Южна Корея - К-Лига 1 (2017)
09:00
Чеджу СК
Кануън
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.40 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.04.2017 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Согвипо, а гостите от Каннин. Разстоянието между двата града е 543.0 км. Мачът ще се играе на стадион Чеджу Уорлд Къп, който има капацитет от 35 657 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Чеджу Уорлд Къп. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Чеджу СК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2017 | ШЛ Азия | Чеджу СК | 1 - 3 | Аделаида Юнайтед | 1.28 | 5.13 | 8.63 |
| 08.04.2017 | К-Лига 1 | Сеул | 0 - 0 | Чеджу СК | 2.34 | 3.09 | 2.87 |
| 02.04.2017 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 1 | Куанджу | 1.60 | 3.61 | 4.94 |
| 19.03.2017 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 2 - 0 | Чуннам Драгонс | 1.74 | 3.43 | 4.31 |
| 15.03.2017 | ШЛ Азия | Аделаида Юнайтед | 3 - 3 | Чеджу СК | 4.53 | 3.71 | 1.66 |
| 11.03.2017 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 3 - 0 | Улсан ХД | 2.20 | 3.12 | 3.06 |
| 05.03.2017 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 0 - 1 | Чеджу СК | 3.25 | 3.00 | 2.19 |
| 01.03.2017 | ШЛ Азия | Гамба Осака | 1 - 4 | Чеджу СК | 1.86 | 3.48 | 3.74 |
| 22.02.2017 | ШЛ Азия | Чеджу СК | 0 - 1 | Дзянсу ФК | 2.36 | 3.22 | 2.78 |
| 06.11.2016 | Група за Титлата | Чеджу СК | 3 - 0 | Кимчхон Сангму | 1.56 | 3.95 | 4.86 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Кануън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 3.82 | 3.26 | 1.88 |
| 02.04.2017 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 2 - 1 | Кануън | 1.87 | 3.22 | 3.91 |
| 18.03.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 2 - 2 | Поханг Стийлърс | 2.25 | 3.07 | 2.99 |
| 11.03.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 0 - 1 | Сеул | 3.02 | 3.07 | 2.25 |
| 04.03.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 2 | Кануън | 2.33 | 3.02 | 2.95 |
| 20.11.2016 | К-Лига Плейоф | Съннам | 1 - 1 | Кануън | 2.18 | 3.03 | 3.21 |
| 17.11.2016 | К-Лига Плейоф | Кануън | 0 - 0 | Съннам | 2.52 | 2.98 | 2.74 |
| 02.11.2016 | К-Лига Плейоф | Кануън | 1 - 0 | Пусан АйПарк | 2.20 | 3.10 | 3.00 |
| 11.05.2016 | ФА Къп | Чуннам Драгонс | 4 - 0 | Кануън | 1.63 | 3.61 | 4.63 |
| 29.04.2015 | ФА Къп | Пусан АйПарк | 2 - 3 | Кануън | 1.98 | 3.14 | 3.48 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2013 | Група за Изпадане | Кануън | 3 - 0 | Чеджу СК | - | - | - |
| 09.10.2013 | Група за Изпадане | Чеджу СК | 1 - 1 | Кануън | 1.50 | 3.85 | 5.81 |
| 10.08.2013 | К-Лига 1 | Кануън | 0 - 4 | Чеджу СК | 3.43 | 3.22 | 1.98 |
| 13.04.2013 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 4 - 0 | Кануън | 1.51 | 3.73 | 5.55 |
| 08.08.2012 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 1 | Чеджу СК | 3.54 | 3.31 | 1.95 |
| 13.05.2012 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 4 - 2 | Кануън | 1.46 | 3.85 | 6.50 |
| 02.07.2011 | К-Лига 1 | Кануън | 2 - 4 | Чеджу СК | 5.45 | 3.48 | 1.59 |
| 20.03.2011 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 0 | Кануън | 1.59 | 3.50 | 4.94 |
| 09.10.2010 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 4 | Чеджу СК | 4.71 | 3.55 | 1.61 |
| 17.07.2010 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 5 - 0 | Кануън | 1.65 | 3.35 | 4.62 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Чеджу СК имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
К-Лига 1 класиране към 16.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Поханг Стийлърс | 6 | +6 | 13 |
| 2 | Чеджу СК | 5 | +6 | 11 |
| 3 | Чонбук Хюндай Моторс | 5 | +4 | 11 |
| 4 | Кимчхон Сангму | 5 | +2 | 8 |
| 5 | Сеул | 5 | +1 | 8 |
| 6 | Улсан ХД | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Тегу | 6 | -1 | 6 |
| 8 | Кануън | 5 | -1 | 5 |
| 9 | Куанджу | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Сувон Самсунг Блюуингс | 5 | -2 | 4 |
| 11 | Инчхън Юнайтед | 6 | -5 | 3 |
| 12 | Чуннам Драгонс | 6 | -6 | 3 |
Хронология в първенството
| Чеджу СК | |
| Кануън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Чеджу СК | Чеджу СК | Кануън | Кануън | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 2 | ||||||
| 2 | Чеджу СК | - | - | - | ||||
| 3 | Чонбук Хюндай Моторс | 1 - 1 | ||||||
| 4 | Кимчхон Сангму | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 5 | Сеул | 0 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 6 | Улсан ХД | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | Тегу | |||||||
| 8 | Кануън | - | - | - | ||||
| 9 | Куанджу | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Сувон Самсунг Блюуингс | |||||||
| 11 | Инчхън Юнайтед | 0 - 1 | ||||||
| 12 | Чуннам Драгонс | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Чеджу СК | Кануън | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 11 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 7 | 3 |
Форма в шампионата
| Чеджу СК | Кануън | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 0 |
1
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 0 |
1
0 1 |
Голове в шампионата
| Чеджу СК | Кануън | |
|
Вкарани
Получени |
7
1 |
6
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
6
1 |
3
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.40 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.04.2017 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
