Чеджу СК
К-Лига 1
Южна Корея
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Согвипо |
| Стадион: | Чеджу Уорлд Къп |
| Капацитет: | 35 657 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Домакинства в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 0 - 0 | Улсан ХД | 2.96 | 3.38 | 2.20 |
| 30.08.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 3 - 1 | Теджън Хана Сит. | 3.30 | 3.28 | 2.08 |
| 25.08.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 2 | Поханг Стийлърс | 2.38 | 3.07 | 2.93 |
| 22.08.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 0 - 0 | Кимчхон Сангму | 2.53 | 3.13 | 2.68 |
| 15.08.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 2 - 0 | Анянг | 2.26 | 3.17 | 3.03 |
| 02.08.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 3 - 3 | Инчхън Юнайтед | 2.96 | 3.00 | 2.38 |
| 21.07.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 1 | Кануън | 3.44 | 3.09 | 2.10 |
| 18.07.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 2 - 1 | Поханг Стийлърс | 2.89 | 2.99 | 2.43 |
| 12.07.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 0 - 0 | Теджън Хана Сит. | 2.83 | 3.15 | 2.38 |
| 17.05.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 2 | Анянг | 2.43 | 3.14 | 2.78 |
| 09.05.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 2 - 1 | Сеул | 3.46 | 3.20 | 2.06 |
| 02.05.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 0 - 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 4.27 | 3.41 | 1.79 |
| 18.04.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 1 | Кимчхон Сангму | 2.83 | 3.22 | 2.36 |
| 04.04.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 0 | Пучхон 1995 | 2.21 | 3.21 | 3.10 |
| 18.03.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 0 - 2 | Улсан ХД | 2.97 | 3.22 | 2.25 |
| 15.03.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 2 | Сеул | 3.36 | 3.20 | 2.08 |
| 01.03.2026 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 0 - 0 | Куанджу | 2.30 | 3.11 | 2.97 |
Като домакин 5 победи, 7 равенства и 5 загуби в последните 17 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Домакин |
|---|---|---|
| 1 | Сеул | 2 - 1 |
| 2 | Улсан ХД | 0 - 0 |
| 3 | Чонбук Хюндай Моторс | 0 - 2 |
| 4 | Кануън | 1 - 1 |
| 5 | Теджън Хана Ситизен | 3 - 1 |
| 6 | Чеджу СК | - |
| 7 | Инчхън Юнайтед | 3 - 3 |
| 8 | Анянг | 2 - 0 |
| 9 | Поханг Стийлърс | 1 - 2 |
| 10 | Кимчхон Сангму | 0 - 0 |
| 11 | Пучхон 1995 | 1 - 0 |
| 12 | Куанджу | 0 - 0 |
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 5 | 29% |
| Равни | 7 | 41% |
| Загуби | 5 | 29% |
| Голове | 36 | 2.12 |
| Вкарани Голове | 18 | 1.06 |
| Получени Голове | 18 | 1.06 |
| Мачове Вкарал | 11 | 65% |
| Мачове Получил | 11 | 65% |
| Гол/Гол | 9 | 53% |
| Над 1.5 | 12 | 71% |
| Над 2.5 | 7 | 41% |
| Над 3.5 | 2 | 12% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 4 | 23.53% |
| 1 - 2 | 3 | 17.65% |
| 2 - 1 | 2 | 11.76% |
| 1 - 1 | 2 | 11.76% |
| 0 - 2 | 2 | 11.76% |
| 1 - 0 | 1 | 5.88% |
| 2 - 0 | 1 | 5.88% |
| 3 - 1 | 1 | 5.88% |
| 3 - 3 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 5 | 29.41% |
| 3 | 5 | 29.41% |
| 0 | 4 | 23.53% |
| 1 | 1 | 5.88% |
| 4 | 1 | 5.88% |
| 6 | 1 | 5.88% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 41.18% |
| +1 | 3 | 17.65% |
| -1 | 3 | 17.65% |
| +2 | 2 | 11.76% |
| -2 | 2 | 11.76% |