Северна Ирландия - Купа на Лигата (2024 - 2025)
21:45
Бангор ФК
Уорънпойнт Таун
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.31 | 5.09 | 6.59 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.12 | 3.13 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.44 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.16 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.92 | 1.79 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.32 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.10.2024 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бангор, а гостите от Уорънпойнт. Разстоянието между двата града е 72.2 км. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Отговорна Игра
Бангор ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Уорънпойнт Таун | 1 - 3 | Бангор ФК | - | - | - |
| 23.07.2024 | Приятелски срещи | Карик Рейнджърс | 1 - 3 | Бангор ФК | 1.51 | 4.29 | 4.51 |
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Балимина Юнайтед | 1 - 1 | Бангор ФК | 1.66 | 4.26 | 3.62 |
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 1 - 4 | Линфийлд | 5.28 | 4.24 | 1.45 |
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Лоугал | 1 - 1 | Бангор ФК | 1.60 | 3.81 | 4.36 |
| 03.02.2024 | Купа Сев. Ирл. | Портадаун | 2 - 1 | Бангор ФК | - | - | - |
| 06.01.2024 | Купа Сев. Ирл. | Бангор ФК | 3 - 1 | Дергвю | 1.37 | 4.66 | 6.27 |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Коулрейн | 1 - 1 | Бангор ФК | - | - | - |
| 27.06.2023 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 0 - 6 | Ларн | 25.29 | 12.79 | 1.05 |
| 03.02.2023 | Купа Сев. Ирл. | Бангор ФК | 1 - 2 | Крусейдърс | 21.88 | 11.03 | 1.06 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Уорънпойнт Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2024 | Купа на Лигата | Уорънпойнт Таун | 0 - 0 | Лисбърн Дистилъри | - | - | - |
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Уорънпойнт Таун | 1 - 3 | Бангор ФК | - | - | - |
| 06.01.2024 | Купа Сев. Ирл. | Линфийлд | 4 - 2 | Уорънпойнт Таун | 1.02 | 13.00 | 37.00 |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Уорънпойнт Таун | 0 - 5 | Крусейдърс | 7.96 | 5.33 | 1.27 |
| 24.07.2023 | Приятелски срещи | Карик Рейнджърс | 2 - 2 | Уорънпойнт Таун | 1.74 | 3.72 | 3.74 |
| 11.07.2023 | Приятелски срещи | Дънганън Суифтс | 5 - 0 | Уорънпойнт Таун | 1.58 | 3.79 | 4.81 |
| 07.01.2023 | Купа Сев. Ирл. | Линфийлд | 3 - 0 | Уорънпойнт Таун | 1.13 | 6.65 | 15.93 |
| 04.10.2022 | Купа на Лигата | Гленторан | 6 - 0 | Уорънпойнт Таун | 1.13 | 7.81 | 14.71 |
| 30.07.2022 | Приятелски срещи | Клифтънвил | 6 - 1 | Уорънпойнт Таун | 1.22 | 5.64 | 9.50 |
| 28.07.2022 | Приятелски срещи | Уорънпойнт Таун | 0 - 1 | Ларн | 6.18 | 4.57 | 1.37 |
Общо 2 равенства и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Уорънпойнт Таун | 1 - 3 | Бангор ФК | - | - | - |
| 01.05.2015 | Плейофи | Уорънпойнт Таун | 2 - 0 | Бангор ФК | 2.00 | 3.35 | 3.10 |
| 28.04.2015 | Плейофи | Бангор ФК | 2 - 0 | Уорънпойнт Таун | 2.30 | 3.30 | 2.60 |
| 26.08.2013 | Купа на Лигата | Уорънпойнт Таун | 2 - 3 | Бангор ФК | 1.50 | 3.60 | 5.50 |
| 07.04.2012 | Чемпиъншип | Бангор ФК | 1 - 0 | Уорънпойнт Таун | - | - | - |
| 03.12.2011 | Чемпиъншип | Уорънпойнт Таун | 0 - 0 | Бангор ФК | - | - | - |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Бангор ФК имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Бангор ФК класиране в Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Линфийлд | 9 | +14 | 20 |
| 2 | Балимина Юнайтед | 10 | +3 | 18 |
| 3 | Дънганън Суифтс | 10 | +5 | 17 |
| 4 | Ларн | 7 | +6 | 14 |
| 5 | Клифтънвил | 9 | +3 | 14 |
| 6 | Гленторан | 10 | 0 | 14 |
| 7 | Крусейдърс | 8 | +2 | 13 |
| 8 | Коулрейн | 9 | +1 | 13 |
| 9 | Портадаун | 9 | +2 | 12 |
| 10 | Гленавон | 10 | -5 | 10 |
| 11 | Лоугал | 10 | -17 | 5 |
| 12 | Карик Рейнджърс | 9 | -14 | 3 |
Уорънпойнт Таун класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.31 | 5.09 | 6.59 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.12 | 3.13 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.44 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.16 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.92 | 1.79 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.32 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.10.2024 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра