Първа Лига - Полша

Класиране Полша
Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т Форма
1 Подбескидзе 23 14 4 5 44 22 +22 46
2 Варта Познан 23 14 4 5 38 21 +17 46
3 Стал Мелец 23 14 2 7 37 22 +15 44
4 Радомяк Радом 22 10 6 6 32 29 +3 36
5 ГКС Ястшембе-Здруй 23 8 10 5 34 29 +5 34
6 Миедж Легница 23 10 4 9 35 32 +3 34
7 Олимпия Груджьондз 23 10 4 9 37 38 -1 34
8 Термалика Нечеча 23 9 5 9 33 24 +9 32
9 Сандеця Нови Сонч 23 9 5 9 36 37 -1 32
10 ГКС Тихи 22 8 7 7 43 36 +7 31
11 Стомил Олщин 23 8 6 9 20 27 -7 30
12 Пуща Неполомице 23 8 5 10 22 30 -8 29
13 Заглембие Сосновец 22 8 5 9 33 36 -3 29
14 Хробри Глогов 23 7 6 10 26 35 -9 27
15 ГКС Белхатов 23 7 4 12 24 31 -7 25
16 Одра Ополе 22 6 5 11 19 29 -10 23
17 Вигри Сувалки 23 5 4 14 18 38 -20 19
18 Хойничанка Хойнице 23 5 4 14 31 46 -15 19
Промоция
Плейофи за Промоция
Изпадане

Класиране само по домакинства

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т Форма
1 Подбескидзе 11 9 1 1 29 10 +19 28
2 Стал Мелец 11 7 2 2 19 11 +8 23
3 Радомяк Радом 11 7 2 2 16 11 +5 23
4 Варта Познан 10 7 1 2 19 8 +11 22
5 Термалика Нечеча 12 6 3 3 23 14 +9 21
6 Сандеця Нови Сонч 12 6 3 3 22 16 +6 21
7 ГКС Ястшембе-Здруй 11 6 3 2 17 11 +6 21
8 Миедж Легница 11 6 2 3 21 15 +6 20
9 Олимпия Груджьондз 12 6 2 4 22 20 +2 20
10 ГКС Тихи 10 5 4 1 25 14 +11 19
11 Хробри Глогов 13 5 4 4 16 12 +4 19
12 Стомил Олщин 12 5 4 3 12 11 +1 19
13 ГКС Белхатов 11 5 2 4 15 12 +3 17
14 Одра Ополе 11 4 4 3 9 6 +3 16
15 Заглембие Сосновец 11 4 3 4 18 18 0 15
16 Вигри Сувалки 11 3 3 5 10 16 -6 12
17 Хойничанка Хойнице 13 3 1 9 13 23 -10 10
18 Пуща Неполомице 12 2 1 9 7 21 -14 7

Класиране само по гостувания

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т Форма
1 Варта Познан 13 7 3 3 19 13 +6 24
2 Пуща Неполомице 11 6 4 1 15 9 +6 22
3 Стал Мелец 12 7 0 5 18 11 +7 21
4 Подбескидзе 12 5 3 4 15 12 +3 18
5 Заглембие Сосновец 11 4 2 5 15 18 -3 14
5 Олимпия Груджьондз 11 4 2 5 15 18 -3 14
7 Миедж Легница 12 4 2 6 14 17 -3 14
8 ГКС Ястшембе-Здруй 12 2 7 3 17 18 -1 13
9 Радомяк Радом 11 3 4 4 16 18 -2 13
10 ГКС Тихи 12 3 3 6 18 22 -4 12
11 Термалика Нечеча 11 3 2 6 10 10 0 11
12 Сандеця Нови Сонч 11 3 2 6 14 21 -7 11
13 Стомил Олщин 11 3 2 6 8 16 -8 11
14 Хойничанка Хойнице 10 2 3 5 18 23 -5 9
15 ГКС Белхатов 12 2 2 8 9 19 -10 8
16 Хробри Глогов 10 2 2 6 10 23 -13 8
17 Одра Ополе 11 2 1 8 10 23 -13 7
18 Вигри Сувалки 12 2 1 9 8 22 -14 7
Статистика за първенството

Най-много победи: 14Подбескидзе Варта Познан Стал Мелец

Най-малко победи: 5Вигри Сувалки Хойничанка Хойнице

Най-малко загуби: 5Подбескидзе Варта Познан ГКС Ястшембе-Здруй

Най-много загуби: 14Вигри Сувалки Хойничанка Хойнице

Най-много равенства: 10ГКС Ястшембе-Здруй

Най-малко равенства: 2Стал Мелец

Най-добро нападение: 43 г. / 1.95 ср. ГКС Тихи

Най-слабо нападение: 18 г. / 0.78 ср. Вигри Сувалки

Най-добра защита: 21 г. / 0.91 ср. Варта Познан

Най-слаба защита: 46 г. / 2.00 ср. Хойничанка Хойнице

Най-добра гол разлика: +22Подбескидзе

Най-лоша гол разлика: -20Вигри Сувалки