Приятелски Срещи - Клубни
21:30
Бангор ФК
(Северна Ирландия)
Ардс ФК
(Северна Ирландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.92 | 3.70 | 3.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.21 | 1.74 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 2.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.01 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.45 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.58 | 2.21 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 2.51 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.07.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бангор, а гостите от Нютаунардс. Разстоянието между двата града е 6.9 км.
Отговорна Игра
Бангор ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Група за Изпадане | Бангор ФК | 2 - 4 | Портадаун | 2.45 | 3.20 | 2.45 |
| 18.04.2026 | Група за Изпадане | Бангор ФК | 0 - 3 | Карик Рейнджърс | 3.61 | 3.52 | 1.77 |
| 15.04.2026 | Група за Изпадане | Балимина Юнайтед | 0 - 0 | Бангор ФК | 1.74 | 3.40 | 3.88 |
| 11.04.2026 | Група за Изпадане | Бангор ФК | 0 - 0 | Гленавон | 2.68 | 3.14 | 2.27 |
| 07.04.2026 | Група за Изпадане | Крусейдърс | 1 - 1 | Бангор ФК | 2.45 | 3.22 | 2.43 |
| 21.03.2026 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 0 - 1 | Бангор ФК | 1.52 | 3.69 | 4.91 |
| 10.03.2026 | Премиършип | Бангор ФК | 0 - 4 | Гленторан | 7.27 | 4.33 | 1.31 |
| 28.02.2026 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 1 - 1 | Бангор ФК | 1.66 | 3.52 | 4.13 |
| 21.02.2026 | Премиършип | Бангор ФК | 1 - 3 | Гленавон | 1.94 | 3.42 | 3.34 |
| 14.02.2026 | Премиършип | Крусейдърс | 2 - 2 | Бангор ФК | 2.23 | 3.42 | 2.71 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Ардс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Купа Сев. Ирл. | Дънганън Суифтс | 3 - 0 | Ардс ФК | 1.36 | 4.41 | 6.50 |
| 08.10.2025 | Купа на Лигата | Ардс ФК | 0 - 0 | Дънганън Суифтс | 4.09 | 3.43 | 1.75 |
| 01.08.2025 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 0 - 3 | Ардс ФК | 1.68 | 3.89 | 3.91 |
| 26.07.2025 | Приятелски срещи | Карик Рейнджърс | 2 - 2 | Ардс ФК | 1.29 | 5.18 | 7.83 |
| 28.03.2025 | Купа Сев. Ирл. | Ардс ФК | 0 - 3 | Клифтънвил | 6.45 | 4.30 | 1.38 |
| 01.03.2025 | Купа Сев. Ирл. | Ардс ФК | 2 - 0 | Лоугал | 2.38 | 3.45 | 2.46 |
| 04.01.2025 | Купа Сев. Ирл. | Балимина Юнайтед | 1 - 2 | Ардс ФК | 1.45 | 4.38 | 5.22 |
| 05.11.2024 | Купа на Лигата | Балимина Юнайтед | 1 - 0 | Ардс ФК | 1.34 | 4.69 | 6.78 |
| 01.10.2024 | Купа на Лигата | Портадаун | 0 - 1 | Ардс ФК | - | - | - |
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Лоугал | 1 - 1 | Ардс ФК | - | - | - |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2025 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 0 - 3 | Ардс ФК | 1.68 | 3.89 | 3.91 |
| 28.08.2020 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 1 - 2 | Ардс ФК | 3.92 | 4.31 | 1.61 |
| 31.12.2011 | Чемпиъншип | Ардс ФК | 2 - 0 | Бангор ФК | - | - | - |
| 22.11.2011 | Чемпиъншип | Бангор ФК | 0 - 1 | Ардс ФК | - | - | - |
| 23.04.2011 | Чемпиъншип | Ардс ФК | 0 - 1 | Бангор ФК | - | - | - |
| 01.01.2011 | Чемпиъншип | Бангор ФК | 2 - 0 | Ардс ФК | - | - | - |
В последните 6 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Бангор ФК имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.92 | 3.70 | 3.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.21 | 1.74 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 2.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.01 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.45 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.58 | 2.21 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 2.51 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.07.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра