Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
събота, 18 юли, 2026
17:00
Еър Юнайтед
Единбург Сити
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
6.50 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.10 |
4.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
8.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еър, а гостите от Единбург.
Разстоянието между двата града е 105.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Самърсет Парк,
който има капацитет от
10 243 места, от които седящи 1 597.
Размерите на терена са 100 x 66 m.
Снимки от Google карта
стадион Самърсет Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еър Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Фолкърк |
0 - 1 |
Еър Юнайтед |
1.42 |
4.51 |
5.98 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Странрар |
2 - 3 |
Еър Юнайтед |
5.96 |
4.50 |
1.43 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Еър Юнайтед |
2 - 1 |
Еърдриониънс |
1.84 |
3.45 |
3.58 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Еър Юнайтед |
3 - 0 |
Дъмбартън |
1.23 |
5.35 |
9.26 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
0 - 1 |
Сейнт Джонстън |
4.17 |
3.58 |
1.73 |
| 25.04.2026 |
Чемпиъншип |
Еърдриониънс |
2 - 1 |
Еър Юнайтед |
2.22 |
3.21 |
2.98 |
| 18.04.2026 |
Чемпиъншип |
Рос Каунти |
2 - 1 |
Еър Юнайтед |
2.03 |
3.13 |
3.52 |
| 11.04.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
1 - 0 |
Арброут |
2.19 |
3.13 |
3.10 |
| 07.04.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
0 - 3 |
Дънфърмлин |
2.23 |
3.15 |
3.00 |
| 04.04.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
1 - 1 |
Партик Тисъл |
2.89 |
3.32 |
2.21 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Единбург Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Единбург Сити |
2 - 0 |
Алоа Атлетик |
5.24 |
4.13 |
1.52 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Единбург Сити |
0 - 5 |
Фолкърк |
13.00 |
7.42 |
1.15 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Рейт Роувърс |
4 - 0 |
Единбург Сити |
1.16 |
6.46 |
11.64 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Единбург Сити |
5 - 0 |
Дъмбартън |
4.64 |
4.11 |
1.55 |
| 25.04.2026 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
4 - 0 |
Единбург Сити |
1.20 |
5.75 |
11.25 |
| 18.04.2026 |
Втора Лига |
Ийст Килбрайд |
4 - 0 |
Единбург Сити |
1.13 |
7.13 |
13.90 |
| 11.04.2026 |
Втора Лига |
Единбург Сити |
0 - 2 |
Клайд |
4.29 |
3.80 |
1.63 |
| 04.04.2026 |
Втора Лига |
Единбург Сити |
0 - 3 |
Спартанс |
4.55 |
3.76 |
1.60 |
| 28.03.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
1 - 0 |
Единбург Сити |
2.34 |
3.41 |
2.56 |
| 21.03.2026 |
Втора Лига |
Единбург Сити |
0 - 3 |
Елгин Сити |
2.55 |
3.46 |
2.33 |
Общо 2 победи и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.07.2021 |
Купа на Лигата |
Еър Юнайтед |
3 - 0 |
Единбург Сити |
1.27 |
5.35 |
8.69 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еър Юнайтед класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Джонстън |
36 |
22 |
11 |
3 |
67 |
25 |
+42 |
77 |
| 2 |
Партик Тисъл |
36 |
17 |
15 |
4 |
53 |
36 |
+17 |
66 |
| 3 |
Арброут |
36 |
13 |
13 |
10 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 4 |
Дънфърмлин |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
41 |
+11 |
51 |
| 5 |
Рейт Роувърс |
36 |
12 |
9 |
15 |
43 |
42 |
+1 |
45 |
| 6 |
Куинс парк ФК |
36 |
9 |
14 |
13 |
35 |
48 |
-13 |
41 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
36 |
8 |
15 |
13 |
38 |
47 |
-9 |
39 |
| 8 |
Грийнок Мортън |
36 |
8 |
14 |
14 |
36 |
52 |
-16 |
38 |
| 9 |
Еърдриониънс |
36 |
8 |
12 |
16 |
35 |
49 |
-14 |
36 |
| 10 |
Рос Каунти |
36 |
8 |
10 |
18 |
36 |
57 |
-21 |
34 |
Единбург Сити класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ийст Килбрайд |
36 |
21 |
6 |
9 |
77 |
46 |
+31 |
69 |
| 2 |
Спартанс |
36 |
18 |
10 |
8 |
60 |
39 |
+21 |
64 |
| 3 |
Клайд |
36 |
14 |
14 |
8 |
58 |
41 |
+17 |
56 |
| 4 |
Форфар Атлетик |
36 |
13 |
11 |
12 |
51 |
47 |
+4 |
50 |
| 5 |
Странрар |
36 |
12 |
11 |
13 |
46 |
46 |
0 |
47 |
| 6 |
Елгин Сити |
36 |
11 |
11 |
14 |
51 |
55 |
-4 |
44 |
| 7 |
Анан Атлетик |
36 |
10 |
11 |
15 |
47 |
58 |
-11 |
41 |
| 8 |
Стърлинг Албиън |
36 |
9 |
11 |
16 |
46 |
63 |
-17 |
38 |
| 9 |
Дъмбартън |
36 |
10 |
10 |
16 |
47 |
61 |
-14 |
35 |
| 10 |
Единбург Сити |
36 |
10 |
9 |
17 |
45 |
72 |
-27 |
24 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
6.50 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.10 |
4.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
8.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите