Полша - Купа на Полша (2020 - 2021)
13:30
ГКС Ястшембе-Здруй
Пуща Неполомице
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.90 | 3.40 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.30 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.77 | 2.02 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.11.2020 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ястшембе-Здруй, а гостите от Неполомице. Разстоянието между двата града е 117.6 км. Мачът ще се играе в 12:30 местно време.
Отговорна Игра
ГКС Ястшембе-Здруй - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2020 | Първа Лига | ГКС Тихи | 3 - 1 | ГКС Ястшембе | 1.64 | 3.45 | 4.98 |
| 16.10.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 0 | ГКС Ястшембе | 1.40 | 4.35 | 6.91 |
| 09.10.2020 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 1 | ГКС Ястшембе | 1.59 | 3.67 | 5.30 |
| 30.09.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 1 | ГКС Ястшембе | 1.74 | 3.48 | 4.20 |
| 25.09.2020 | Първа Лига | ГКС Ястшембе | 0 - 1 | Видзев Лодз | 4.16 | 3.69 | 1.72 |
| 19.09.2020 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 0 | ГКС Ястшембе | 1.80 | 3.65 | 3.71 |
| 11.09.2020 | Първа Лига | ГКС Ястшембе | 0 - 1 | Радомяк Радом | 3.57 | 3.34 | 1.97 |
| 05.09.2020 | Първа Лига | Корона Келце | 3 - 2 | ГКС Ястшембе | 1.75 | 3.61 | 4.10 |
| 28.08.2020 | Първа Лига | ГКС Ястшембе | 0 - 4 | Арка Гдиня | 3.75 | 3.55 | 1.84 |
| 22.08.2020 | Купа на Полша | Стомил Олщин | 2 - 3 | ГКС Ястшембе | 2.15 | 3.25 | 3.13 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 загуби в последните 3 домакинства.
Пуща Неполомице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2020 | Първа Лига | Радомяк Радом | 2 - 0 | Пуща Неполомице | 1.87 | 3.38 | 3.86 |
| 16.10.2020 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 1 | Пуща Неполомице | 2.04 | 3.25 | 3.41 |
| 04.10.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 0 | Видзев Лодз | 2.65 | 3.21 | 2.47 |
| 30.09.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 1 | ГКС Ястшембе | 1.74 | 3.48 | 4.20 |
| 27.09.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 0 | Хробри Глогов | 2.46 | 3.07 | 2.76 |
| 11.09.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 0 | Корона Келце | 2.24 | 3.22 | 2.91 |
| 04.09.2020 | Първа Лига | Арка Гдиня | 3 - 2 | Пуща Неполомице | 1.43 | 4.37 | 6.19 |
| 29.08.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 3 | Ресовия Жешов | 1.85 | 3.37 | 3.81 |
| 25.07.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 4 - 0 | Радомяк Радом | 1.82 | 3.41 | 3.91 |
| 19.07.2020 | Първа Лига | ГКС Белхатов | 0 - 0 | Пуща Неполомице | 2.33 | 3.38 | 2.68 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 1 | ГКС Ястшембе | 1.74 | 3.48 | 4.20 |
| 26.11.2019 | Първа Лига | ГКС Ястшембе | 1 - 1 | Пуща Неполомице | 1.69 | 3.49 | 4.73 |
| 27.07.2019 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 0 | ГКС Ястшембе | 2.37 | 3.00 | 3.00 |
| 03.07.2019 | Приятелски срещи | ГКС Ястшембе | 2 - 0 | Пуща Неполомице | 2.25 | 3.30 | 2.70 |
| 24.11.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 0 | ГКС Ястшембе | 2.31 | 3.08 | 2.99 |
| 04.08.2018 | Първа Лига | ГКС Ястшембе | 0 - 2 | Пуща Неполомице | 2.16 | 3.06 | 3.30 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ГКС Ястшембе-Здруй имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
ГКС Ястшембе-Здруй класиране
Пуща Неполомице класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЛКС Лодз | 8 | +16 | 22 |
| 2 | Термалика Нечеча | 8 | +11 | 21 |
| 3 | Гурник Ленчна | 8 | +11 | 20 |
| 4 | Одра Ополе | 9 | +3 | 20 |
| 5 | ГКС Тихи | 10 | +7 | 18 |
| 6 | Арка Гдиня | 9 | +6 | 15 |
| 7 | Радомяк Радом | 9 | +3 | 14 |
| 8 | Миедж Легница | 10 | +2 | 13 |
| 9 | Пуща Неполомице | 8 | -2 | 11 |
| 10 | Видзев Лодз | 9 | -5 | 11 |
| 11 | Стомил Олщин | 9 | -2 | 10 |
| 12 | Хробри Глогов | 8 | -3 | 9 |
| 13 | Корона Келце | 8 | -5 | 9 |
| 14 | Заглембие Сосновец | 8 | +1 | 7 |
| 15 | ГКС Белхатов | 9 | -6 | 7 |
| 16 | Ресовия Жешов | 8 | -8 | 4 |
| 17 | ГКС Ястшембе-Здруй | 9 | -13 | 1 |
| 18 | Сандеця Нови Сонч | 9 | -16 | 1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.90 | 3.40 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.30 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.77 | 2.02 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.11.2020 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра