Полша - Купа на Полша (2023 - 2024)
14:00
Гарбарния Краков
Стал Мелец
с резултат 0 - 2 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.69 | 4.96 | 1.31 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.15 | 1.13 | 1.06 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.31 | 1.09 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.76 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.33 | 1.54 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.52 | 2.41 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.11.2023 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Краков, а гостите от Мелец. Разстоянието между двата града е 108.3 км. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Отговорна Игра
Гарбарния Краков - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2023 | Купа на Полша | Гарбарния Краков | 2 - 1 | Радомяк Радом | 11.94 | 6.02 | 1.20 |
| 09.08.2023 | Купа на Полша | Сандеця Нови Сонч | 1 - 2 | Гарбарния Краков | 1.69 | 3.77 | 4.15 |
| 24.03.2023 | Приятелски срещи | Заглембие Сосновец | 1 - 0 | Гарбарния Краков | 1.99 | 4.00 | 3.06 |
| 11.02.2023 | Приятелски срещи | Висла Краков | 2 - 2 | Гарбарния Краков | 2.26 | 3.62 | 2.73 |
| 08.02.2023 | Приятелски срещи | ГКС Ястшембе | 2 - 2 | Гарбарния Краков | 2.71 | 3.41 | 2.26 |
| 04.02.2023 | Приятелски срещи | Сандеця Нови Сонч | 1 - 3 | Гарбарния Краков | - | - | - |
| 26.11.2022 | Приятелски срещи | Гарбарния Краков | 2 - 1 | Висла Плоцк | 4.47 | 4.54 | 1.50 |
| 23.09.2022 | Приятелски срещи | Гарбарния Краков | 0 - 1 | Ресовия Жешов | - | - | - |
| 27.07.2022 | Купа на Полша | Гарбарния Краков | 1 - 1 | Олимпия Елбльонг | 2.49 | 3.10 | 2.65 |
| 18.06.2022 | Приятелски срещи | Висла Краков | 3 - 1 | Гарбарния Краков | 1.49 | 4.07 | 5.13 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Стал Мелец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2023 | Екстракласа | Ягиелония Бялисток | 4 - 0 | Стал Мелец | 1.49 | 4.19 | 5.95 |
| 29.10.2023 | Екстракласа | Легия Варшава | 1 - 3 | Стал Мелец | 1.35 | 4.89 | 7.81 |
| 23.10.2023 | Екстракласа | Стал Мелец | 0 - 1 | Варта Познан | 2.43 | 3.03 | 2.96 |
| 13.10.2023 | Приятелски срещи | Стал Мелец | 1 - 1 | Висла Краков | 1.88 | 3.85 | 3.41 |
| 07.10.2023 | Екстракласа | Видзев Лодз | 1 - 0 | Стал Мелец | 1.89 | 3.42 | 3.93 |
| 29.09.2023 | Екстракласа | Стал Мелец | 2 - 3 | Корона Келце | 2.61 | 3.26 | 2.58 |
| 26.09.2023 | Купа на Полша | Одра Ополе | 1 - 2 | Стал Мелец | 2.56 | 3.28 | 2.48 |
| 23.09.2023 | Екстракласа | Лех Познан | 2 - 1 | Стал Мелец | 1.23 | 5.64 | 11.85 |
| 18.09.2023 | Екстракласа | Стал Мелец | 4 - 2 | Заглембие Любин | 3.10 | 3.37 | 2.19 |
| 01.09.2023 | Екстракласа | Рух Хожов | 1 - 1 | Стал Мелец | 2.20 | 3.20 | 3.18 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.11.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 6 - 1 | Гарбарния Краков | 1.32 | 4.64 | 8.45 |
| 20.07.2018 | Първа Лига | Гарбарния Краков | 0 - 2 | Стал Мелец | 2.76 | 3.20 | 2.38 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Гарбарния Краков имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Гарбарния Краков класиране
Стал Мелец класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Одра Ополе | 14 | +6 | 27 |
| 2 | Арка Гдиня | 14 | +6 | 26 |
| 3 | Лехия Гданск | 14 | +8 | 25 |
| 4 | Гурник Ленчна | 14 | +7 | 25 |
| 5 | ГКС Тихи | 14 | +2 | 25 |
| 6 | Миедж Легница | 14 | +9 | 23 |
| 7 | Мотор Люблин | 14 | -1 | 23 |
| 8 | Висла Краков | 14 | +11 | 21 |
| 9 | Термалика Нечеча | 14 | +7 | 20 |
| 10 | Висла Плоцк | 14 | -1 | 20 |
| 11 | Полония Варшава | 14 | +1 | 17 |
| 12 | ГКС Катовице | 14 | +1 | 17 |
| 13 | Стал Жешов | 14 | -5 | 15 |
| 14 | Ресовия Жешов | 14 | -13 | 14 |
| 15 | Подбескидзе | 14 | -9 | 12 |
| 16 | Хробри Глогов | 14 | -14 | 12 |
| 17 | Заглембие Сосновец | 14 | -5 | 11 |
| 18 | Знич Прушков | 14 | -10 | 11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.69 | 4.96 | 1.31 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.15 | 1.13 | 1.06 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.31 | 1.09 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.76 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.33 | 1.54 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.52 | 2.41 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.11.2023 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра