Шотландия - Втора Лига (2016 - 2017)
17:00
Арброут
Стърлинг Албиън
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.80 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.25 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арброут, а гостите от Стърлинг. Разстоянието между двата града е 96.7 км. Мачът ще се играе на стадион Гейфийлд Парк, който има капацитет от 5 900 места, от които седящи 876. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Гейфийлд Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арброут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Арброут | 3.28 | 3.43 | 2.00 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Арброут | 0 - 1 | Форфар Атлетик | 2.10 | 3.47 | 3.03 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Клайд | 1 - 2 | Арброут | 2.25 | 3.46 | 2.76 |
| 21.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 1 - 2 | Анан Атлетик | 1.73 | 3.71 | 4.07 |
| 14.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 4 - 1 | Берик Рейнджърс | 1.65 | 3.75 | 4.45 |
| 10.01.2017 | Приятелски срещи | Арброут | 0 - 2 | Дънди ФК | 5.88 | 4.60 | 1.39 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 2 | Арброут | 2.81 | 3.13 | 2.40 |
| 02.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 0 - 0 | Монтроуз | 1.64 | 3.89 | 4.42 |
| 24.12.2016 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 2 | Арброут | 2.73 | 3.34 | 2.34 |
| 17.12.2016 | Втора Лига | Арброут | 3 - 2 | Елгин Сити | 3.00 | 3.53 | 2.11 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Стърлинг Албиън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 2 | Берик Рейнджърс | 2.13 | 3.43 | 3.02 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Монтроуз | 2.14 | 3.48 | 2.94 |
| 31.01.2017 | Купа на Шотландия | Клайд | 3 - 2 | Стърлинг Албиън | 1.78 | 3.70 | 3.90 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 4 - 1 | Стърлинг Албиън | 2.05 | 3.55 | 3.08 |
| 21.01.2017 | Купа на Шотландия | Стърлинг Албиън | 2 - 2 | Клайд | 2.66 | 3.37 | 2.35 |
| 14.01.2017 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 1 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.48 | 4.26 | 5.30 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 0 | Клайд | 3.23 | 3.45 | 2.03 |
| 31.12.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Каудънбийт | 2.05 | 3.46 | 3.17 |
| 24.12.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.20 | 3.46 | 2.89 |
| 17.12.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | Анан Атлетик | 2.10 | 3.64 | 2.92 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 2 | Арброут | 2.70 | 3.47 | 2.30 |
| 27.08.2016 | Втора Лига | Арброут | 5 - 3 | Стърлинг Албиън | 2.15 | 3.44 | 2.99 |
| 05.03.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Арброут | 2.15 | 3.35 | 2.97 |
| 06.02.2016 | Втора Лига | Арброут | 1 - 1 | Стърлинг Албиън | 2.06 | 3.45 | 3.07 |
| 14.11.2015 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | Арброут | 2.46 | 3.35 | 2.52 |
| 19.09.2015 | Втора Лига | Арброут | 2 - 0 | Стърлинг Албиън | 2.09 | 3.48 | 2.98 |
| 04.08.2012 | Купа на Лигата | Арброут | 1 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.48 | 4.01 | 5.64 |
| 17.03.2012 | Първа Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 1 | Арброут | 3.76 | 3.50 | 1.82 |
| 01.02.2012 | Първа Лига | Арброут | 2 - 0 | Стърлинг Албиън | 1.42 | 4.19 | 6.07 |
| 12.11.2011 | Първа Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 1 | Арброут | 3.58 | 3.41 | 1.90 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Арброут имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 18.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Форфар Атлетик | 24 | +20 | 53 |
| 2 | Арброут | 24 | +18 | 44 |
| 3 | Елгин Сити | 22 | +23 | 38 |
| 4 | Анан Атлетик | 24 | -2 | 34 |
| 5 | Монтроуз | 23 | -11 | 30 |
| 6 | Клайд | 21 | -5 | 26 |
| 7 | Берик Рейнджърс | 23 | -11 | 25 |
| 8 | Стърлинг Албиън | 23 | -11 | 23 |
| 9 | Единбург Сити | 23 | -9 | 22 |
| 10 | Каудънбийт | 21 | -12 | 19 |
Хронология в първенството
| Арброут | |
| Стърлинг Албиън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Арброут | Арброут | Стърлинг Албиън | Стърлинг Албиън | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Форфар Атлетик | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Арброут | - | - | - | 2 - 2 | 5 - 3 | 5 - 3 | |
| 3 | Елгин Сити | 3 - 2 | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 4 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 4 | Анан Атлетик | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 5 | Монтроуз | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | Клайд | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Берик Рейнджърс | 4 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 8 | Стърлинг Албиън | 5 - 3 | 2 - 2 | 5 - 3 | - | - | - | |
| 9 | Единбург Сити | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Каудънбийт | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Арброут | Стърлинг Албиън | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 44 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 10 |
| Точки | 19 | 9 |
Форма в шампионата
| Арброут | Стърлинг Албиън | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
8 4 |
5
8 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 3 |
2
3 6 |
Голове в шампионата
| Арброут | Стърлинг Албиън | |
|
Вкарани
Получени |
43
25 |
34
45 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
12 |
18
27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.80 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.25 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
