Шотландия - Втора Лига (2016 - 2017)
17:00
Арброут
Монтроуз
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.60 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.03.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арброут, а гостите от Монтроуз. Разстоянието между двата града е 17.4 км. Мачът ще се играе на стадион Гейфийлд Парк, който има капацитет от 5 900 места, от които седящи 876. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Гейфийлд Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арброут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 0 - 2 | Арброут | 3.37 | 3.51 | 1.96 |
| 11.03.2017 | Втора Лига | Арброут | 1 - 0 | Клайд | 1.91 | 3.55 | 3.44 |
| 04.03.2017 | Втора Лига | Елгин Сити | 0 - 0 | Арброут | 2.05 | 3.44 | 3.21 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Арброут | 4 - 1 | Каудънбийт | 1.72 | 3.78 | 4.09 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Арброут | 1 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.60 | 3.91 | 4.74 |
| 11.02.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Арброут | 3.28 | 3.43 | 2.00 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Арброут | 0 - 1 | Форфар Атлетик | 2.10 | 3.47 | 3.03 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Клайд | 1 - 2 | Арброут | 2.25 | 3.46 | 2.76 |
| 21.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 1 - 2 | Анан Атлетик | 1.73 | 3.71 | 4.07 |
| 14.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 4 - 1 | Берик Рейнджърс | 1.65 | 3.75 | 4.45 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 2 | Монтроуз | 2.07 | 3.38 | 3.18 |
| 11.03.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Стърлинг Албиън | 2.09 | 3.38 | 3.13 |
| 04.03.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 3 | Анан Атлетик | 2.37 | 3.38 | 2.67 |
| 28.02.2017 | Втора Лига | Клайд | 1 - 2 | Монтроуз | 1.87 | 3.56 | 3.59 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 0 - 0 | Монтроуз | 1.71 | 3.71 | 4.11 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 1 - 1 | Монтроуз | 2.18 | 3.38 | 2.96 |
| 11.02.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Арброут | 3.28 | 3.43 | 2.00 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Монтроуз | 2.14 | 3.48 | 2.94 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Берик Рейнджърс | 2.28 | 3.36 | 2.79 |
| 21.01.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Каудънбийт | 2.37 | 3.39 | 2.65 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Арброут | 3.28 | 3.43 | 2.00 |
| 02.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 0 - 0 | Монтроуз | 1.64 | 3.89 | 4.42 |
| 13.08.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Арброут | 2.72 | 3.49 | 2.32 |
| 23.04.2016 | Втора Лига | Арброут | 0 - 0 | Монтроуз | 1.64 | 3.80 | 4.46 |
| 02.01.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 0 - 2 | Арброут | 3.29 | 3.66 | 1.94 |
| 17.10.2015 | Втора Лига | Арброут | 3 - 1 | Монтроуз | 1.66 | 3.72 | 4.38 |
| 15.08.2015 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Арброут | 3.10 | 3.50 | 2.02 |
| 07.03.2015 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Арброут | 4.43 | 3.80 | 1.63 |
| 03.01.2015 | Втора Лига | Арброут | 2 - 2 | Монтроуз | 1.34 | 4.63 | 6.79 |
| 25.10.2014 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 5 | Арброут | 3.31 | 3.62 | 1.90 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Арброут имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 25.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Форфар Атлетик | 29 | +18 | 56 |
| 2 | Арброут | 29 | +24 | 55 |
| 3 | Елгин Сити | 29 | +25 | 47 |
| 4 | Анан Атлетик | 29 | +1 | 46 |
| 5 | Стърлинг Албиън | 29 | -4 | 39 |
| 6 | Монтроуз | 29 | -11 | 38 |
| 7 | Берик Рейнджърс | 29 | -14 | 32 |
| 8 | Единбург Сити | 29 | -10 | 30 |
| 9 | Клайд | 29 | -12 | 30 |
| 10 | Каудънбийт | 29 | -17 | 26 |
Хронология в първенството
| Арброут | |
| Монтроуз | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Арброут | Арброут | Монтроуз | Монтроуз | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Форфар Атлетик | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Арброут | - | - | - | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Елгин Сити | 3 - 2 | 0 - 0 | 3 - 2 | 0 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 4 | Анан Атлетик | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 5 | Стърлинг Албиън | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 6 | Монтроуз | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | - | - | - | |
| 7 | Берик Рейнджърс | 4 - 1 | 0 - 2 | 4 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Единбург Сити | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Клайд | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Каудънбийт | 4 - 1 | 0 - 2 | 4 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Арброут | Монтроуз | |
| Позиция | 2 | 6 |
| Точки | 55 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 26 | 24 |
Форма в шампионата
| Арброут | Монтроуз | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
10 4 |
10
8 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 3 |
7
3 4 |
Голове в шампионата
| Арброут | Монтроуз | |
|
Вкарани
Получени |
51
27 |
35
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
14 |
18
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.60 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.03.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
