Шотландия - Първа Лига (2017 - 2018)
17:00
Арброут
Еърдриониънс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.33 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.19 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арброут, а гостите от Еърдри. Разстоянието между двата града е 115.9 км. Мачът ще се играе на стадион Гейфийлд Парк, който има капацитет от 5 900 места, от които седящи 876. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Гейфийлд Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арброут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Първа Лига | Ийст Файф | 0 - 5 | Арброут | 3.45 | 3.65 | 1.87 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Арброут | 1 - 1 | Рейт Роувърс | 2.59 | 3.32 | 2.44 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 3 - 2 | Арброут | 2.74 | 3.28 | 2.34 |
| 27.03.2018 | Първа Лига | Албион Роувърс | 1 - 2 | Арброут | 4.50 | 3.90 | 1.60 |
| 24.03.2018 | Първа Лига | Арброут | 2 - 3 | Странрар | 1.48 | 4.18 | 5.47 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Албион Роувърс | 1 - 2 | Арброут | 4.23 | 3.69 | 1.69 |
| 14.03.2018 | Първа Лига | Арброут | 1 - 1 | Еър Юнайтед | 2.86 | 3.52 | 2.16 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Арброут | 2 - 0 | Форфар Атлетик | 1.43 | 4.24 | 6.17 |
| 06.03.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 5 - 3 | Арброут | 2.93 | 3.24 | 2.21 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 2 | Арброут | 1.80 | 3.55 | 3.78 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Еърдриониънс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 0 | Албион Роувърс | 2.24 | 3.44 | 2.80 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Еърдриониънс | 1 - 2 | Еър Юнайтед | 5.11 | 3.86 | 1.56 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 0 - 0 | Еърдриониънс | 2.53 | 3.28 | 2.53 |
| 24.03.2018 | Първа Лига | Еърдриониънс | 1 - 2 | Рейт Роувърс | 3.39 | 3.43 | 1.94 |
| 20.03.2018 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 2 | Алоа Атлетик | 2.74 | 3.39 | 2.28 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 2 - 2 | Еърдриониънс | 1.91 | 3.35 | 3.55 |
| 13.03.2018 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 1 | Странрар | 1.97 | 3.51 | 3.28 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Ийст Файф | 2 - 1 | Еърдриониънс | 2.13 | 3.35 | 3.04 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Еър Юнайтед | 3 - 0 | Еърдриониънс | 1.42 | 4.58 | 5.73 |
| 17.02.2018 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 1 | Куинс парк ФК | 1.95 | 3.54 | 3.36 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Първа Лига | Еърдриониънс | 0 - 0 | Арброут | 2.91 | 3.45 | 2.17 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Арброут | 7 - 1 | Еърдриониънс | 1.63 | 3.89 | 4.49 |
| 12.08.2017 | Първа Лига | Еърдриониънс | 1 - 1 | Арброут | 2.73 | 3.40 | 2.32 |
| 03.05.2014 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 0 | Арброут | 2.38 | 3.48 | 2.49 |
| 15.03.2014 | Първа Лига | Арброут | 0 - 1 | Еърдриониънс | 2.28 | 3.35 | 2.75 |
| 28.12.2013 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 1 | Арброут | 2.83 | 3.40 | 2.21 |
| 12.10.2013 | Първа Лига | Арброут | 3 - 2 | Еърдриониънс | 2.20 | 3.52 | 2.78 |
| 24.03.2012 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 0 | Арброут | 2.84 | 3.38 | 2.21 |
| 29.02.2012 | Първа Лига | Арброут | 2 - 2 | Еърдриониънс | 1.55 | 3.96 | 4.92 |
| 26.11.2011 | Първа Лига | Еърдриониънс | 3 - 3 | Арброут | 2.89 | 3.24 | 2.25 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Арброут имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Еър Юнайтед | 34 | +49 | 73 |
| 2 | Рейт Роувърс | 34 | +33 | 71 |
| 3 | Арброут | 34 | +20 | 56 |
| 4 | Алоа Атлетик | 34 | +12 | 56 |
| 5 | Странрар | 34 | -6 | 50 |
| 6 | Ийст Файф | 34 | -16 | 42 |
| 7 | Еърдриониънс | 34 | -11 | 41 |
| 8 | Форфар Атлетик | 34 | -26 | 34 |
| 9 | Албион Роувърс | 34 | -22 | 27 |
| 10 | Куинс парк ФК | 34 | -33 | 27 |
Хронология в първенството
| Арброут | |
| Еърдриониънс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Арброут | Арброут | Еърдриониънс | Еърдриониънс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Еър Юнайтед | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Рейт Роувърс | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Арброут | - | - | - | 0 - 0 | 7 - 1 | 7 - 1 | |
| 4 | Алоа Атлетик | 0 - 0 | 3 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Странрар | 2 - 3 | 1 - 4 | 2 - 3 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 6 | Ийст Файф | 1 - 1 | 0 - 5 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Еърдриониънс | 7 - 1 | 0 - 0 | 7 - 1 | - | - | - | |
| 8 | Форфар Атлетик | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Албион Роувърс | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 10 | Куинс парк ФК | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Арброут | Еърдриониънс | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 56 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 10 |
| Точки | 23 | 11 |
Форма в шампионата
| Арброут | Еърдриониънс | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
8 10 |
10
11 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 6 |
2
5 10 |
Голове в шампионата
| Арброут | Еърдриониънс | |
|
Вкарани
Получени |
68
48 |
45
56 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
28
25 |
18
39 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.33 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.19 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
