Полша - Екстракласа (2025 - 2026)
понеделник, 18 май, 2026
20:00
Арка Гдиня
Термалика Нечеча
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.70 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.29 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гдиня, а гостите от Нечеча.
Разстоянието между двата града е 510.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
ГОСиР Гдиня,
който има капацитет от
15 139 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион ГОСиР Гдиня.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арка Гдиня - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Екстракласа |
Арка Гдиня |
0 - 0 |
Гурник Забже |
3.53 |
3.32 |
1.98 |
| 08.05.2026 |
Екстракласа |
Лех Познан |
1 - 1 |
Арка Гдиня |
1.36 |
4.86 |
6.86 |
| 27.04.2026 |
Екстракласа |
Пяст Гливице |
4 - 1 |
Арка Гдиня |
1.83 |
3.37 |
4.03 |
| 19.04.2026 |
Екстракласа |
Арка Гдиня |
0 - 3 |
Ягиелония Бялисток |
3.12 |
3.33 |
2.14 |
| 12.04.2026 |
Екстракласа |
Краковия Краков |
2 - 2 |
Арка Гдиня |
1.95 |
3.25 |
3.74 |
| 07.04.2026 |
Екстракласа |
Арка Гдиня |
3 - 1 |
Заглембие Любин |
2.30 |
3.15 |
2.96 |
| 22.03.2026 |
Екстракласа |
Корона Келце |
3 - 0 |
Арка Гдиня |
1.84 |
3.26 |
4.19 |
| 15.03.2026 |
Екстракласа |
Арка Гдиня |
0 - 0 |
Видзев Лодз |
3.23 |
3.18 |
2.15 |
| 09.03.2026 |
Екстракласа |
Висла Плоцк |
0 - 3 |
Арка Гдиня |
1.90 |
3.22 |
3.98 |
| 05.03.2026 |
Екстракласа |
Радомяк Радом |
3 - 1 |
Арка Гдиня |
1.77 |
3.53 |
4.17 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Термалика Нечеча - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Екстракласа |
Термалика Неч. |
0 - 1 |
Легия Варшава |
4.52 |
3.83 |
1.65 |
| 03.05.2026 |
Екстракласа |
ГКС Катовице |
5 - 1 |
Термалика Неч. |
1.66 |
3.99 |
4.27 |
| 24.04.2026 |
Екстракласа |
Заглембие Любин |
1 - 2 |
Термалика Неч. |
1.84 |
3.56 |
3.77 |
| 19.04.2026 |
Екстракласа |
Термалика Неч. |
1 - 3 |
Висла Плоцк |
2.43 |
3.36 |
2.65 |
| 11.04.2026 |
Екстракласа |
Видзев Лодз |
1 - 0 |
Термалика Неч. |
1.55 |
3.98 |
5.19 |
| 06.04.2026 |
Екстракласа |
Термалика Неч. |
3 - 2 |
Пяст Гливице |
2.79 |
3.38 |
2.30 |
| 22.03.2026 |
Екстракласа |
Лех Познан |
4 - 1 |
Термалика Неч. |
1.36 |
4.90 |
6.58 |
| 13.03.2026 |
Екстракласа |
Термалика Неч. |
1 - 2 |
Мотор Люблин |
2.31 |
3.53 |
2.69 |
| 07.03.2026 |
Екстракласа |
Корона Келце |
2 - 1 |
Термалика Неч. |
1.80 |
3.64 |
3.92 |
| 01.03.2026 |
Екстракласа |
Термалика Неч. |
1 - 1 |
Радомяк Радом |
2.80 |
3.46 |
2.26 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.11.2025 |
Екстракласа |
Термалика Неч. |
2 - 0 |
Арка Гдиня |
2.07 |
3.32 |
3.32 |
| 04.05.2025 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
2 - 1 |
Термалика Неч. |
1.88 |
3.36 |
3.66 |
| 26.10.2024 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
2 - 1 |
Арка Гдиня |
2.42 |
3.20 |
2.65 |
| 11.12.2023 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
2 - 1 |
Арка Гдиня |
2.72 |
3.37 |
2.35 |
| 21.07.2023 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
2 - 2 |
Термалика Неч. |
2.30 |
3.25 |
2.80 |
| 03.06.2023 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
2 - 1 |
Арка Гдиня |
1.94 |
3.53 |
3.31 |
| 06.11.2022 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
1 - 2 |
Термалика Неч. |
2.15 |
3.41 |
2.99 |
| 21.04.2021 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
1 - 1 |
Термалика Неч. |
2.40 |
3.04 |
2.89 |
| 25.09.2020 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
0 - 1 |
Арка Гдиня |
2.75 |
3.34 |
2.35 |
| 12.05.2018 |
Група за Изпадане |
Термалика Неч. |
2 - 1 |
Арка Гдиня |
1.67 |
3.72 |
4.77 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Арка Гдиня имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Екстракласа класиране към 18.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лех Познан |
32 |
15 |
11 |
6 |
57 |
42 |
+15 |
56 |
| 2 |
Ягиелония Бялисток |
32 |
14 |
10 |
8 |
53 |
39 |
+14 |
52 |
| 3 |
Гурник Забже |
32 |
14 |
8 |
10 |
43 |
36 |
+7 |
50 |
| 4 |
Раков Ченстохова |
32 |
14 |
7 |
11 |
45 |
39 |
+6 |
49 |
| 5 |
ГКС Катовице |
32 |
14 |
6 |
12 |
48 |
42 |
+6 |
48 |
| 6 |
Заглембие Любин |
32 |
13 |
9 |
10 |
45 |
36 |
+9 |
48 |
| 7 |
Висла Плоцк |
32 |
12 |
9 |
11 |
32 |
35 |
-3 |
45 |
| 8 |
Радомяк Радом |
32 |
11 |
11 |
10 |
49 |
44 |
+5 |
44 |
| 9 |
Легия Варшава |
32 |
10 |
13 |
9 |
36 |
36 |
0 |
43 |
| 10 |
Мотор Люблин |
32 |
10 |
12 |
10 |
43 |
46 |
-3 |
42 |
| 11 |
Погон Шчечин |
32 |
12 |
5 |
15 |
45 |
48 |
-3 |
41 |
| 12 |
Пяст Гливице |
32 |
11 |
8 |
13 |
40 |
41 |
-1 |
41 |
| 13 |
Краковия Краков |
32 |
9 |
13 |
10 |
35 |
38 |
-3 |
40 |
| 14 |
Видзев Лодз |
32 |
11 |
6 |
15 |
39 |
39 |
0 |
39 |
| 15 |
Корона Келце |
32 |
10 |
9 |
13 |
38 |
39 |
-1 |
39 |
| 16 |
Лехия Гданск |
32 |
12 |
7 |
13 |
59 |
60 |
-1 |
38 |
| 17 |
Арка Гдиня |
32 |
9 |
9 |
14 |
32 |
55 |
-23 |
36 |
| 18 |
Термалика Нечеча |
32 |
7 |
7 |
18 |
37 |
61 |
-24 |
28 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Арка Гдиня |
|
| Термалика Нечеча |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Арка Гдиня |
Арка Гдиня |
|
Термалика Нечеча |
Термалика Нечеча |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Лех Познан |
3 - 1 |
1 - 1 |
3 - 1 |
|
0 - 2 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
Ягиелония Бялисток |
0 - 3 |
4 - 0 |
0 - 3 |
|
2 - 1 |
0 - 4 |
0 - 4 |
| 3 |
Гурник Забже |
0 - 0 |
5 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 4 |
Раков Ченстохова |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
2 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
ГКС Катовице |
2 - 1 |
4 - 1 |
2 - 1 |
|
0 - 3 |
5 - 1 |
5 - 1 |
| 6 |
Заглембие Любин |
3 - 1 |
4 - 0 |
3 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Висла Плоцк |
1 - 0 |
0 - 3 |
1 - 0 |
|
1 - 3 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 8 |
Радомяк Радом |
1 - 1 |
3 - 1 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Легия Варшава |
2 - 2 |
0 - 0 |
2 - 2 |
|
0 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Мотор Люблин |
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
|
1 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Погон Шчечин |
2 - 1 |
1 - 0 |
2 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Пяст Гливице |
2 - 1 |
4 - 1 |
2 - 1 |
|
3 - 2 |
4 - 2 |
4 - 2 |
| 13 |
Краковия Краков |
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 1 |
|
0 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 14 |
Видзев Лодз |
0 - 0 |
2 - 0 |
0 - 0 |
|
2 - 4 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 15 |
Корона Келце |
0 - 0 |
3 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 3 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 16 |
Лехия Гданск |
2 - 2 |
1 - 0 |
2 - 2 |
|
|
5 - 1 |
5 - 1 |
| 17 |
Арка Гдиня |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 18 |
Термалика Нечеча |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Арка Гдиня |
Термалика Нечеча |
| Победи |
9 |
7 |
| Равни |
9 |
7 |
| Загуби |
14 |
18 |
| Вкарани Голове |
32 |
37 |
| Получени Голове |
55 |
61 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.16 |
| Средно Получени |
1.72 |
1.91 |
| Мачове Вкарал |
59% |
78% |
| Мачове Получил |
78% |
91% |
| Гол/Гол |
50% |
69% |
| Над 1.5 |
72% |
84% |
| Над 2.5 |
59% |
53% |
| Над 3.5 |
38% |
34% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
4 |
| Равни |
6 |
3 |
| Загуби |
2 |
9 |
| Вкарани Голове |
22 |
19 |
| Получени Голове |
18 |
32 |
| Средно Вкарани |
1.38 |
1.19 |
| Средно Получени |
1.12 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
75% |
81% |
| Мачове Получил |
69% |
88% |
| Гол/Гол |
62% |
69% |
| Над 1.5 |
69% |
81% |
| Над 2.5 |
62% |
56% |
| Над 3.5 |
31% |
38% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.70 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.29 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака