |
3.51 |
3.34 |
| 05.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Дънфърмлин |
1 - 0 |
Арброут |
2.16 |
3.32 |
3.13 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
0 - 0 |
Арброут |
2.15 |
3.13 |
3.20 |
| 21.02.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
4 - 2 |
Дънфърмлин |
2.25 |
3.13 |
2.98 |
| 06.12.2025 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
1 - 2 |
Арброут |
1.95 |
3.18 |
3.70 |
| 13.09.2025 |
Чемпиъншип |
Арброут |
0 - 5 |
Дънфърмлин |
3.16 |
3.16 |
2.15 |
| 30.03.2024 |
Чемпиъншип |
Арброут |
2 - 3 |
Дънфърмлин |
4.30 |
3.61 |
1.71 |
| 17.02.2024 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
1 - 1 |
Арброут |
1.66 |
3.69 |
4.46 |
| 23.12.2023 |
Чемпиъншип |
Арброут |
1 - 1 |
Дънфърмлин |
3.82 |
3.66 |
1.80 |
| 28.11.2023 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
3 - 0 |
Арброут |
1.85 |
3.47 |
3.88 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Арброут имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Чемпиъншип класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стенхаусмюър |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
10 |
| 2 |
Партик Тисъл |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
8 |
| 3 |
Рейт Роувърс |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
7 |
| 4 |
Арброут |
4 |
2 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
7 |
| 5 |
Ливингстън |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 6 |
Еър Юнайтед |
4 |
1 |
2 |
1 |
4 |
4 |
0 |
5 |
| 7 |
Дънфърмлин |
4 |
1 |
2 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
5 |
| 8 |
Инвърнес КТ |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 9 |
Грийнок Мортън |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
1 |
| 10 |
Куинс парк ФК |
4 |
0 |
1 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Арброут |
|
| Дънфърмлин |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Арброут |
Арброут |
|
Дънфърмлин |
Дънфърмлин |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Стенхаусмюър |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Партик Тисъл |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Рейт Роувърс |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 4 |
Арброут |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Ливингстън |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Еър Юнайтед |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 7 |
Дънфърмлин |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Инвърнес КТ |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Грийнок Мортън |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Куинс парк ФК |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Арброут |
Дънфърмлин |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
2 |
| Получени Голове |
3 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.75 |
0.50 |
| Средно Получени |
0.75 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
25% |
25% |
| Над 1.5 |
50% |
50% |
| Над 2.5 |
25% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
50% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
50% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.00 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.30 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака