Северна Ирландия - Купа на Лигата (2024 - 2025)
21:45
Бангор ФК
Клифтънвил
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.29 | 4.49 | 1.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.77 | 1.15 | 1.08 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.82 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.52 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.97 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.11.2024 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бангор, а гостите от Белфаст. Разстоянието между двата града е 18.7 км. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Отговорна Игра
Бангор ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2024 | Купа на Лигата | Бангор ФК | 4 - 0 | Уорънпойнт Таун | 1.31 | 5.09 | 6.59 |
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Уорънпойнт Таун | 1 - 3 | Бангор ФК | - | - | - |
| 23.07.2024 | Приятелски срещи | Карик Рейнджърс | 1 - 3 | Бангор ФК | 1.51 | 4.29 | 4.51 |
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Балимина Юнайтед | 1 - 1 | Бангор ФК | 1.66 | 4.26 | 3.62 |
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 1 - 4 | Линфийлд | 5.28 | 4.24 | 1.45 |
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Лоугал | 1 - 1 | Бангор ФК | 1.60 | 3.81 | 4.36 |
| 03.02.2024 | Купа Сев. Ирл. | Портадаун | 2 - 1 | Бангор ФК | - | - | - |
| 06.01.2024 | Купа Сев. Ирл. | Бангор ФК | 3 - 1 | Дергвю | 1.37 | 4.66 | 6.27 |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Коулрейн | 1 - 1 | Бангор ФК | - | - | - |
| 27.06.2023 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 0 - 6 | Ларн | 25.29 | 12.79 | 1.05 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Клифтънвил - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2024 | Премиършип | Клифтънвил | 1 - 0 | Крусейдърс | 2.19 | 3.33 | 2.85 |
| 26.10.2024 | Премиършип | Линфийлд | 1 - 2 | Клифтънвил | 1.42 | 4.27 | 5.71 |
| 22.10.2024 | Премиършип | Клифтънвил | 2 - 1 | Коулрейн | 1.87 | 3.70 | 3.34 |
| 19.10.2024 | Премиършип | Клифтънвил | 0 - 0 | Гленавон | 1.65 | 3.79 | 4.10 |
| 05.10.2024 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 2 - 0 | Клифтънвил | 4.35 | 3.82 | 1.62 |
| 01.10.2024 | Купа на Лигата | Лимавади Юнайтед | 0 - 2 | Клифтънвил | - | - | - |
| 27.09.2024 | Премиършип | Клифтънвил | 1 - 3 | Ларн | 2.46 | 3.05 | 2.68 |
| 21.09.2024 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 3 - 2 | Клифтънвил | 3.69 | 3.57 | 1.80 |
| 17.09.2024 | Премиършип | Клифтънвил | 0 - 0 | Линфийлд | 3.26 | 3.40 | 1.98 |
| 14.09.2024 | Премиършип | Лоугал | 1 - 5 | Клифтънвил | 3.89 | 3.80 | 1.71 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2019 | Купа на Лигата | Клифтънвил | 3 - 2 | Бангор ФК | 1.08 | 9.70 | 13.99 |
| 16.12.2014 | Купа на Лигата | Клифтънвил | 4 - 3 | Бангор ФК | 1.25 | 5.18 | 8.38 |
| 12.11.2013 | Купа на Лигата | Клифтънвил | 4 - 0 | Бангор ФК | 1.18 | 6.00 | 10.00 |
| 21.03.2009 | Премиършип | Клифтънвил | 2 - 1 | Бангор ФК | 1.44 | 3.76 | 6.44 |
| 01.01.2009 | Премиършип | Бангор ФК | 1 - 1 | Клифтънвил | 2.64 | 3.21 | 2.38 |
| 11.10.2008 | Премиършип | Клифтънвил | 3 - 2 | Бангор ФК | 1.63 | 3.44 | 4.80 |
В последните 6 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Бангор ФК имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Линфийлд | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Клифтънвил | 14 | +4 | 24 |
| 3 | Балимина Юнайтед | 15 | +2 | 24 |
| 4 | Дънганън Суифтс | 15 | +3 | 23 |
| 5 | Коулрейн | 15 | +3 | 22 |
| 6 | Портадаун | 14 | +4 | 21 |
| 7 | Гленторан | 15 | +1 | 21 |
| 8 | Крусейдърс | 13 | +2 | 20 |
| 9 | Ларн | 11 | +4 | 18 |
| 10 | Гленавон | 15 | -8 | 15 |
| 11 | Карик Рейнджърс | 14 | -13 | 11 |
| 12 | Лоугал | 15 | -18 | 11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.29 | 4.49 | 1.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.77 | 1.15 | 1.08 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.82 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.52 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.97 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.11.2024 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра