Шотландия - Първа Лига (2017 - 2018)
17:00
Арброут
Рейт Роувърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.39 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.30 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.12.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арброут, а гостите от Кърколди. Разстоянието между двата града е 61.6 км. Мачът ще се играе на стадион Гейфийлд Парк, който има капацитет от 5 900 места, от които седящи 876. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Гейфийлд Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арброут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2017 | Първа Лига | Арброут | 1 - 2 | Странрар | 1.77 | 3.76 | 3.80 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Арброут | 2 - 1 | Форфар Атлетик | 1.41 | 4.56 | 5.94 |
| 18.11.2017 | Купа на Шотландия | Арброут | 3 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.32 | 4.81 | 7.87 |
| 11.11.2017 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 0 - 2 | Арброут | 3.79 | 3.59 | 1.82 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Арброут | 1 - 4 | Еър Юнайтед | 2.65 | 3.55 | 2.30 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | Ийст Файф | 3 - 1 | Арброут | 3.07 | 3.40 | 2.11 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Арброут | 7 - 1 | Еърдриониънс | 1.63 | 3.89 | 4.49 |
| 14.10.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 0 | Арброут | 1.78 | 3.71 | 3.76 |
| 30.09.2017 | Първа Лига | Арброут | 1 - 1 | Алоа Атлетик | 1.78 | 3.63 | 3.86 |
| 23.09.2017 | Първа Лига | Странрар | 2 - 6 | Арброут | 2.27 | 3.45 | 2.73 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Рейт Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2017 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 2 | Рейт Роувърс | 3.50 | 3.61 | 1.88 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 1 | Алоа Атлетик | 1.83 | 3.49 | 3.86 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 0 | Куинс парк ФК | 1.47 | 4.21 | 5.75 |
| 18.11.2017 | Купа на Шотландия | Питърхед | 3 - 0 | Рейт Роувърс | 2.71 | 3.32 | 2.35 |
| 14.11.2017 | Първа Лига | Еър Юнайтед | 3 - 0 | Рейт Роувърс | 2.21 | 3.42 | 2.87 |
| 11.11.2017 | Чалъндж Къп | Дъмбартън | 2 - 0 | Рейт Роувърс | 2.68 | 3.29 | 2.40 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 1 - 0 | Ийст Файф | 1.38 | 4.60 | 6.44 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 1 - 1 | Рейт Роувърс | 5.81 | 4.24 | 1.46 |
| 14.10.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 0 | Арброут | 1.78 | 3.71 | 3.76 |
| 07.10.2017 | Чалъндж Къп | Сейнт Мирън | 1 - 3 | Рейт Роувърс | 1.66 | 3.86 | 4.39 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 0 | Арброут | 1.78 | 3.71 | 3.76 |
| 09.05.2009 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 0 - 0 | Арброут | 1.59 | 3.81 | 4.73 |
| 21.03.2009 | Първа Лига | Арброут | 0 - 2 | Рейт Роувърс | 3.00 | 3.42 | 2.08 |
| 20.12.2008 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 1 | Арброут | 1.48 | 4.05 | 5.32 |
| 04.10.2008 | Първа Лига | Арброут | 0 - 2 | Рейт Роувърс | 2.97 | 3.42 | 2.09 |
| 02.09.2003 | Купа на Лигата | Арброут | 1 - 0 | Рейт Роувърс | - | - | - |
| 23.03.2002 | Чемпиъншип | Арброут | 2 - 2 | Рейт Роувърс | 1.82 | 3.40 | 3.73 |
| 26.01.2002 | Чемпиъншип | Рейт Роувърс | 0 - 0 | Арброут | 2.39 | 3.11 | 2.80 |
| 17.11.2001 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 1 | Рейт Роувърс | 1.91 | 3.33 | 3.63 |
| 15.09.2001 | Чемпиъншип | Рейт Роувърс | 3 - 1 | Арброут | 1.79 | 3.40 | 4.20 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Арброут имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 23.12.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Еър Юнайтед | 17 | +30 | 41 |
| 2 | Рейт Роувърс | 15 | +20 | 33 |
| 3 | Странрар | 16 | +4 | 25 |
| 4 | Алоа Атлетик | 16 | +4 | 24 |
| 5 | Арброут | 15 | +9 | 23 |
| 6 | Ийст Файф | 17 | -6 | 22 |
| 7 | Еърдриониънс | 17 | -10 | 20 |
| 8 | Албион Роувърс | 15 | -3 | 17 |
| 9 | Форфар Атлетик | 17 | -24 | 12 |
| 10 | Куинс парк ФК | 17 | -24 | 12 |
Хронология в първенството
| Арброут | |
| Рейт Роувърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Арброут | Арброут | Рейт Роувърс | Рейт Роувърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Еър Юнайтед | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 4 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Рейт Роувърс | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 3 | Странрар | 1 - 2 | 2 - 6 | 1 - 2 | 3 - 0 | |||
| 4 | Алоа Атлетик | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 5 | Арброут | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 6 | Ийст Файф | 2 - 3 | 3 - 1 | 2 - 3 | 1 - 0 | 0 - 5 | 0 - 5 | |
| 7 | Еърдриониънс | 7 - 1 | 1 - 1 | 7 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Албион Роувърс | 1 - 4 | 1 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 9 | Форфар Атлетик | 2 - 1 | 0 - 5 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Куинс парк ФК | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 5 | 0 - 5 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Арброут | Рейт Роувърс | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 23 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 10 | 9 |
Форма в шампионата
| Арброут | Рейт Роувърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 6 |
10
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 4 |
2
3 2 |
Голове в шампионата
| Арброут | Рейт Роувърс | |
|
Вкарани
Получени |
34
25 |
32
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
16 |
15
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.39 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.30 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.12.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
