Шотландия - Купа на Шотландия (2017 - 2018)
събота, 20 януари, 2018
17:00
4 - 1
(1 - 0, 3 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.72 |
4.00 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.25 |
2.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.37 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.01.2018 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еър, а гостите от Арброут.
Разстоянието между двата града е 176.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Самърсет Парк,
който има капацитет от
10 243 места, от които седящи 1 597.
Размерите на терена са 100 x 66 m.
Снимки от Google карта
стадион Самърсет Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еър Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.01.2018 |
Първа Лига |
Рейт Роувърс |
1 - 1 |
Еър Юнайтед |
2.25 |
3.50 |
2.75 |
| 06.01.2018 |
Първа Лига |
Еър Юнайтед |
1 - 2 |
Арброут |
1.64 |
3.86 |
4.46 |
| 02.01.2018 |
Първа Лига |
Странрар |
1 - 5 |
Еър Юнайтед |
4.12 |
3.91 |
1.67 |
| 30.12.2017 |
Първа Лига |
Еър Юнайтед |
2 - 3 |
Форфар Атлетик |
1.21 |
5.93 |
9.82 |
| 23.12.2017 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
2 - 0 |
Еър Юнайтед |
4.28 |
3.80 |
1.67 |
| 16.12.2017 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
1 - 4 |
Еър Юнайтед |
3.98 |
3.85 |
1.71 |
| 09.12.2017 |
Първа Лига |
Еър Юнайтед |
3 - 2 |
Куинс парк ФК |
1.31 |
4.98 |
7.44 |
| 02.12.2017 |
Първа Лига |
Еър Юнайтед |
3 - 2 |
Албион Роувърс |
1.32 |
4.78 |
7.64 |
| 25.11.2017 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 2 |
Еър Юнайтед |
3.95 |
3.76 |
1.74 |
| 14.11.2017 |
Първа Лига |
Еър Юнайтед |
3 - 0 |
Рейт Роувърс |
2.21 |
3.42 |
2.87 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Арброут - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.01.2018 |
Първа Лига |
Арброут |
2 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.61 |
3.73 |
4.92 |
| 06.01.2018 |
Първа Лига |
Еър Юнайтед |
1 - 2 |
Арброут |
1.64 |
3.86 |
4.46 |
| 02.01.2018 |
Първа Лига |
Форфар Атлетик |
0 - 1 |
Арброут |
4.80 |
4.01 |
1.58 |
| 30.12.2017 |
Първа Лига |
Арброут |
1 - 1 |
Ийст Файф |
1.80 |
3.75 |
3.70 |
| 23.12.2017 |
Първа Лига |
Арброут |
1 - 2 |
Рейт Роувърс |
2.83 |
3.32 |
2.27 |
| 02.12.2017 |
Първа Лига |
Арброут |
1 - 2 |
Странрар |
1.77 |
3.76 |
3.80 |
| 25.11.2017 |
Първа Лига |
Арброут |
2 - 1 |
Форфар Атлетик |
1.41 |
4.56 |
5.94 |
| 18.11.2017 |
Купа на Шотландия |
Арброут |
3 - 0 |
Берик Рейнджърс |
1.32 |
4.81 |
7.87 |
| 11.11.2017 |
Първа Лига |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Арброут |
3.79 |
3.59 |
1.82 |
| 04.11.2017 |
Първа Лига |
Арброут |
1 - 4 |
Еър Юнайтед |
2.65 |
3.55 |
2.30 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.01.2018 |
Първа Лига |
Еър Юнайтед |
1 - 2 |
Арброут |
1.64 |
3.86 |
4.46 |
| 04.11.2017 |
Първа Лига |
Арброут |
1 - 4 |
Еър Юнайтед |
2.65 |
3.55 |
2.30 |
| 26.08.2017 |
Първа Лига |
Еър Юнайтед |
1 - 2 |
Арброут |
1.63 |
3.92 |
4.45 |
| 22.03.2014 |
Първа Лига |
Еър Юнайтед |
2 - 1 |
Арброут |
1.58 |
3.91 |
4.72 |
| 01.02.2014 |
Първа Лига |
Арброут |
2 - 3 |
Еър Юнайтед |
2.81 |
3.37 |
2.24 |
| 19.10.2013 |
Първа Лига |
Еър Юнайтед |
2 - 0 |
Арброут |
1.78 |
3.76 |
3.72 |
| 10.08.2013 |
Първа Лига |
Арброут |
0 - 3 |
Еър Юнайтед |
2.44 |
3.43 |
2.45 |
| 27.04.2013 |
Първа Лига |
Еър Юнайтед |
0 - 1 |
Арброут |
2.89 |
3.29 |
2.19 |
| 02.03.2013 |
Първа Лига |
Арброут |
1 - 4 |
Еър Юнайтед |
2.00 |
3.40 |
3.28 |
| 27.10.2012 |
Първа Лига |
Еър Юнайтед |
2 - 0 |
Арброут |
2.16 |
3.38 |
2.94 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 3 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Еър Юнайтед имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Мирън |
22 |
15 |
3 |
4 |
41 |
23 |
+18 |
48 |
| 2 |
Дънди Юнайтед |
21 |
12 |
4 |
5 |
30 |
23 |
+7 |
40 |
| 3 |
Дънфърмлин |
21 |
9 |
6 |
6 |
37 |
24 |
+13 |
33 |
| 4 |
Ливингстън |
20 |
9 |
6 |
5 |
31 |
24 |
+7 |
33 |
| 5 |
Куин ъф Саут |
21 |
8 |
6 |
7 |
34 |
30 |
+4 |
30 |
| 6 |
Инвърнес КТ |
22 |
8 |
6 |
8 |
29 |
25 |
+4 |
30 |
| 7 |
Грийнок Мортън |
20 |
7 |
7 |
6 |
27 |
21 |
+6 |
28 |
| 8 |
Дъмбартън |
21 |
4 |
8 |
9 |
15 |
28 |
-13 |
20 |
| 9 |
Фолкърк |
21 |
4 |
8 |
9 |
20 |
34 |
-14 |
20 |
| 10 |
Брихин Сити |
21 |
0 |
4 |
17 |
16 |
48 |
-32 |
4 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.72 |
4.00 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.25 |
2.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.37 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.01.2018 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите