Първа Лига - Полша
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Лехия Гданск | 24 | +22 | 47 |
2 | Арка Гдиня | 24 | +16 | 45 |
3 | ГКС Тихи | 24 | +4 | 41 |
4 | Висла Краков | 24 | +19 | 41 |
5 | Мотор Люблин | 24 | +3 | 40 |
6 | ГКС Катовице | 24 | +16 | 39 |
7 | Висла Плоцк | 24 | +3 | 38 |
8 | Миедж Легница | 24 | +8 | 36 |
9 | Одра Ополе | 24 | +3 | 36 |
10 | Гурник Ленчна | 24 | +2 | 36 |
11 | Знич Прушков | 24 | -8 | 30 |
12 | Термалика Нечеча | 24 | +1 | 29 |
13 | Хробри Глогов | 24 | -12 | 29 |
14 | Стал Жешов | 24 | -10 | 26 |
15 | Ресовия Жешов | 24 | -17 | 25 |
16 | Полония Варшава | 24 | -8 | 22 |
17 | Подбескидзе | 24 | -20 | 18 |
18 | Заглембие Сосновец | 24 | -22 | 13 |
Промоция
Плейофи за Промоция
Изпадане
Класиране само по домакинства
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Лехия Гданск | 12 | +21 | 29 |
2 | Висла Плоцк | 12 | +12 | 28 |
3 | ГКС Катовице | 12 | +17 | 26 |
4 | Висла Краков | 13 | +16 | 25 |
5 | Арка Гдиня | 12 | +12 | 25 |
6 | ГКС Тихи | 12 | +9 | 25 |
7 | Одра Ополе | 12 | +4 | 21 |
8 | Мотор Люблин | 12 | +1 | 21 |
9 | Миедж Легница | 12 | +7 | 20 |
10 | Гурник Ленчна | 12 | +7 | 20 |
11 | Знич Прушков | 11 | 0 | 16 |
12 | Термалика Нечеча | 12 | -3 | 16 |
13 | Хробри Глогов | 12 | -8 | 16 |
14 | Ресовия Жешов | 12 | -3 | 15 |
15 | Стал Жешов | 12 | -3 | 14 |
16 | Подбескидзе | 12 | -2 | 12 |
17 | Полония Варшава | 12 | -7 | 7 |
18 | Заглембие Сосновец | 12 | -11 | 6 |
Класиране само по гостувания
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Арка Гдиня | 12 | +4 | 20 |
2 | Мотор Люблин | 12 | +2 | 19 |
3 | Лехия Гданск | 12 | +1 | 18 |
4 | Висла Краков | 11 | +3 | 16 |
5 | Миедж Легница | 12 | +1 | 16 |
6 | ГКС Тихи | 12 | -5 | 16 |
7 | Гурник Ленчна | 12 | -5 | 16 |
8 | Одра Ополе | 12 | -1 | 15 |
9 | Полония Варшава | 12 | -1 | 15 |
10 | Знич Прушков | 13 | -8 | 14 |
11 | Термалика Нечеча | 12 | +4 | 13 |
12 | ГКС Катовице | 12 | -1 | 13 |
13 | Хробри Глогов | 12 | -4 | 13 |
14 | Стал Жешов | 12 | -7 | 12 |
15 | Висла Плоцк | 12 | -9 | 10 |
16 | Ресовия Жешов | 12 | -14 | 10 |
17 | Заглембие Сосновец | 12 | -11 | 7 |
18 | Подбескидзе | 12 | -18 | 6 |
Статистика за първенството
Най-много победи: 14Лехия Гданск
Най-малко победи: 2Заглембие Сосновец
Най-малко загуби: 4Гурник Ленчна
Най-много загуби: 15Заглембие Сосновец
Най-много равенства: 12Гурник Ленчна
Най-малко равенства: 2ГКС Тихи
Най-добро нападение: 45 г. / 1.88 ср. Висла Краков
Най-слабо нападение: 15 г. / 0.62 ср. Заглембие Сосновец
Най-добра защита: 19 г. / 0.79 ср. Лехия Гданск
Най-слаба защита: 43 г. / 1.79 ср. Ресовия Жешов
Най-добра гол разлика: +22Лехия Гданск
Най-лоша гол разлика: -22Заглембие Сосновец