Полша - Купа на Полша (2020 - 2021)
16:00
Битовия Битов
Термалика Нечеча
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.50 | 1.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.28 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.08.2020 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Битов, а гостите от Нечеча. Разстоянието между двата града е 502.3 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Битов, който има капацитет от 2 000 места, от които седящи 500. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Битов. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Битовия Битов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2020 | Приятелски срещи | Хойничанка Хойнице | 2 - 0 | Битовия Битов | 2.00 | 3.56 | 3.02 |
| 12.02.2020 | Приятелски срещи | Варта Познан | 2 - 2 | Битовия Битов | 1.37 | 4.42 | 6.55 |
| 29.10.2019 | Купа на Полша | Битовия Битов | 2 - 2 | Краковия Краков | 6.13 | 4.69 | 1.42 |
| 25.09.2019 | Купа на Полша | Гарбарния Краков | 1 - 2 | Битовия Битов | 2.37 | 3.34 | 2.72 |
| 15.07.2019 | Приятелски срещи | Битовия Битов | 1 - 4 | Бейтар Йерусалим | 6.42 | 4.54 | 1.37 |
| 18.05.2019 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 2 | Битовия Битов | 1.52 | 4.04 | 5.48 |
| 11.05.2019 | Първа Лига | Битовия Битов | 1 - 1 | Хробри Глогов | 2.28 | 3.22 | 2.88 |
| 04.05.2019 | Първа Лига | Одра Ополе | 2 - 1 | Битовия Битов | 1.99 | 3.30 | 3.44 |
| 27.04.2019 | Първа Лига | Битовия Битов | 2 - 1 | Хойничанка Хойнице | 2.40 | 3.15 | 2.79 |
| 24.04.2019 | Първа Лига | ГКС Ястшембе | 4 - 0 | Битовия Битов | 1.96 | 3.32 | 3.58 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Термалика Нечеча - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.07.2020 | Плейофи | Варта Познан | 1 - 0 | Термалика Неч. | 2.03 | 3.06 | 3.69 |
| 25.07.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 1 - 0 | Одра Ополе | 1.82 | 3.43 | 3.90 |
| 19.07.2020 | Първа Лига | ГКС Ястшембе | 0 - 0 | Термалика Неч. | 3.30 | 3.31 | 2.04 |
| 15.07.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 1 - 1 | Радомяк Радом | 2.25 | 3.25 | 2.90 |
| 12.07.2020 | Първа Лига | ГКС Белхатов | 0 - 2 | Термалика Неч. | 3.34 | 3.26 | 2.06 |
| 05.07.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 0 | Стомил Олщин | 1.79 | 3.61 | 3.94 |
| 01.07.2020 | Първа Лига | ГКС Тихи | 1 - 0 | Термалика Неч. | 3.07 | 3.47 | 2.10 |
| 26.06.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 1 - 3 | Пуща Неполомице | 1.95 | 3.35 | 3.60 |
| 20.06.2020 | Първа Лига | Миедж Легница | 0 - 1 | Термалика Неч. | 2.20 | 3.40 | 2.90 |
| 17.06.2020 | Първа Лига | Варта Познан | 1 - 3 | Термалика Неч. | 2.27 | 3.14 | 3.02 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.11.2018 | Първа Лига | Битовия Битов | 2 - 2 | Термалика Неч. | 2.91 | 3.26 | 2.27 |
| 21.07.2018 | Първа Лига | Термалика Неч. | 1 - 2 | Битовия Битов | 1.47 | 3.96 | 6.01 |
| 24.05.2015 | Първа Лига | Битовия Битов | 2 - 3 | Термалика Неч. | 3.66 | 3.30 | 1.91 |
| 02.11.2014 | Първа Лига | Термалика Неч. | 1 - 0 | Битовия Битов | 1.59 | 3.61 | 5.17 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Битовия Битов имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Битовия Битов класиране
Термалика Нечеча класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стал Мелец | 34 | +26 | 67 |
| 2 | Подбескидзе | 34 | +29 | 65 |
| 3 | Варта Познан | 34 | +17 | 60 |
| 4 | Радомяк Радом | 34 | +7 | 57 |
| 5 | Миедж Легница | 34 | +5 | 51 |
| 6 | Термалика Нечеча | 34 | +13 | 50 |
| 7 | Хробри Глогов | 34 | -3 | 49 |
| 8 | Пуща Неполомице | 34 | -1 | 48 |
| 9 | ГКС Тихи | 34 | +7 | 47 |
| 10 | Стомил Олщин | 34 | -8 | 46 |
| 11 | Заглембие Сосновец | 34 | -6 | 44 |
| 12 | Сандеця Нови Сонч | 34 | -4 | 44 |
| 13 | Одра Ополе | 34 | -6 | 42 |
| 14 | ГКС Ястшембе-Здруй | 34 | -5 | 41 |
| 15 | ГКС Белхатов | 34 | -9 | 40 |
| 16 | Олимпия Груджьондз | 34 | -11 | 40 |
| 17 | Хойничанка Хойнице | 34 | -21 | 30 |
| 18 | Вигри Сувалки | 34 | -30 | 26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.50 | 1.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.28 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.08.2020 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра