Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
17:00
Битовия Битов
Гурник Забже
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.20 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.36 | 1.35 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Битов, а гостите от Забже. Разстоянието между двата града е 436.7 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Битов, който има капацитет от 2 000 места, от които седящи 500. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Битов. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Битовия Битов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 3 - 1 | Битовия Битов | 1.54 | 3.62 | 5.84 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 1 - 3 | Погон Шедълце | 2.02 | 3.11 | 3.58 |
| 25.03.2017 | Първа Лига | ГКС Тихи | 1 - 0 | Битовия Битов | 2.39 | 3.08 | 2.84 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 2 - 2 | Стал Мелец | 1.91 | 3.22 | 3.89 |
| 10.03.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 1 | Битовия Битов | 2.09 | 3.15 | 3.34 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 1 | Висла Пулави | 1.80 | 3.40 | 4.07 |
| 29.11.2016 | Купа на Полша | Арка Гдиня | 1 - 0 | Битовия Битов | 1.79 | 3.48 | 4.17 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Битовия Битов | 2.25 | 3.10 | 3.04 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 1 | Знич Прушков | 1.59 | 3.58 | 5.33 |
| 12.11.2016 | Първа Лига | Битовия Битов | 1 - 0 | ГКС Катовице | 2.95 | 3.08 | 2.31 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Гурник Забже - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 1 - 2 | Заглембие Сосновец | 1.78 | 3.54 | 4.00 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 2 - 1 | Олимпия Груджьондз | 1.74 | 3.38 | 4.46 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Ключборк | 2 - 1 | Гурник Забже | 5.36 | 3.62 | 1.58 |
| 17.03.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 2 - 0 | Сандеця Нови Сонч | 1.91 | 3.18 | 3.98 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 2 - 1 | Гурник Забже | 3.37 | 3.14 | 2.09 |
| 03.03.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 1 - 0 | ГКС Тихи | 1.68 | 3.48 | 4.75 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 2 | Гурник Забже | 3.23 | 3.11 | 2.16 |
| 20.11.2016 | Първа Лига | Гурник Забже | 0 - 2 | Миедж Легница | 1.97 | 3.25 | 3.60 |
| 13.11.2016 | Първа Лига | Гурник Забже | 4 - 0 | Висла Пулави | 1.44 | 4.08 | 6.44 |
| 06.11.2016 | Първа Лига | Подбескидзе | 3 - 3 | Гурник Забже | 2.74 | 3.07 | 2.46 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2016 | Първа Лига | Гурник Забже | 0 - 0 | Битовия Битов | 1.86 | 3.42 | 3.77 |
Първа Лига класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хойничанка Хойнице | 25 | +12 | 44 |
| 2 | Заглембие Сосновец | 25 | +6 | 43 |
| 3 | ГКС Катовице | 26 | +12 | 43 |
| 4 | Миедж Легница | 26 | +15 | 41 |
| 5 | Вигри Сувалки | 25 | +6 | 41 |
| 6 | Олимпия Груджьондз | 25 | +7 | 39 |
| 7 | Сандеця Нови Сонч | 24 | +15 | 39 |
| 8 | Гурник Забже | 25 | +6 | 36 |
| 9 | Подбескидзе | 25 | +2 | 36 |
| 10 | Погон Шедълце | 25 | -8 | 36 |
| 11 | Стал Мелец | 24 | -7 | 33 |
| 12 | Стомил Олщин | 25 | +10 | 32 |
| 13 | Хробри Глогов | 25 | -1 | 30 |
| 14 | ГКС Тихи | 25 | -10 | 26 |
| 15 | Висла Пулави | 25 | -13 | 26 |
| 16 | Битовия Битов | 25 | -8 | 25 |
| 17 | Знич Прушков | 25 | -18 | 23 |
| 18 | Ключборк | 25 | -26 | 16 |
Хронология в първенството
| Битовия Битов | |
| Гурник Забже | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Битовия Битов | Битовия Битов | Гурник Забже | Гурник Забже | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хойничанка Хойнице | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 2 | Заглембие Сосновец | 3 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 3 | ГКС Катовице | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 4 | Миедж Легница | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Вигри Сувалки | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 6 | Олимпия Груджьондз | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 7 | Сандеця Нови Сонч | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Гурник Забже | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 9 | Подбескидзе | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 10 | Погон Шедълце | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Стал Мелец | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Стомил Олщин | 3 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 13 | Хробри Глогов | 3 - 3 | 2 - 1 | |||||
| 14 | ГКС Тихи | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Висла Пулави | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 4 - 0 | |||
| 16 | Битовия Битов | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 17 | Знич Прушков | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 18 | Ключборк | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Битовия Битов | Гурник Забже | |
| Позиция | 16 | 8 |
| Точки | 25 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 15 |
| Точки | 15 | 10 |
Форма в шампионата
| Битовия Битов | Гурник Забже | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 12 |
10
6 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 5 |
2
4 6 |
Голове в шампионата
| Битовия Битов | Гурник Забже | |
|
Вкарани
Получени |
29
37 |
34
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
12 |
13
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.20 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.36 | 1.35 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
