Полша - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
16:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
3.40 |
3.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гдиня, а гостите от Белско-Бяла.
Разстоянието между двата града е 523.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
ГОСиР Гдиня,
който има капацитет от
15 139 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион ГОСиР Гдиня.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арка Гдиня - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
0 - 0 |
Арка Гдиня |
2.60 |
3.11 |
2.49 |
| 29.10.2026 |
Купа на Полша |
Арка Гдиня |
1 - 2 |
Стал Жешов |
1.40 |
4.27 |
6.13 |
| 24.10.2026 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
3 - 1 |
Термалика Неч. |
2.13 |
3.48 |
2.84 |
| 18.10.2026 |
Първа Лига |
Лехия Гданск |
2 - 1 |
Арка Гдиня |
2.17 |
3.48 |
2.79 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
1 - 2 |
Полония Варшава |
2.20 |
3.33 |
2.85 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Арка Гдиня |
3 - 2 |
ИФК Гьотеборг |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Първа Лига |
Погон Шедълце |
2 - 1 |
Арка Гдиня |
3.50 |
3.33 |
1.92 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Варта Познан |
3 - 0 |
Арка Гдиня |
2.53 |
3.36 |
2.42 |
| 06.09.2026 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
1 - 1 |
ЛКС Лодз |
2.29 |
3.26 |
2.75 |
| 02.09.2026 |
Купа на Полша |
Ресовия Жешов |
0 - 4 |
Арка Гдиня |
3.94 |
3.55 |
1.74 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Подбескидзе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
1 - 1 |
Варта Познан |
2.22 |
3.41 |
2.74 |
| 25.10.2026 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
2 - 1 |
Стал Жешов |
1.92 |
3.56 |
3.29 |
| 18.10.2026 |
Първа Лига |
ЛКС Лодз |
1 - 0 |
Подбескидзе |
1.77 |
3.62 |
3.80 |
| 09.10.2026 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
1 - 0 |
Погон Шедълце |
1.80 |
3.49 |
3.79 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Подбескидзе |
0 - 3 |
Тринец |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
1 - 1 |
Уния Скерневице |
2.02 |
3.49 |
3.09 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Рух Хожов |
3 - 3 |
Подбескидзе |
1.89 |
3.48 |
3.49 |
| 06.09.2026 |
Първа Лига |
Полония Битом |
0 - 0 |
Подбескидзе |
2.30 |
3.44 |
2.64 |
| 01.09.2026 |
Купа на Полша |
Стал Жешов |
3 - 0 |
Подбескидзе |
2.56 |
3.46 |
2.34 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Пуща Неполомице |
2 - 0 |
Подбескидзе |
2.44 |
3.22 |
2.60 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.05.2024 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
0 - 0 |
Арка Гдиня |
4.42 |
3.67 |
1.66 |
| 04.11.2023 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
1 - 0 |
Подбескидзе |
1.72 |
3.72 |
4.05 |
| 12.11.2022 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
2 - 2 |
Подбескидзе |
2.04 |
3.43 |
3.19 |
| 17.07.2022 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
0 - 1 |
Арка Гдиня |
2.20 |
3.29 |
3.01 |
| 13.05.2022 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
1 - 1 |
Арка Гдиня |
2.33 |
3.23 |
2.79 |
| 05.11.2021 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
1 - 0 |
Подбескидзе |
1.83 |
3.50 |
3.79 |
| 19.09.2017 |
Купа на Полша |
Подбескидзе |
1 - 1 |
Арка Гдиня |
2.79 |
3.06 |
2.44 |
| 08.03.2008 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
3 - 2 |
Подбескидзе |
1.43 |
3.74 |
6.45 |
| 08.08.2007 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
0 - 1 |
Арка Гдиня |
3.83 |
3.22 |
1.81 |
| 31.03.2005 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
1 - 0 |
Арка Гдиня |
2.10 |
2.97 |
3.00 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Арка Гдиня имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Полония Варшава |
13 |
6 |
4 |
3 |
20 |
15 |
+5 |
22 |
| 2 |
Рух Хожов |
13 |
6 |
4 |
3 |
17 |
12 |
+5 |
22 |
| 3 |
Лехия Гданск |
13 |
7 |
1 |
5 |
25 |
21 |
+4 |
22 |
| 4 |
ЛКС Лодз |
13 |
6 |
4 |
3 |
16 |
12 |
+4 |
22 |
| 5 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
13 |
6 |
3 |
4 |
19 |
12 |
+7 |
21 |
| 6 |
Полония Битом |
13 |
5 |
6 |
2 |
23 |
20 |
+3 |
21 |
| 7 |
Термалика Нечеча |
13 |
6 |
3 |
4 |
20 |
18 |
+2 |
21 |
| 8 |
Миедж Легница |
13 |
5 |
4 |
4 |
19 |
12 |
+7 |
19 |
| 9 |
Варта Познан |
13 |
6 |
1 |
6 |
20 |
17 |
+3 |
19 |
| 10 |
Стал Жешов |
13 |
5 |
3 |
5 |
18 |
24 |
-6 |
18 |
| 11 |
Погон Шедълце |
13 |
4 |
4 |
5 |
15 |
16 |
-1 |
16 |
| 12 |
Стал Мелец |
13 |
4 |
4 |
5 |
17 |
27 |
-10 |
16 |
| 13 |
Арка Гдиня |
13 |
4 |
3 |
6 |
16 |
16 |
0 |
15 |
| 14 |
Подбескидзе |
13 |
2 |
9 |
2 |
16 |
17 |
-1 |
15 |
| 15 |
Хробри Глогов |
13 |
3 |
5 |
5 |
13 |
15 |
-2 |
14 |
| 16 |
Пуща Неполомице |
13 |
4 |
1 |
8 |
15 |
19 |
-4 |
13 |
| 17 |
Одра Ополе |
13 |
3 |
3 |
7 |
8 |
16 |
-8 |
12 |
| 18 |
Уния Скерневице |
13 |
3 |
2 |
8 |
15 |
23 |
-8 |
11 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Арка Гдиня |
|
| Подбескидзе |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Арка Гдиня |
Арка Гдиня |
|
Подбескидзе |
Подбескидзе |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Полония Варшава |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 2 |
Рух Хожов |
|
|
|
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 3 |
Лехия Гданск |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 4 |
ЛКС Лодз |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Полония Битом |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Термалика Нечеча |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 8 |
Миедж Легница |
|
2 - 0 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Варта Познан |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Стал Жешов |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
2 - 1 |
|
|
| 11 |
Погон Шедълце |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 12 |
Стал Мелец |
|
|
|
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 13 |
Арка Гдиня |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Подбескидзе |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Хробри Глогов |
|
0 - 0 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Пуща Неполомице |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 17 |
Одра Ополе |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 18 |
Уния Скерневице |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Арка Гдиня |
Подбескидзе |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
3 |
9 |
| Загуби |
6 |
2 |
| Вкарани Голове |
16 |
16 |
| Получени Голове |
16 |
17 |
| Средно Вкарани |
1.23 |
1.23 |
| Средно Получени |
1.23 |
1.31 |
| Мачове Вкарал |
69% |
77% |
| Мачове Получил |
69% |
85% |
| Гол/Гол |
46% |
69% |
| Над 1.5 |
85% |
77% |
| Над 2.5 |
54% |
31% |
| Над 3.5 |
15% |
23% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
2 |
5 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
13 |
8 |
| Получени Голове |
5 |
11 |
| Средно Вкарани |
2.17 |
1.14 |
| Средно Получени |
0.83 |
1.57 |
| Мачове Вкарал |
100% |
57% |
| Мачове Получил |
67% |
86% |
| Гол/Гол |
67% |
57% |
| Над 1.5 |
100% |
71% |
| Над 2.5 |
67% |
29% |
| Над 3.5 |
33% |
29% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
3.40 |
3.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака