Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
18:45
ГКС Катовице
Раков Ченстохова
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.25 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.35 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Катовице, а гостите от Ченстохова. Разстоянието между двата града е 60.5 км. Мачът ще се играе на стадион ГКС Катовице, който има капацитет от 10 052 места, от които седящи 6 710. Размерите на терена са 110 x 70 m. Снимки от Google карта стадион ГКС Катовице. Мачът ще се играе в 17:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ГКС Катовице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 0 | Миедж Легница | 2.74 | 2.98 | 2.52 |
| 18.11.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 1 | ГКС Катовице | 2.70 | 3.07 | 2.50 |
| 12.11.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 3 | ГКС Катовице | 2.52 | 3.01 | 2.70 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 2 - 0 | Олимпия Груджьондз | 1.97 | 3.17 | 3.64 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | ГКС Тихи | 1 - 0 | ГКС Катовице | 2.33 | 3.14 | 2.85 |
| 22.10.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 2 | Рух Хожов | 1.77 | 3.43 | 4.15 |
| 18.10.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 3 - 1 | Стомил Олщин | 1.79 | 3.39 | 4.08 |
| 14.10.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 1 - 2 | ГКС Катовице | 2.27 | 3.14 | 2.92 |
| 30.09.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 1 - 2 | ГКС Катовице | 1.98 | 3.19 | 3.52 |
| 22.09.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 2 - 2 | Хробри Глогов | 2.23 | 3.08 | 3.05 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Раков Ченстохова - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2017 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 3 - 1 | Пуща Неполомице | 1.80 | 3.41 | 4.00 |
| 19.11.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 1 | Раков Ченстохова | 1.83 | 3.36 | 3.93 |
| 12.11.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 0 - 3 | Раков Ченстохова | 3.00 | 3.18 | 2.22 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 3 - 1 | Гурник Ленчна | 1.70 | 3.47 | 4.50 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 1 - 2 | Раков Ченстохова | 2.65 | 3.05 | 2.55 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 2 - 2 | ГКС Тихи | 1.99 | 3.28 | 3.45 |
| 18.10.2017 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 1 - 1 | Подбескидзе | 1.87 | 3.42 | 3.69 |
| 13.10.2017 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 0 | Раков Ченстохова | 2.90 | 3.29 | 2.22 |
| 30.09.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 1 - 3 | Раков Ченстохова | 2.62 | 3.24 | 2.43 |
| 27.09.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 0 - 3 | Раков Ченстохова | 2.47 | 3.18 | 2.63 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2017 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 1 - 3 | ГКС Катовице | 2.04 | 3.20 | 3.33 |
Първа Лига класиране към 10.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Миедж Легница | 21 | +10 | 37 |
| 2 | Хойничанка Хойнице | 19 | +15 | 35 |
| 3 | Стал Мелец | 20 | +6 | 34 |
| 4 | Одра Ополе | 20 | +4 | 34 |
| 5 | Раков Ченстохова | 19 | +11 | 32 |
| 6 | Заглембие Сосновец | 21 | +4 | 30 |
| 7 | Хробри Глогов | 20 | +2 | 30 |
| 8 | Вигри Сувалки | 19 | +2 | 29 |
| 9 | ГКС Катовице | 19 | +3 | 28 |
| 10 | Подбескидзе | 20 | -3 | 27 |
| 11 | Пуща Неполомице | 19 | +1 | 26 |
| 12 | Битовия Битов | 20 | -2 | 24 |
| 13 | Погон Шедълце | 20 | -7 | 24 |
| 14 | ГКС Тихи | 20 | -10 | 23 |
| 15 | Олимпия Груджьондз | 19 | -9 | 18 |
| 16 | Стомил Олщин | 19 | -11 | 18 |
| 17 | Гурник Ленчна | 21 | -14 | 18 |
| 18 | Рух Хожов | 20 | -2 | 17 |
Хронология в първенството
| ГКС Катовице | |
| Раков Ченстохова | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ГКС Катовице | ГКС Катовице | Раков Ченстохова | Раков Ченстохова | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Миедж Легница | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Хойничанка Хойнице | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 3 | Стал Мелец | 3 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 4 | Одра Ополе | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Раков Ченстохова | 1 - 3 | - | - | - | |||
| 6 | Заглембие Сосновец | 3 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 7 | Хробри Глогов | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 8 | Вигри Сувалки | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 9 | ГКС Катовице | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 10 | Подбескидзе | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 11 | Пуща Неполомице | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 12 | Битовия Битов | 1 - 2 | 3 - 1 | |||||
| 13 | Погон Шедълце | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 14 | ГКС Тихи | 1 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 15 | Олимпия Груджьондз | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 16 | Стомил Олщин | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 17 | Гурник Ленчна | 1 - 3 | 3 - 1 | |||||
| 18 | Рух Хожов | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| ГКС Катовице | Раков Ченстохова | |
| Позиция | 9 | 5 |
| Точки | 28 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 2 |
| Точки | 14 | 19 |
Форма в шампионата
| ГКС Катовице | Раков Ченстохова | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 7 |
9
5 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 4 |
6
1 2 |
Голове в шампионата
| ГКС Катовице | Раков Ченстохова | |
|
Вкарани
Получени |
27
24 |
34
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
11 |
18
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.25 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.35 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
