Шотландия - Втора Лига (2016 - 2017)
17:00
Арброут
Форфар Атлетик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.60 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.29 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арброут, а гостите от Форфар. Разстоянието между двата града е 20.6 км. Мачът ще се играе на стадион Гейфийлд Парк, който има капацитет от 5 900 места, от които седящи 876. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Гейфийлд Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арброут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Втора Лига | Клайд | 1 - 2 | Арброут | 2.25 | 3.46 | 2.76 |
| 21.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 1 - 2 | Анан Атлетик | 1.73 | 3.71 | 4.07 |
| 14.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 4 - 1 | Берик Рейнджърс | 1.65 | 3.75 | 4.45 |
| 10.01.2017 | Приятелски срещи | Арброут | 0 - 2 | Дънди ФК | 5.88 | 4.60 | 1.39 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 2 | Арброут | 2.81 | 3.13 | 2.40 |
| 02.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 0 - 0 | Монтроуз | 1.64 | 3.89 | 4.42 |
| 24.12.2016 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 2 | Арброут | 2.73 | 3.34 | 2.34 |
| 17.12.2016 | Втора Лига | Арброут | 3 - 2 | Елгин Сити | 3.00 | 3.53 | 2.11 |
| 10.12.2016 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 0 - 1 | Арброут | 1.85 | 3.61 | 3.66 |
| 06.12.2016 | Купа на Шотландия | Клайд | 5 - 0 | Арброут | 2.06 | 3.44 | 3.06 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Форфар Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 3 - 1 | Каудънбийт | 1.57 | 4.11 | 4.63 |
| 21.01.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 1 | Форфар Атлетик | 3.26 | 3.26 | 2.09 |
| 14.01.2017 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 1 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.48 | 4.26 | 5.30 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 2 | Форфар Атлетик | 3.05 | 3.62 | 2.05 |
| 02.01.2017 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 2 | Форфар Атлетик | 2.12 | 3.64 | 2.92 |
| 26.12.2016 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 4 - 3 | Клайд | 1.68 | 3.80 | 4.26 |
| 17.12.2016 | Втора Лига | Каудънбийт | 3 - 4 | Форфар Атлетик | 3.26 | 3.60 | 1.97 |
| 13.12.2016 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 5 - 1 | Анан Атлетик | 1.54 | 4.00 | 5.20 |
| 10.12.2016 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 0 - 1 | Арброут | 1.85 | 3.61 | 3.66 |
| 19.11.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Форфар Атлетик | 3.97 | 3.73 | 1.74 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2016 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 0 - 1 | Арброут | 1.85 | 3.61 | 3.66 |
| 15.10.2016 | Втора Лига | Арброут | 2 - 0 | Форфар Атлетик | 2.64 | 3.55 | 2.30 |
| 19.04.2014 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 0 - 2 | Арброут | 1.87 | 3.51 | 3.51 |
| 22.02.2014 | Първа Лига | Арброут | 2 - 3 | Форфар Атлетик | 2.42 | 3.40 | 2.55 |
| 14.12.2013 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 1 - 1 | Арброут | 1.72 | 3.73 | 3.93 |
| 28.09.2013 | Първа Лига | Арброут | 3 - 0 | Форфар Атлетик | 2.26 | 3.57 | 2.72 |
| 30.03.2013 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 2 - 4 | Арброут | 2.11 | 3.39 | 2.99 |
| 26.01.2013 | Първа Лига | Арброут | 3 - 1 | Форфар Атлетик | 2.06 | 3.37 | 3.13 |
| 15.12.2012 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 1 - 1 | Арброут | 2.19 | 3.38 | 2.89 |
| 22.09.2012 | Първа Лига | Арброут | 1 - 1 | Форфар Атлетик | 2.29 | 3.36 | 2.75 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Арброут имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 04.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Форфар Атлетик | 22 | +19 | 49 |
| 2 | Арброут | 22 | +17 | 41 |
| 3 | Елгин Сити | 21 | +23 | 37 |
| 4 | Анан Атлетик | 22 | 0 | 31 |
| 5 | Монтроуз | 21 | -10 | 27 |
| 6 | Клайд | 20 | -5 | 25 |
| 7 | Стърлинг Албиън | 21 | -10 | 22 |
| 8 | Единбург Сити | 21 | -8 | 21 |
| 9 | Берик Рейнджърс | 21 | -14 | 21 |
| 10 | Каудънбийт | 21 | -12 | 19 |
Хронология в първенството
| Арброут | |
| Форфар Атлетик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Арброут | Арброут | Форфар Атлетик | Форфар Атлетик | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Форфар Атлетик | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 2 | Арброут | - | - | - | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Елгин Сити | 3 - 2 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Анан Атлетик | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 5 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Монтроуз | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Клайд | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Стърлинг Албиън | 5 - 3 | 2 - 2 | 5 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 8 | Единбург Сити | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Берик Рейнджърс | 4 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Каудънбийт | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 4 | 3 - 4 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Арброут | Форфар Атлетик | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 41 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 19 | 26 |
Форма в шампионата
| Арброут | Форфар Атлетик | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
8 3 |
15
4 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 2 |
8
2 1 |
Голове в шампионата
| Арброут | Форфар Атлетик | |
|
Вкарани
Получени |
40
23 |
49
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
11 |
21
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.60 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.29 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
